Skocz do zawartości

Fast Racing Neo


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, przestańcie, za dużo wydałem ostatnio :(

Tylko 63 złote piękny kawalerze. Trochę drożej niż kod od Conquest (zamknij mordę ty je,bana pierdoło) ale i tak W A R T O.

 

Wiesz, że tego chcesz.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Pierwszy puchar zrobiony na złoto na najwolniejszym poziomie.

 

Co mi się podoba:

-60 fps

-szatańskie poczucie prędkości (bliżej temu do FZero niż Wipeouta pod tym względem)

-brak power upów, dzięki czemu można skupić się tylko na ściganiu tak jak lubię

-system pomarańczowych/niebieskich boostów - zaje,bista opcja. panele na torach nie dadzą nam boosta póki nie zmienimy koloru lampek na statku na im odpowiadający-

-zwykłego boosta dostajemy za zbierane po drodze kulki. spełnia on oczywiście funkcję przyspieszenia, ale przy okazji gdy uderzymy w inny statek podczas boostowania, to tamten zakręci kozioła. dobre, bo dzięki temu czasami lepiej jest zachować boosta niż używać go na pałę

-znakomite, pokręcone i śliczne trasy

-grafika zaje,bista minus ząbki, no ale to wiadomo

-gra jest trudna. już na najniższym poziomie udało się to odczuć

 

Co mi się nie podoba:

-ząbk... w sumie nic

-no dobra, szkoda że nie ma jakiejś singleplayerowej kampanii jak w ostatnich Wipeoutach, no ale 63 złote

 

Najmocniejsze 82 MC na rynku. Mario Kart czy FNR? Nie wiem, obie wyśmienite.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Heh, nie mogę zdobyć złota w trzecim pucharze. Pierwszy raz przegrałem o 4 punkty, drugi raz o 4, a trzeci o ... 13 xD.

 

Powiem tak, w tej grze trzeba zapie,rdalać i nie ma tutaj miejsca na błędy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Milosnikiem wyscigow nie jestem, future racery jednak ogrywam ze wzgledu na klimat jaki im zazwyczaj towarzyszy i to cudowne poczucie predkosci i wyglada na to, ze trafila sie perelka, ktora moze mocno namieszac w moim prywatnym rankingu.

 

Ja sobie przed momentem  odblokowalem czwarty puchar, ale wyniki poki co mam slabe - dwa razy braz i srebro, ale po jego przejsciu na pewno powalcze o lepsze wyniki. 

 

ps. Szkoda, ze gra wyszla tylko jako cyfra, bo az sie prosi o wydanie pudelkowe z plyta audio jako dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak chcesz to mogę z Tobą zagrać tylko podać Nintendo ID. Jeżeli masz konsole obok kompa z zainstalowanym Teamspeak3 to mogę nawet podać adres prywatnego kanału, cobyśmy mogli poheheszkować :P Online osobiście wydaje mi się  straszne wolny po ograniu Hero mode i najwyższej klasy, no ale zagrać z kimś z forumka zawsze mogę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...