Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Pacquiao napisał:

Jaki troll XD

 

wolę określenie: Pirat ;) 

 

BTW spoko artykuł na TrueAchievements, o tym jak gracz gównie single-playerowy, nie przepadający za multiplayerem zakochał się w SoT

 

 

mam bardzo podobne odczucia, sam jestem okropnie introwertyczny i nienawidzę rozmawiać z obcymi ludźmi przez internet. 

Odnośnik do komentarza

My wczoraj z kumplem popłynęliśmy na fort. Po zatopieniu dwóch sloopów popłynął galeon załadowany legendami i poprosili o pomoc w osiągnięciu. Mimo tego, że rozwalaliśmy szkielety, to nie chciało tego zaliczyć, a po zrobieniu fortu nas dodatkowo zatopili. Tacy "friendly" piraci mnie doprowadzają do szału :/

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie ufaj piratowi :D

 

Nie podoba mi się obecny event, znaleźliśmy 5 figur w tym kilka przy pomocy innej załogi, ale przypomina to szukanie igieł w stogu siana. 

 

Za to poprzedni był świetny, nowy rodzaj przeciwników fajnie urozmaicił rozgrywkę i życzyłbym sobie samych takich wydarzeń. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to się trochę zawiodłem tym nowym eventem i to nawet bardzo. Rozwalanie figur? W dodatku całkowicie losowych? Żmudne to i nudne, zwłaszcza że żeby rozwalić czerwoną to trzeba to zrobić w ekipie 4 osobowej. 

 

Ale za to wczoraj pod koniec jak mieliśmy się już zwijać wywiązała się całkiem fajna akcja :D Zaczął nas najeżdżać jakiś upierdliwy sloop i w nagrodę napuściliśmy na niego zaprzyjaźniony wcześniej tego dnia galeon :D Chłopaki pływali z nami do samego końca naszej sesji i wspólnie zatapialiśmy kolejne statki. Potem na końcu wspólny fort i topienie galeonów :banderas:

O ile po ostatniej akcji miałem dość grania w kilka załóg, tak dzisiaj zdecydowanie odzyskałem wiarę w ludzi :D 

Odnośnik do komentarza

Akcja mojego młodszego brata. Ten krzyk (skrzek?) rozpaczy :banderas: Później  po zatopieniu jego statku, zrobiło mi się go trochę szkoda i oddałem mu parę skradzionych skrzyń.  Chyba nie ogarnął że to członek mojej załogi go ukradł bo cieszył się podwójnie :D 

 

generalnie w grę gra mnóstwo dzieciaków, ojców z dziećmi, a nawet znam małżeństwa  :D Bardzo spoko że kolejne młode pokolenie ma okazję wychowywać się na grach Rare i doświadczać tej magii 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

 

:obama:

 

można, a nawet należy yebać gierke za to w jakim stanie została wydana, ale to jak gra jest rozwijana z cotygodniowymi patchami, dwutygodniowymi eventami i live campaign oraz dodatkami co 8 tygodni zasługuje na szacunek

DiUQh6rWsAEYnkL.jpg

 

piękna <3 

 

@Matriks_1111 należą Ci się przeprosiny ode mnie ;) wygląda na to że będzie system sojuszy 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

wygląda to zacnie, ale boję się co wymyślą tym razem, bo pomysł na syreny już zmarnowali :(

 

jak to zmarnowali? mam przeczucie że historia Wandy nie dobiegła jeszcze do końca  ;)

 

BTW dostałem zaproszenie do pionierów i mógłbym już testować nową zawartość ale launcher na PC zajmuje ponad 20gb, a ja jestem w takim miejscu gdzie internet dowożą wiadrami, najgorzej xD 

 

 

Odnośnik do komentarza

warto było się tyle produkować na forum :kaz: 

 

wyjaśnienie działania sojuszy

 

w komentarzach ludzie pytają co powstrzyma ludzi przed oszukiwaniem i zwabianiem innych statków w pułapkę przez wywieszenie "pokojowej flagi", albo przed zerwaniem sojuszu i zdradą innej załogi xD głupcy jeszcze nie wiedzą na czym polega pirackie życie :D 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

świeże info z ComicCon'u gdzie Rare miało panel w którym odpowiadało na pytania:

Cytat

Ahoy maties!

The devs were in full leak mode last night! At San Diego Comic Con, Larry Hryb asked some interesting questions to devs and they revealed some really nice things!

You can watch the stream on Mixer: Xbox Live Sessions | Sea of Thieves Live w/ Freddie Prinze Jr.

But if you don't have the time to watch it, I tried to write here everything they talked about on what will come in Sea of Thieves:

Brigantine

It's designed for 3 players, it will feel like a mini ship. It has 4 cannons, 2 on each side. It has a little cabin for the captain, two masts.

Naming our boat

It's a popular suggestion but it's not yet in their plan and they hear the feedbacks.

Skeletons ships

They have variety of chests on board and there is a new chest type and lot of rewards for taking on skeleton ships.

Face paint

Makeup and face paint are coming and are not too far.
They work on new customisation, new way to express yourself and for players to be able to present theirself as they always wanted.

