Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Hum to nie kod tylko do gamertaga podpinają bete. Hav7n nawet jakby chciał ci dać kod to nie ma jak. Tylko on może skorzystać na swoim gamertagu. Ja dzisiaj przed wyjściem na miasto ściągnę betę i jutro próbuję.  Szkoda że nikogo z forumka nie będę miał w załodze :)

 

Ktoś obyty w strefach czasowych powie mi która to w polsce ? Bo mogę w obu betkach brać udział . A i zakładam że europejska sesja to nasza 19 czy też przesunięcie czasu. Wynagrodzę plusikami :)

European Session: Saturday 18th Feb, 7:00pm - 10:00pm GMT
US Session: Saturday 18th Feb, 7:00pm - 10:00pm PST
Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trudno żeby wiedzieli co robić jak "alphy/bety" trwają po 3h i są robione dla 2-4 tys. osób. Wcale się nie dziwię, że wielu w tym czasie chce po prostu sprawdzić jak się pływa tymi statkami, bo chyba właśnie to jest najbardziej pociągające w grach w pirackich klimatach, a nie kopanie dziury w ziemi.

Odnośnik do komentarza

No ale ja szukam skarbu a dwojka nawet mnie nie broni tylko gra na akordeonie? Albo jeden strzela do statku a dwoch stoi w miejscu no i sternik który zamiast plynac bokiem na statek atakuje go płynąc prosto na niego i uniemożliwiając atak...

Odnośnik do komentarza

Gra jest naprawdę fajna. Niestety dużo traci jak trafiasz na debili. W ekipie 4 osób wystarczy jeden idiota aby popsuć rozgrywkę. W jednej grze miałem typka co cały czas kotwice rzucał i trzeba bylo ją podnosić. Mam nadzieję że w pełnej wersji będzie można głosując wyrzucać graczy:).

 

Przeżyłem dwie bitwy morskie i to była najfajniejsza cześć. Jedną bitwe przegraliśmy z powodu sternika idioty. Druga natomiast była wygrana bo 4 osoby wiedziały co mają robić. Nie ma przyjemniejszego uczucia jak obserwowanie jak przeciwnik tonie i gracze unoszą się na wodzie.

 

Szukanie skarbów bardzo fajne i pomysłowe. Nie napiszę o co dokładnie chodzi bo chyba nie wolno mi. W każdym razie ani przez chwilę się nie nudziłem.

 

 

Jeżeli na premiere znajdę 3 chętnych do gry to kupuje na premierę. Gra naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. No i działała bardzo plynnie jak na wczesny build.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Najlepiej sobie wrócić do pierwszego cinematic trailera, bo on paradoksalnie najwięcej ujawnia co do rozgrywki w Sea of Thieves. Na pewno walki morskie i szukanie skarbów będzie trzonem gry, ale w pełnej wersji będzie to dużo bardziej urozmaicone, np. szukanie skarbów nie tylko na wyspach, ale i ukrytych lokacjach czy zatopionych statkach, po drodze walki z potworami morskimi jak na screenie poniżej:

 

sea-of-thieves-kraken_0.jpg

 

W jednym z materiałów pokazywali także statki duchy, syreny czy hordy szkieletorów, więc pewnie będą akcje rodem z filmu Piraci z Karaibów:

 

 

SOT_E3_2016_Skeletons-Screenshot.jpg

 

Na pewno na samym pływaniu w kółko się nie skończy. Wbrew pozorom materiałów na temat gry jest w necie cała masa z różnych paneli, na które jeździło Rare, a chyba co tydzień robią na swoim profilu na YT długie wywiady dotyczące postępów i tego co będzie w grze, więc wystarczy wejść na jutuba.

 

PS. Na gafie wyczytałem, że podobno Rare potwierdziło, iż w pełnej wersji będzie można grać solo - dostaniemy mały stateczek (pewnie jakaś łódź z żaglem) i będzie można samemu brać udział w eventach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...