Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś tam wleje im trochę oleju na głowę SE, żeby ogarnęli dałna z systemem walki lub dali możliwość wyboru walk, chcesz turówke ala FF VII, proszę bardzo, chcesz dynamiczne starcia ala FF XV, a również proszę, to by na pewno pomogło w tej grze, a tak to uj. Zachciało się mashowa buttona dla dzieciaków.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ale tam sie nie mashuje buttona tylko sie go trzyma cala walke.

No ja nie wiem co oni maja z zaprzestaniem turowek ze niby to stare i nikogo. Persona 5 i Dragon Quest XI maja turowy system ku wszystkich zadowoleniu.

SE sie skonczylo na Squaresoft.

 

No trzyma, trzyma się te przyciski, pomyliło mi się z tym mashowaniem. Te odcinkowe częsci Finala można było przeboleć jakby właśnie był ten system walk - turowy, a tak z FFXV będzie to zero jaranda. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
 
Ale tam sie nie mashuje buttona tylko sie go trzyma cala walke. 
No ja nie wiem co oni maja z zaprzestaniem turowek ze niby to stare i nikogo. Persona 5 i Dragon Quest XI maja turowy system ku wszystkich zadowoleniu.
SE sie skonczylo na Squaresoft. 
 

 

Legend Of Mana z 99 made by squaresoft miał zręcznościowy tryb walki a wymagał większej weny od tego Finala.
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pamietam jak chwilke po premierze lamalem sie czy brac wlasnie FF7 czy DN3d xD

Jedna z wazniejszych growych decyzji w zyciu. 

Wczesniej wybranie psxa zamiast saturna (po tym jak zagralem na automacie w Tekkena 2, ta gra mnie zniszczyla). 

Co do remastera, to mialem go w dupie ze wzgledu na system walki, ale teraz, po zapoznaniu sie z xenoblade`ami czy super robot taisen os trzymam kciuki za cos nowego. Oby nie skopiowali systemu z xv. 

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy wróci system materii. SE niestety idzie w kierunku upraszczania wszystkiego co się da. Ciężko to sobie wyobrazić ale System z 13-tek musiał być uznany za zbyt trudny i zaserwowano nam samograja z 15. Chyba to źle wróży remake'owi :(

 

Crisis Core miał fajne rozwiązanie na materie. Było coś nowego ale miało klimat kulek. Gdyby połączyli to z tym co było w oryginalnej 7 byłbym zadowolony. Niestety to na pewno wyjdzie Action RPG.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przypominam, że Ci sami kwadratowi dali drugą szanse Nierowi, zatrudnili porządnego deva i wydali grę generacji, wzieli się za KH3, które wygląda bajecznie, Dragon Questa na duże konsole, który wygląda bajecznie, otworzyli studio do klepania klasycznych snesowych jrpgów, dłubią przy świetnie prezentującym sie klasycznym jrpgu octopath traveler i rozstali się z Hitmanem na pięknych warunkach.

Odkąd Matsuda przejął stery w firmie, SE wychodzi na prostą i serwuje potężne gierki, starając się dobrze zbalansować robienie loda fanom i trzepanie kasiory, no ale lepiej nie widzieć nic poza niefortunnym FF XV i hejtować.

A samo FF XV jest jakie jest z powodu problemów, które sięgają ponad 10 lat wstecz, więc uznawanie tej gry za jakąkolwiek reprezentacje obecnego stanu rzecz w SE jest trochę nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Nier fabularnie to najwyższa półka, ale reszta jest średniawa, więc o grze generacji nie ma mowy przynajmniej dla mnie.

 

Reszta gier o których piszesz nawet nie wyszła, no DQ w Japonii ( i to raczej pewniak) resztę się zobaczy po ograniu, bo jak pisałem Squareenix potrafi wszystko spie rdolić :) to nie jest Squarsoft który trzepał hit za hitem za cokolwiek by się nie zabrał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...