Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Kermit: A ktoś im broni? Podaję tylko namacalny przykład dlaczego tkwią w błędnym przekonaniu, że tego rodzaju model w grach niby traci na popularności.


No zobaczymy Don kto ma racje. Szeroko pojeta dystrybucja cyfrowa to pewnie skiny do gnaszera. 

 

No przecież o mikrotransakcjach tu jest mowa.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jeśli jest szansa na coś na wzór Destiny czy Division, czyli koopowy loot game od Rare w świecie piratów, to jak tu się nie jarać? 

No tak, zapomniałem, że ty sie jarasz tymi średniakami więc jakoś mnie nie dziwi podjarka tym czymś od Rare. 

Odnośnik do komentarza

Gameplay wygląda zabawnie, jajcarsko. Nie wiem czy to mój target ale jestem ciekawy co z tego wyniknie. Gra jest nietuzinkowa, a niektórzy się zachowują jakby chcieli kolejnego open worlda z wch.ujdyliardem znaczków, odkrywaniem mapy i oczywiście brak multiplayera i mikrotransakcji bo to raki.

Odnośnik do komentarza

Mi się gra również podoba. 

Zapowiada się dosyć fajny klimacik. W zgranej ekipie może być spoko. Division nie było mesjaszem, nie robiło się tam nic nadzwyczajnego, a mimo to ponad 100h mi pięknie zleciało. Plus, że tam szło w 2 grać, a tutaj do lepszej zabawy potrzeba 4- tu już trudniej umówić 4 osoby na godzinę. 

 

Po 1 informacji w ogóle mnie to nie jarało, ale po którymś gameplayu paczki 4 osób tytuł mnie zaciekawił. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze moją główną konsolą do grania był Xbox, od czasów ich pierwszej konsoli. Trochę bieda ,że przez tyle lat nie dorobili się 2-3 dobrych studiów wewnętrzny które klepały by hiciory. Pierwszy Xbox miał Halo, 360 miała Gears of War. Brakuje takiego killera na One. Tracą kasę na kupowanie ekskluzywnych dodatków do GTA4, wykupywania wyłączności czasowej zamiast zainwestować w swoje dobre studia które budują markę konsoli. 

 

Wracając do tematu Sea of Thieves wygląda mega biednie, rozgrywka wydaje się nudna i mało ciekawa. Kompletnie nie mam ochoty tego kupić. Rare zrobiło kilka dobrych gierek na Xboxa. Kameo, Viva Piniata i Banjo które złą grą nie było. U M$ widać ,że coś się zmienia i mam nadzieje ,że wyciągają wnioski z tego jak im Sony w tej generacji kopie tyłek. 

 
Odnośnik do komentarza

Masz rację. Mają tylko studia które specjalizują się w już dosyć mocno wyeksploatowanych markach i nic nowego z dużych gier na horyzoncie. Nie za bardzo wiem czym chcą przyciągać nowych graczy i zatrzymywać starych.

Sądzę, że E3 2017 jeśli nie wszystko to naprawdę bardzo wiele wyjaśni w tych kwestiach.

Odnośnik do komentarza

2017 rok wygląda biednie u MS. Niestety... 

Zaliczyli strzał w kolano przed premiera co im się do dzisiaj odbija. Potem jakoś sprawę ogarnęli i wyglądało że wszystko idzie w dobrym kierunku. Aktualnie syt wygląda jak przy 1 Xboxie. Dostajemy zestaw oklepanych gierek, jeden tytuł odpadł. Halo Wars nie każdego jara. Co nam pokażą na E3? Kolejne Halo? GOW? Forze? U konkurencji co miesiąc coś wpada z dopiskiem ex. Nie liczę na petardy podczas E3 tylko sprawdzone i pewne tytułu. Scorpio pod koniec roku i oni już tam żyją premierą nowego sprzętu. To będzie ta petarda na E3. 

 

Te piraciki ratują sprawę i liczę że w dobrym towarzystwie gra zyska, bo chyba o to tu chodzi. R z czasów Conkera już nie ma, ale nie powinno tu być tragedii. Brakuje szczegółów tej gry. Pokazują ciągle to samo. 

Ja po cichu liczę na ten tytuł :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...