Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

No ja rozumiem że trzeba grać i będę grał. Chodziło mi tylko o szybkie przypomnienie najważniejszych wydarzeń z pierwszego przejścia gry i jego zakończenia, nic więcej. Drugie z tego co pamiętam zaczyna się nie od samego początku tylko tak od ostatniego etapu, ale to już mam zamiar grać.

Odnośnik do komentarza

 

  • Weapon-based action is at the game’s core. There might also be some familiar shooting.
  • There’s a rotational element (360-degree camera view?), but it’s apparently different from the previous game.
  • Drakengard‘s familiar “Weapon Story” system will be in the game.
  • Development is 10 percent complete.

 

http://www.techpixar.com/2015/06/nier-new-project-will-have-returning.html

Odnośnik do komentarza

Obie pewnie to 2017 (choćby się paliło, waliło nie widzę szansy żeby FF VII nie wyszedł w 20-tą rocznicę gry) , zresztą w 2016 S-E ma w sumie całkiem pełen plan wydawniczy. Deus Ex, FF XV, Star Ocean, wersja na PC i Ps4 Tomb Raidera, World of Final Fantasy,  duże gry na mobile, pewnie remaster FF XII i jakieś rzeczy, o których dowiemy się na TGSie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

W wywiadzie mówili ze tak wcześnie zapowiedzieli FF7R na PS4 aby ludzie, zwłaszcza w Japonii poszli i kupili konsole co by mieli na czym grac w ich gry. FF7R to będzie ich ostatnia gra jaką wydadzą z tych co zaprezentowali.

Star Ocean wychodzi w tym roku już ( w JP), Nier 2 będzie w przyszłym , jeszcze przed FFXV.

Dużych gier na mobile to już nie zrobią - patrz że nikt nie gada o ich najlepszym jrpg od czasów PS2, czyli Chaos Rings 3 ( gra powinna spokojnie dostać nazwę FF). Ludzie kręcą nosem że za drogie( choć to normalny i duży pełnoprawny jrpg), a potem kupują kiepskie remaki FF1 i 2 za większą cenę.

Odnośnik do komentarza

No tak, umówmy się S-E i Sony pewnie będą bardzo blisko współpracować, żeby ratować rynek JP jak się tylko da. Na TGS sppodziewam się zresztą więcej ekskluzywnych gier od innych devów. W kolejce jest CyberConnect2, który rozrasta się w dużym tempie, Konami (plotki o Suikodenie VI, ale pierwsze informacje podobno usłyszymy dopiero w 2016),  Tecmo-Koei (na ten rok wydają Legend of Arslan i mają kilka niezapowiedzianych tytułów w produkcji), również w sferze plotek są dwa Monster Huntery na ps4 (ale raczej żaden mainline), no i same jRPG od Sony (Gravity Rush 2 jest pewnikiem, ale mają być inne). Jeszcze Level 5 zostaje.

Generalnie dla wielu developerów ta generacja to takie trochę być, albo nie być. Każda z tych firm inwestuje w mobile bo musi, ale mają setki pracowników, którzy po prostu nie nadają się do takich tytułów, więc trzeba wyskrobać chociaż bardzo umiarkowany wynik stacjonarnych konsol (wszyscy pewnie będą zadowoleni jak pod koniec generacji będzie ok 7 mln ps4 i kilka milionów kolejnej konsoli Ninny)

(Btw, S-E jeszcze ma jeden duży tytuł na mobile w produkcji przecież: Moebius Final Fantasy i dwa mniejsze FF: Brave Exvius i FF Crystal Legends )

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ogólnie sam Nomura powiedział, że wypuścili trailer FFVII aby już teraz ludzi zachęcić do zakupu konsoli, więc pewnie z Nier 2 była ta sama sytuacja - "Zobaczcie tworzymy świetne tytuły więc już teraz macie pretekst aby kupić konsole"

 

Mam nadzieję, że rynek w Jap się rozrusza, bo jeżeli tam gry zaczną się znów świetnie sprzedawać to my na zachodzie tylko na tym skorzystamy. 

 

UP

Square ma jeszcze Bravery na 3DS'a, którego pierwsza część sprzedała się świetnie na zachodzie. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dla tych co uważają ze na Nier 2 długo poczekamy przypominam ze Star Ocean 5 w chwili zapowiedzi ( kwiecień) był w 30% ukończony, a ma wyjść pod koniec tego roku w Japonii.

