Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

A co jest fajnego w tym i sprawia że powinnismy sie cieszyć że gra jest robiona ze zbiórki ? Bo moim zdaniem to mega wał, robienie sobie jaj z graczy że dev musi żebrać o pieniadze, nie mowiac juz o tym ze jak to stanie sie trendem to jesteśmy uwaleni po uszy.

 

I jarac sie gra która wyjdzie za 5 lat xD

 

btw i nie interesuje mnie usprawiedliwienie że oni tylko badali rynek czy dalej jest zainteresowanie Shemnue

Edytowane przez kubson
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

A co jest fajnego w tym i sprawia że powinnismy sie cieszyć że gra jest robiona ze zbiórki ?

 

 

 

Bo w inny sposób nigdy byśmy nie dostali Shenmue 3?

 

 

Ja wiem, że dzisiejsza branża zrobiła z was bandę cyników, ale nie przesadzajmy.

 

 

Dokładnie, nie rozumiem tego żalu i marudzenia jakie to Polskie, sam dałem parę złoty i nie żałuje to jest gra mojego życia, czekam na kontynuacje już 14 lat, także dla mnie sama informacji, że tyle czekania i wierzenia miało sens jest wystarczające i czym, że jest te 2-3 lata kiedy za sobą mam te 14:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie powinni trzymać się konceptu Shenmue 2, nawet grafika może być na podobnym poziomie (no trochę lepsza, ale nie kosztem grywalności), tylko, żeby gra nie poszła z duchem czasu i nie było w niej naleciałości z dzisiejszych gier, bo straci swojego ducha i charakterystykę.

Najważniejsze, żeby w końcu poznać dalsze losy RYO. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

3 miesiące tworzenia minęło, nie ma co się spodziewać cudów. Przed nimi jeszcze prawie 2 lata pracy z grą. Dopiero w okolicach premiery będzie można mówić czy warto było ich wspierać.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Jak długo powstawał life is strange? Ludzie litości. Jak można oceniać grę, która jest w bardzo początkowej fazie produkcji. :whyyy:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ocenimy ich pracę za 2-3 lata, teraz dajcie sobie spokój z tym marudzeniem, te screeny wcale źle nie wyglądają więc tym bardziej nie wiem czego wy oczekujecie, tych gości przez 14 lat nie było nie istnieli wszystko zaczynają od nowa, jeżeli grafa będzie taka jak na tych screenach mi to spokojnie wystarczy. Do tego dołożyć przyzwoitą animację fajny pomysł na lokacje, przecudowną muzykę w tle plus masa świetnych pomysłów Yu i będzie cacy niech tylko SONY wyjdzie z inicjatywą i da mu coś grosza, a nie robią szroty pokroju The Order która wyglądają pięknie i na tym koniec tu zdecydowanie wolę aby poszli w drugą stronę i kasę przeznaczyli na wy(pipi)any gameplay kosztem oczo(pipi)nej grafiki.

Odnośnik do komentarza

coś czuje że wyjdzie z tego niezly potworek

 

figaro life is strange wyglada fajnie i tez jest na ue4 a nie ma jakiegos parcia na grafe a to wyglada jak jakis fanowski fake zrobiony w 30 min

 

LiS powstawalo na UE3, a to cos niby na UE4.

 

Jak na produkcje na PC i najpotezniejsza konsole na swiecie wygląda zalosnie.

Odnośnik do komentarza

W ostatecznym rozrachunku ta gra ma zadowolić fanów i w sumie tylko ich. Jeżeli to osiągną to ok. Dla całej reszty kontynuacja tej gry to ciekawostka. Z tak niewielkim budżetem nie ma co liczyć na produkt aaa, graficzne fajerwerki czy rozmach. Podejrzewam że tutaj głównie będzie się liczył klimat, ciekawe postacie i dokończenie albo kontynuacja nieskończonej historii. Pewnie nie uda się sprostać oczekiwaniom fanów, ale o tym będzie można mówić w 2017 roku, nie teraz jak gra jest na etapie "skończyliśmy zarys historii". :lapka:

Odnośnik do komentarza

coś czuje że wyjdzie z tego niezly potworek

 

figaro life is strange wyglada fajnie i tez jest na ue4 a nie ma jakiegos parcia na grafe a to wyglada jak jakis fanowski fake zrobiony w 30 min

 

Tylko że Life is Strange to produkt kompletny. A te screeny zawierają większość assetów, które zostaną podmienione. Nawet model Ryu nie jest kompletny. 

 

3 miesiące, ludzie. 3 miesiące i mała grupa ludzi.

 

 

Jak ktoś szukał super mega grafikę, to źle trafił. No ale zadowolić graczy się nie da. Gardzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...