Skocz do zawartości

Firewatch


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Embargo schodzi za 15 minut.

 

Recki:
 
Eurogamer - Recommended
God is a Geek - 9.5/10
Gadgets 360 - 10/10
PC Gamer - 85/100
The Guardian - 4/5 (nie czytać, bo ponoć spoilują strasznie)
GameWatcher - 8/10
Gamestar - 82/100
GamesBeat - 95/100
TheVideoGames - 9.3/10
IGN - 9.3/10
Paste Magazine - 8/10
Destructoid - 8/10
PlayStation Universe - 8.5/10
PlayStation LifeStyle - 9/10
GameTrailers - 8/10
Game Rant - 90/100
Digital Champs - 9.2/10
GameReactor - 9/10
GamingTrend -90 / 100
IBTimes UK- 8/10
Polygon - 8.5/10
VideoGamer - 8/10
GamesRadar+ - 90/100
ZTGD - 8/10
Hardcore Gamer - 4.5 / 5
Game Informer - 7.8/10
TheSixthAxis -7 / 10
DarkZero - 7 / 10
We Got This Covered - 7/10
Gamespot 7/10
Push Square - 6/10
Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Jest moc :) Za(pipi)iscie sie ciesze bo trzymalem kciuki za ta gre. Jeszcze niech tylko sie okaze, ze jest dluzsza pozycja i kiedys wydadza ja w pudelku ;P ide poczytac jakas recke...

 

5-6 godzin, jak można wyczytać z większości recenzji. ;) Na pudełkową wersję raczej bym nie liczył.

 

Teraz tylko poczekać do wieczora i można sprawdzić, czy rzeczywiście warto było czekać. ;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na PC lubię takie symulatory chodzenia i w końcu kasa z kart na coś ciekawego poszła a nie the witness :D

 

12513663_1107043109335562_90442209284329

 

Piękna gra. Do tego dobrze zoptymalizowana na ultra chodzi płynniutko zero ścinek. Ciekawa graficznie. Historia wciąga od początku. Jest nostalgicznie i interesująco. Nie jest to gra dla ludzi którym nie spodobał się Carter albo Rapture. Bo na razie to taki sam symulator chodzenia. Dla mnie bomba bo uwielbiam takie gry :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień za mną i mam coś dla forumowych zboczuchów

 

 

dwie panienki nago nad jeziorem

 

 

 

Gra ma klimacik. Świetnie dobrane głosy. Po godzince grania jestem mocno na tak. Ja o tej grze NIC nie czytałem , recenzji też nie i polecam ten sposób podejścia do gry. 

 

 

P.S. Czemu dostałem minusa od lipy ? Tak z ciekawości :>

Odnośnik do komentarza

Na PC na szczęście bez chrupnięć a jestem na dniu ... xx aby nie zdradzać. Akcja się mocno zagęściła i klimat z nostalgicznego stał się :obama:   Ja sobie robię przerwę i na dziś koniec. Po 2,5 h kozak giera z każdą minutą coraz mnie ethan carter a coraz bardziej

soma

 

Odnośnik do komentarza

W skrócie

 

 

zaczyna się nostalgicznie. OD tragicznej historii pewnej pary. Po pewnych zdarzeniach główny bohater postanawia całe lato spędzić w lesie jako członek firewatch. Pierwszy dzień w pracy i 2 dupy robią sobie pokaz fajerwerków w lesie gdzie jest 1 stopień zagrożenia pożarowego. Twój cel to pilnować aby takich zajść nie było i wypatrywać pożarów. znajdujesz dupencje i dajesz im pouczenie. drugi dzień to powoli wtf ale jeszcze delikatnie: znajdujesz obóz tych dupencji a tam rozerwany namiot. Potem akcja przyśpiesza kilka scen z różnych dni i pewna zagadka w tle się klaruje . Potem następuje dzień 77 i WTF $#% ?! dalej nie zdradzę trzeba zagrać :) Robi się lekko horrorowato.

 

 

Dodatkowo cały czas towarzysz nam głos pewnej pani. Fajnie że dialogi z nią można wybrać

np romansik

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.