Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że Sega podobno już miała gotowe remastery na poprzednią generację. Po sieci krąży nawet filmik, który prezentuje pierwsze miasteczko z części pierwszej. Nie robiło to jakiegoś szału, ale jak na remaster było ok. Jakiś czas temu sega niby też zaklepała domenę Shenmue remaster czy coś w ten deseń... Także wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że może będą te remastery, które sam chętnie bym przytulił.

Odnośnik do komentarza

czekam z 20 lat, poczekam i kolejne 20 lat, ogram wszystkie 6 części w wersji super remaster na telefonie

 

chyba, że suzuki nie zbierze kasy na wspieram.to. Co za typ, zamiast mając okazję skończyć historię, ten buduje  kolejne chińskie wioski. Przecież wszyscy chcą tylko zobaczyć jak Ryjo bije Landi a nie bawić się naciskanie X,Y,X

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ta zapowiedź czwartej części..może najpierw byście skończyli trójkę? Przypomina mi się Inafune, który przed wydaniem Mighty No.9 zapowiedział serial animowany, grę w stylu Mega Man Legends. Takie łapanie kilku srok za ogon nigdy dobrze się nie kończy. I też uważam że remake 1&2 byłby świetną opcją.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Już myślałem, że ten dzień nigdy nie nadejdzie. Kupię chyba zarówno na X1 i PS4 od razu :banderas:

DatSWGMUwAAIxYe.jpg shenmue12-xone-2dpack-web-us-1523617934_

 

Cytat

This is the definitive version of these all-time classics and will be the best Shenmue experience to date. The re-release will stay true to the originals with modernised features including fully scalable screen resolution, choice of modern or classic control schemes, PC graphics options, an updated user interface and the option to enjoy either the original Japanese or English voiceovers.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Na pewno wjedzie w dniu premiery... jednakże boję się o jakość tego portu, bo remasterem na pewno nie można tego nazwać. 

Cytat

Key features

  • The best Shenmue experience
    • Updated user interface
    • Choice of modern or classic controls
    • Japanese audio available for the first time for a global audience (English audio also available)
    • Fully scalable screen resolutions

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

I to jest koorva NEWS!!!
Chooy z trzecią częścią, ale te remastery biorę day-one! Pamiętam tę magię na Dreamcast'cie, tę przygodę, historię, tajemnicę, te interakcje i możliwości...
Najlepsze jest to, że dwójki nigdy nie skończyłem, bo nie była kompatybilna - jedyneczkę miałem oryginal, a dwójkę pirata z Hong Kongu i save z jedynki nie działał :) 
Wiem, że będą archaizmy, ale mi do szczęścia wystarczy przycięcie loadingów do dzisiejszych standardów - będzie grane :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

Nigdy nie grałem to sprawdzę na pewno choć obawiam się, że będzie ciężka do stawienia bez nostalgii z tyłu głowy.

 

1 godzinę temu, Popi napisał:

Chętnie zagram, ale trochę boję się tego archaizmu. Gra w 2001 na Dreamcaście niszczyła mi czaszkę, ale dzisiaj się trochę boję.

Kurna panowie nie przesadzacie z tym archaizmem. Ja rozumiem, że mechaniki w dzisiejszych produkcjach poszły do przodu i naprawdę fajowo steruje się tymi wszystkimi postaciami, ale Shenmue - choć to stara produkcja, nawet teraz będzie można fajnie ogarnąć po krótszym rozeznaniu się w sterowaniu i rozgrywce.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.