Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, Wredny napisał:

Po powrocie dwóch poprzednich części do świadomości ogółu za sprawą remastera, jakoś z mniej skrzywioną miną oglądałem ten trailer.
Myślę, że kiedyś obydwa pudełka staną na mojej półce.

Na pocieszenie na każdym nowym materiale wygląda to co raz lepiej. Myślę, że kto jak kto ale Yu Suzuki poniżej pewnego poziomu nie zejdzie:)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Chyba najładniejszy screen jak dotychczas - Lan Di.

Podoba mi się ten styl graficzny. Z realizmem nie ma się sensu ścigać, bo większych studiów developerskich i tak nie przeskoczą.

 

W marcu ma być też nowy zwiastun.

 

Dzxrv6MWwAAVq-s.jpg:orig

 

I małe porównanie - ta sama postać ze screena sprzed kilku miesięcy.

 

iYYKIvs.png

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zalatuje strasznym drewnem, ale też wygląda na bardzo wierne oryginalnym częściom... W sumie to wygląda, jak kolejny remaster z Dreamcasta i jakbym nie przeszedł dwóch poprzednich, to myślałbym, że to scenki z którejś z nich :)

Kij tam - mam tylko nadzieję, że Suzuki miał naprawdę całą historyjkę w głowie i że będzie warto jej doświadczyć, a nie że zrobił gierkę, żeby sentymentalnych ludzi na hajs naciągnąć - nie każdy tytuł musi być wykonany jak RDRII, żeby mnie zabawił - nadal daję Shenmue III kredyt zaufania :)

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
16 godzin temu, Cedric napisał:

Nowy trailer - miejscami mocno sztywno, ale klimaciku i klasycznego uroku udało się Suzukiemu trochę zawrzeć:

 

 

Mega jak na taki budżet. A ruchy postaci poezja!!!! Ciary :obama:
Dajcie Yu większy budżet to gwarantuje, że takiej grafy nie zrobi jak on nikt. Aż strach pomyśleć jakby wyglądała taka Virtua Fighter 6 odpowiednio dopieszczona finansowa przy jego kontroli. Hmm..fotorealizm! Oby Shenmue 3 się sprzedało aż chyba kupie kilka kopii. Tylko 2 ruchy pod przewodnictwem YS na małym budżecie pokazały jaka uboga jest animacja ruchów w dzisiejszych bijatykach :yao:. Wszystko stoi w miejscu a ten chop w budżetówce wyciska więcej! Szok:banderas:

Yu Suzuki = Geniusz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...