Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

no c0rwa całkiem niezła pierwsza sesja:

-fort zdobyty

-Kraken spotkany

-10 lvl w każdej frakcji 

:banderas:

 

Generalnie czuć że forty to zabawa pomyślana z myślą o większej ilości graczy, bo w czwórke było mozolnie, wolno posuwaliśmy się naprzód i co chwile musieliśmy uciekać na statek co trudno było nazwać dobrą zabawą, a jeszcze na końcu prawie zgubiliśmy klucz do krypty :rotfl: gdyby ktoś postanowił się wtrącić do zabawy i przerwać nasz atak, to nie byłoby czego po nas zbierać, nie mieliśmy amunicji i kul armatnich. Także mieliśmy sporo szczęścia że w trakcie kilkudziesięciu minut nikt nie przypłynął

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Hum napisał:

W niczym nie przeszkadzało, że dwóch członków załogi nie zjadło jeszcze powitalnego banana, przez co nie mogli wyekwipować broni. :pawel:

 

To nie była kwestia banana, tylko ficzer gry - najpierw załączył mi się Survival Mode z dostępnymi jedynie bananami, kula i deskami, a następnie Deatchmatch z niedziałającymi kołami wyboru oraz możliwością używania tylko i wyłącznie wyekwipowanych broni  :reggie: 

Nie wiem jak to dalej będzie, być może gra znudzi mi się w ciągu kilku następnych dni, ale póki żadna inna produkcja wydana w ostatnim czasie nie oferuje takich wrażeń i wielu momentów godnych zapamiętania :) Chwilo trwaj :banderas:

@kermit - z Krakenem mogę się zgodzić, natomiast ilość statków innych graczy jest optymalna - z jednej strony nie spotykamy ich co każdy metr kwadratowy, a z drugiej wciąż jest ogromna obawa, czy uda się przetransportować łup w całości.

Co do tego jak wygląda kraken pod wodą... No cóż...

 

t13jj8101sm01.png 

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...