Jump to content

Horizon: Zero Dawn

SzczurekPB

Recommended Posts

Powróciłem do horizona po długiej przerwie i mam zajawke większą niż za pierwszym razem, nie mam pojęcia dlaczego(może brak ogrywania ostatnio żadnego open worlda:philosoraptor:

Wcześniej kilka rzeczy mnie irytowało, nawet nie pamiętam czy przeszedłem dodatek a miałem edycje kompletną. Obecnie jestem po odbiciu pierwszego obozu i zeskanowaniu żyrafy, czuje że wleci tym razem platynka:cool2: no i ofkoz gram na very hard bo gierka jest jak narazie bardzo łatwa

• Upvote 2

Ja mam z Horizon problem. Sam świat rewelacja, uwielbiam wszelkiej maści postapo, a ten jest w swojej kreacji wyjątkowy. Bardzo ciekawi mnie dlaczego akurat tak się losy świata potoczyły i to mnie ciągnie do gry najbardziej. Sam gra natomiast, zatrzymałem się zaraz na początku po wyjściu za "mur", po walkach z dwoma pierwszymi większymi maszynami. Walka była dla mnie strasznie chaotyczna i po jej zakończeniu, jakoś nie ciągnęło mnie dalej, potem wpadła inna gra i Horizon trafił na półkę. Był to sam początek, więc pewnie zbyt szybko zrezygnowałem, ale tak jakoś wyszło. Teraz miałem do niej wrócić, ale syn dostał na komunie Switcha i kupiliśmy Zeldę, w którą wsiąkłem chyba na długo, więc H:ZD musi jeszcze poczekać.

Edited by Artur_K

Dodatek jest fpyte. Jestem pewien, ze kilka razy poprawisz sie w fotelu - albo z zachwytu, albo podczas starc z pewnymi przeciwnikami. No i ta przekozacka bron :obama:.

Edited by Yap
  • Upvote 2

Najlepsze znajdźki to były te pocztówki co pokazywały obraz z przeszłości. Chciało się to zbierać, reszta była słaba, ale na szczeście nie było tego wiele. Kwiaty były spoko, nie takie trudne do znalezienia.

Frozen wilds ładnie mi spowalniał grę w momencie zadymy i masy efektów. Jest ładniejszy według mnie od podstawki i bardziej sprzęt obciaża.

Pytanie trochę z innej beczki ale dotyczące saveów. Piszecie, żeby sprawdzić CUSA ale nigdzie w apce ani w storze nie widzę tej informacji. Czy trzeba odrębnie w Googlach sprawdzić?

W dniu 25.06.2021 o 09:37, Yap napisał:

Dodatek jest fpyte. Jestem pewien, ze kilka razy poprawisz sie w fotelu - albo z zachwytu, albo podczas starc z pewnymi przeciwnikami. No i ta przekozacka bron :obama:.

Ja czekam z ograniem dodatku, jak skończę w całości podstawkę. Ale narobiłeś mi za to apetytu ;)

I cyk wpadła platyna, wszystkie trofiki z dodatku i new game÷ na ultra hard.

Gra ma kilka minusów, ale wymienie tylko pozytywy... Ciekawe nowe IP, dino roboty, grafika, fabuła(tylko ta o tym co poszło nie tak), walka z większymi robotami i w sumie to chyba tyle

• Upvote 1