W Japonii SE to jest w najgorszej sytuacji, bo  polecieli do Nintendo z współpracą i mają przez to problemy( Dragon Quest Online przywiązany do  WiiU,  to  spora kość w gardle).
 
Bravely Second to taka na szybko robiona kontynuacja ( ci sami przeciwnicy, bossowie, lokacje) - normalnie kopiuj/wklej 75% gry. Zresztą znów grę sztucznie przedłużyli jak w poprzedniku.

Na zachodzie  to każdy crap się sprzeda byle by był na Nintendo( śliniących się ludzi  do Stella Glow, czy Lord of Magna  nie zrozumiem).

Odnośnik do komentarza

Bravely Second to taka na szybko robiona kontynuacja ( ci sami przeciwnicy, bossowie, lokacje) - normalnie kopiuj/wklej 75% gry. Zresztą znów grę sztucznie przedłużyli jak w poprzedniku.

 

Nie mów mi że to prawda :( Square why?

 

Ogólnie kwadratowi powinni się skupić na współpracy z Sony bo na niej mogą wypłynąć.

Odnośnik do komentarza

Nie, najgorzej to ma Capcom (co wyniki finansowe potwierdzają), bo nie mają gdzie uciec w przypadku upadku konsol. No i nadal wisi nad nimi odrzucenie przez radę nadzorczą programu, który zapobiegłby wrogiemu przejęciu.

No niestety, ale ktoś inny stanie za sterami tej firmy, ale ta generacja będzie ostatnią na której zobaczymy gry Capcomu. Są nie tylko w tragicznej sytuacji finansowej przez głupie decyzji, ale również borykają się z problemami autorskiego silnika przez którego od roku już opóźniając DD.

Odnośnik do komentarza

 

Bravely Second to taka na szybko robiona kontynuacja ( ci sami przeciwnicy, bossowie, lokacje) - normalnie kopiuj/wklej 75% gry. Zresztą znów grę sztucznie przedłużyli jak w poprzedniku.

Nie mów mi że to prawda :( Square why?

 

Ogólnie kwadratowi powinni się skupić na współpracy z Sony bo na niej mogą wypłynąć.

 

Niestety tak jest - myślisz ze słaba sprzedaż w JP się wzięła z powodu dobrej jakości gry.

 

Wszystkie firmy które współpracowały lub przeniosły się aby tworzyć na sprzęcie Sony świetnie na tym wyszły. Falcom, Koei Tecmo, Namco, From Software.

 

 

 

Mam nadzieje że to był dow(nene), ale według wywiadu w Famitsu ,Nier 2 celuje w kategorie Cero A . Dla porównania seria Atelier ma Cero B, a Talesy B lub C.

 

NieR New Project has three playable characters

http://gematsu.com/2015/06/nier-new-project-three-playable-characters

Edytowane przez kypq
Odnośnik do komentarza

Raczej dow(nene), w linku który przytoczyłeś mówią, że "What NieR New Project will retain is the tone of the original game and the Drakengard series, its mature subject matter and approach to dialogue and presentation, and not shying away from violence and sexualization"

Pierwsza część to Pegi 18, więc szczerze wątpię, żeby nagle zrobili z tego familijną gierke

Cholera, ale się jaram :banderas: Pamiętam jak stworzyłem temat tutaj o grze i wylewałem swoje żale, jak genialny Nier mógł być, gdyby zrealizowali wszystko, co zamieścili w wyżej podlinkowanym The Grimoire Nier :banderas:

Jak teraz pomysł będzie równie ambitny, zdołają go pełni zrealizować, a PG zrobią dobry gameplay... :mog:  :fsg:  :obama:  :banderas:  :exact:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze, nie wiem co wam się podobało w pierwszej części. Po skończeniu gry 2 razy zastanawiałem się gdzie jest ta ciekawa fabuła na której cześć wygłasza się peany, ja czułem tylko zażenowanie grając w to coś. Gameplay'owo to taki szrot, że musiałem obejrzeć pozostałe endingi na YT, a nie zdarza mi się to nigdy. Jedne czym wyróżnia się ta gra to DOSKONAŁY soundtrack. Tak czy inaczej czekam na więcej informacji, udział Platinum daje nadzieję, że system walki będzie ciekawszy niż w jedynce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...