Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Developer Update - 10 maja

- przewidziany na dzisiaj patch, został opóźniony z powodu niespodziewanych problemów z wersją PC, wyjdzie w następnym tygodniu
- w przyszłym tygodniu dostaniemy prywatne ekipy, znikające nicki pod wodą, i możliwość dzielenia się przedmiotami (na materiale pokazują jak to działa)
- ze względu na sugestie graczy, od następnego patchu znacznie rzadziej będą się trafiać Castaway Chest (tym rzadziej im wyższą mamy rangę)
- w przyszłym tygodniu zwiastun Hungering Deep wraz z datą premiery

 

bardzo szanuje taką transparentność i cotygodniowe apdejty 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Maus napisał:

Musieli stworzyc 3 druzyny developerow, zeby zaimplementowac znikajace nicki w wodzie. Sraja na was, a wy sie cieszycie. xddd

co tydzień (no może z wyjątkiem tego tygodnia xD) implementują małe zmiany o które proszą gracze.  Rozumiem nerwy i zniecierpliwienie, ale serio nie wiem co w tym złego 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oni napisał:

co tydzień (no może z wyjątkiem tego tygodnia xD) implementują małe zmiany o które proszą gracze.Jednocześnie pracują nad nową zawartością.  Rozumiem nerwy i brak cierpliwości, ale serio nie wiem co w tym złego 

 

Podobno w Hungering Deep maja dodac szmate do podlogi. Nie moge sie doczekac. W koncu dowiem sie jak to jest byc jotjotem.

Odnośnik do komentarza

 

artykuł w Polygonie o tym spadek liczby graczy paradoksalnie pozytywnie wpłynął na to co dzieje się w Sea of Thieves

 

EDIT: Clickbaitowy tytuł ale warto przeczytać. Generalnie Polygon i Eurogamer to chyba dwa największe portale zakochane w gierce bo to już kolejne bardzo pozytywne artykuły po  premierze

 

 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kermit napisał:

oby to nie byl tylko wielki rekin, cos ala losowy kraken ktory randomowo atakuje i juz..

myślę że nie będzie

 

Rare mówiło że dodatek będzie zawierał nowy typ eventu, coś w stylu już istniejących fortów, który ma zmusić do współpracy różne załogi. 

 

Podejrzewam na podstawie trailera że do wezwania tego rekina będzie potrzeba co najmniej dwóch załóg. Wydaje się że trzeba będzie zagrać razem muzykę i złożyć jakieś zwierze w ofierze. To byłby zayebisty motyw, bo rodzi nowe strategie :D Będzie można spotkać inną ekipę, przekonać ich do zrobienia raidu. Zabrać na środek oceanu, a w momencie kiedy się nie spodziewają zabić i zabrać wszystko co mają :D 

 

Swoją drogą odnośnie Krakena to mogliby go wreszcie zbuffować, bo to co teraz występuje w grze to zwykła popierdółka, a nie Kraken. Jeszcze nigdy nas nie zatopił, ba nigdy nawet nie czułem się przez niego zagrożony. Zdecydowanie największe moje rozczarowanie w tej grze.

Odnośnik do komentarza

0JKBhqURUrAxl7B7UZo-g_eoLw_qQKOK6nlL_y2f

pojawiła się strona poświęcona pierwszemu DLC

https://www.seaofthieves.com/the-hungering-deep

 

tak w skrócie:

- minikampania znanego z trailera Merricka, w której poznamy lore  nowego potwora. Rozwiązując zagadki i odwiedzając nieodkryte miejsca. Kampania będzie czasowa i za jej ukończenie dostaniemy ekskluzywne nagrody.

- w tawernach będziemy mogli spotkać tajemniczych wędrowców których opowieści zaprowadzą nas do skarbów ukrytych pod wodą

- nowy potwór morski 

- nareszcie pojawią się bandery (mam nadzieje że będziemy mogli je w trakcie rejsu swobodnie zmieniać aby komunikować się z innymi statkami)

- pojawi się tuba/megafon do komunikacji z innymi okrętami na odległość ( @zloto prygotuj motyw z Piratów z Karaibów który będziemy puszczać w czasie abordażu :ogor: )

- nowy instrument,tatuaże i inne elementy kosmetyczne 

Edytowane przez oni
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...