Devil's Roar

Players will have to prepare before going to Devil's Roar, it's their decision to go there.
There will be a new outpost in Devil's Roar and only trading companies there will give voyages for this whole region.
Sea of Thieves waters are safe waters compare to Devil's Roar because it's a geologically unstable world region. It's gonna be volcanic, there gonna be earthquakes, geysers that can erupt at any moment, lava (the water could be super heat with volcanic eruptions). Players could be hit by volcanic rocks. The gameplay will feel really different in this whole region.
It will be to encourage players to stock their ship, it will feel like an epic voyage.
You'll have to sail directly to this region, you won't teleport there. You could put your ship in that direction and the sky would start to dark and you will see volcanic eruptions in the distance.
The area feel calm but when the volcanoes erupt the lightning change and you see the dark volcanic clouds coming.

Row boat

It will come in Forsaken Shores. They want the steering to be as physical and tangible as possible where players will be able to control independently the oars and maintaining the turning with left or right oar.
You will be able to attach the row boat on your ship.

Accessibility options for Xbox players (Keyboard and text chat support)

They are looking to bring text chat and keyboard support in their roadmap and extend accessibility for Xbox players. They really want to do that but they don't know yet when it will be.

Ships customisation

They have plans in the future to offer more customisation on the ship but the image of the Brigantine accidently reveal some of that work in progress.

Different weapon types

Cursed cannonballs are coming, they are hearing the feedbacks and they are looking to bring different weapon types but they don't have specific plans they want to talk about that now.

New food

Picking meat from animals is something they are looking at.
They are looking to bring cooking into the game as well.

Battle royal

They know people like competition and there will be in the future different ways to introduce some competition in the game but in a Sea of Thieves way. If they introduce a battle royal mode it will be something more than combat. No battle royal mode planned.

Miscellaneous

  • Time spent in the game:
    They are looking on how to bring time spent in the game because players want to know how many hours they have sailed on the sea.
  • Kraken sails:
    They are coming in the future.
  • Pets:
    Lot of peoples want pets, it was their first goal before launch but they had to change their roadmap.
  • Shipwrecks other than galleon:
    No plans at the moment.
  • Skeleton figurehead:
    Maybe, stay tuned.
  • Shooting coconuts with the cannons:
    With the introduction of cursed cannonballs, you will be able to shoot something else with the cannons so it would make easier for the devs to introduce more thing in the future like coconuts.
  • Joe's mug:
    He requested to bring his mug in the store :P

Cheers!

 

Odnośnik do komentarza

Mam powoli szczerze dość tej gry. Mam wrażenie, że z uwagi na brak contentu w tej grze ludziom się po prostu nudzi. Dziś dla odmiany chciałem pohandlować kurczakami i mimo zmarnowanych 3h nie udało mi się tego zrobić bo co rusz trafiałem na z(pipi)ów, którzy usilnie mi w tym przeszkadzali co chwila zatapiając mój statek... I to na dwóch różnych serwerach! Ja wiem, że na tym polega ta gra, ale tyle razy już zostałem przez nią doprowadzony do szału, że prędko tego gówna nie tknę :/

Odnośnik do komentarza

gra teraz ma dwa problemy: wciąż niewystarczającą zawartość, co powoduje że gracze którzy spędzili w grze mnóstwo godzin (często legendy) się nudzą i szukają rozrywki w topieniu wszystkiego co zobaczą.

 

Nie mam pojęcia po co topić bezbronne, puste statki samotnych graczy, przewożące kurczaki i jak może sprawiać to frajdę. Być może statki A.I dadzą im lepszy powód i motywacje do walki i przesuną swoje zainteresowanie

Odnośnik do komentarza

Patrz go jaka menda - mnie to gry nie zaprosi :D
Powiedz lepiej czy już ogarnąłeś jakiś mikrofon czy czekamy aż wrócisz do normalności i będziesz grał na konsoli?

Swoją drogą, to odzyskałem wczoraj wiarę w tą gierkę. W pewnym momencie na outpoście przyłączył się do mnie jeden grajek ze statusem legendy i przez kilka godzin pływaliśmy razem. W sumie nic z tego nie miał, ale po poprzednich wtopach powiem szczerze, że trochę odetchnąłem ;) 

Odnośnik do komentarza

chciałem Fickowi pokazać gierkę, bo kampania to chyba najlepszy moment do wskoczenia/powrotu do gry, a Ty wiadomo ze będziesz grał :D

wracam dopiero na dodatek, więc jak coś :ogor:

 

 z moim obecnym internetem odpuściłem nawet ściąganie wczorajszego patcha 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Okej, właśnie skończyłem jedną z trzech bitew na galeonie :obama:  Zostały jeszcze dwie, questów jeszcze nie ruszałem 

Trochę jeszcze nie ogarniam tego rozszerzenia i o co dokładnie w nim chodzi bo wskoczyłem do gry znajomych dosyć późno,  wiem tylko że w określonych punktach na mapie o określonej godzinie pojawiają się statki szkieletów, a dokładniej całe fale. Walka jest długa, trudna, życie uprzykrzają dodatkowo cursed cannonballs. Łupu jest naprawdę sporo, z tym że pojawiające się raz za razem statki szkieletów właściwie uniemożliwiają jego zebranie w trakcie bitwy. W pewnym momencie do walki włączył się sloop z którym zawarliśmy sojusz, niestety dla niego nie trwał on długo, bo starym pirackim zwyczajem po pokonaniu bossa zdradziliśmy ich i cały skarb zabraliśmy dla siebie xD

 

to był dobry dzień 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...