Skocz do zawartości

ReCore


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zadebiutuje również w wersji kolekcjonerskiej, w której skład wejdzie:

 

  • steelbook
  • ekskluzywna litografia
  • dekoder języka robotów
  • kolekcjonerska figurka bohaterów
Niestety będzie ona kosztować aż 179.99 $, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ok. 700 zł.

 

Skąd oni wzięli tę cenę? :dafuq:

 

 

Osoby, które zamówią grę przedpremierowo, otrzymają również dostęp do Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts w wersji na Xboksa 360, które działać będzie również na nowych konsolach za sprawą wstecznej kompatybilności.

 

Co ma ta gra wspólnego z Nuts & Bolts? :dafuq:

 

gejplej:


Odnośnik do komentarza

Poczekam aż stanieje. Mam głód na japońszczyznę.

 

@Rayos: No twórcom przygrzało mocno. 90% tych CE w cenach powyżej 150€ nie mają jakościowo startu do takiego W3 EK, które początkowo kosztowało połowę tego xddd

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z tego co wyczytałem i słyszałem w wywiadach to główna bohaterka jest kolonistką, która przybyła na Far Eden z większą grupą w celu przygotowania planety do zasiedlenia. Biorąc pod uwagę, że proces taki trwa bardzo długo (miał być chyba wykonany przez core-boty), to po poczynieniu stosownych przygotowań wszyscy zamknęli się w komorach kriogenicznych, by się obudzić gdy planeta będzie już po zakończonym procesie terraformacji. Gdy się jednak obudziła, to okazało się, że tylko ona przeżyła, a zamiast tętniącej życiem planety zastała pustynię.

 

Świat gry podzielony generalnie na dwa rodzaje lokacji - zewnętrzny, czyli rozległe pustynie i podziemny, czyli pozostałości starych instalacji. W trakcie gry będzie można wracać do lokacji, do których wcześniej nie było dostępu. Ma być sporo etapów platformowych/zręcznościowych. Core-boty pokazane w trailerach nie są wszystkimi, które będzie można zbudować, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba będą też 2 pełniące role pojazdów.

 

Jeżeli chodzi o mechanikę walk, to zarówno nasza broń jak i przeciwników będzie miała różne właściwości w zależności od ustawionego koloru: żółty (paraliż), czerwony (ogień), niebieski (porażenie elektryczne). Jeżeli będziemy atakować konkretnego przeciwnika właściwym dla niego rodzajem ataku, to będziemy dostawać bonusy do obrażeń, nasza postać także będzie podatna na efekty broni przeciwników - niektórzy z nich będą korzystali z kilku rodzajów ataków.

 

Do tego dochodzi crafting, loot, levelowanie itp. 

 

Praktycznie wszyscy piszą, że to takie połączenie Metroida i Megamana. Poniżej najdłuższy wywiad ze scenarzystą:

 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...