Skocz do zawartości

Daddy

Sea of Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

i pomyśleć ze moja najlepsza akcja w tym stylu była kradzież sloopa po czym wyebalem sie nim we wlasny statek xd

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 godzin temu, Pacquiao napisał:

Jaki troll XD

wolę określenie: Pirat ;) 

BTW spoko artykuł na TrueAchievements, o tym jak gracz gównie single-playerowy, nie przepadający za multiplayerem zakochał się w SoT

mam bardzo podobne odczucia, sam jestem okropnie introwertyczny i nienawidzę rozmawiać z obcymi ludźmi przez internet. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy event, zapowiada nadejście syren

tymczasem na godzinę przed wyłączeniem serwerów udało mi się skończyć poprzedni event z fortem :D mimo nieprzyjaźnie nastawionej drugiej załogi xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko zwykłe wyzwania zdążyłem zaliczyć. Tak rzadko trafiałem na aktywne forty (albo błyskawicznie znikały), że odpuściłem legendarne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My wczoraj z kumplem popłynęliśmy na fort. Po zatopieniu dwóch sloopów popłynął galeon załadowany legendami i poprosili o pomoc w osiągnięciu. Mimo tego, że rozwalaliśmy szkielety, to nie chciało tego zaliczyć, a po zrobieniu fortu nas dodatkowo zatopili. Tacy "friendly" piraci mnie doprowadzają do szału :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie ufaj piratowi :D

Nie podoba mi się obecny event, znaleźliśmy 5 figur w tym kilka przy pomocy innej załogi, ale przypomina to szukanie igieł w stogu siana. 

Za to poprzedni był świetny, nowy rodzaj przeciwników fajnie urozmaicił rozgrywkę i życzyłbym sobie samych takich wydarzeń. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to się trochę zawiodłem tym nowym eventem i to nawet bardzo. Rozwalanie figur? W dodatku całkowicie losowych? Żmudne to i nudne, zwłaszcza że żeby rozwalić czerwoną to trzeba to zrobić w ekipie 4 osobowej. 

Ale za to wczoraj pod koniec jak mieliśmy się już zwijać wywiązała się całkiem fajna akcja :D Zaczął nas najeżdżać jakiś upierdliwy sloop i w nagrodę napuściliśmy na niego zaprzyjaźniony wcześniej tego dnia galeon :D Chłopaki pływali z nami do samego końca naszej sesji i wspólnie zatapialiśmy kolejne statki. Potem na końcu wspólny fort i topienie galeonów :banderas:

O ile po ostatniej akcji miałem dość grania w kilka załóg, tak dzisiaj zdecydowanie odzyskałem wiarę w ludzi :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Akcja mojego młodszego brata. Ten krzyk (skrzek?) rozpaczy :banderas: Później  po zatopieniu jego statku, zrobiło mi się go trochę szkoda i oddałem mu parę skradzionych skrzyń.  Chyba nie ogarnął że to członek mojej załogi go ukradł bo cieszył się podwójnie :D 

generalnie w grę gra mnóstwo dzieciaków, ojców z dziećmi, a nawet znam małżeństwa  :D Bardzo spoko że kolejne młode pokolenie ma okazję wychowywać się na grach Rare i doświadczać tej magii 

Edytowane przez oni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:obama:

można, a nawet należy yebać gierke za to w jakim stanie została wydana, ale to jak gra jest rozwijana z cotygodniowymi patchami, dwutygodniowymi eventami i live campaign oraz dodatkami co 8 tygodni zasługuje na szacunek

DiUQh6rWsAEYnkL.jpg

piękna <3 

@Matriks_1111 należą Ci się przeprosiny ode mnie ;) wygląda na to że będzie system sojuszy 

Edytowane przez oni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

wygląda to zacnie, ale boję się co wymyślą tym razem, bo pomysł na syreny już zmarnowali :(

jak to zmarnowali? mam przeczucie że historia Wandy nie dobiegła jeszcze do końca  ;)

BTW dostałem zaproszenie do pionierów i mógłbym już testować nową zawartość ale launcher na PC zajmuje ponad 20gb, a ja jestem w takim miejscu gdzie internet dowożą wiadrami, najgorzej xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto było się tyle produkować na forum :kaz: 

wyjaśnienie działania sojuszy

w komentarzach ludzie pytają co powstrzyma ludzi przed oszukiwaniem i zwabianiem innych statków w pułapkę przez wywieszenie "pokojowej flagi", albo przed zerwaniem sojuszu i zdradą innej załogi xD głupcy jeszcze nie wiedzą na czym polega pirackie życie :D 

Edytowane przez oni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi