Skocz do zawartości

C.A.R.S 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że w demku nie ma nic z rallycrossu. To chyba najlepsza część tej gry. Nie dość, że model jazdy i fizyka na szutrach to poezja godna RBRa, to do tego fun z latania bokami jest nie do opisania :)

Swoją drogą, to polecam do tego kamerę z dachu i FOV na 87. Miód (i potężny aliasing oraz screen tearing :P) wylewa się z ekranu :)

 

Odnośnik do komentarza

 

Oficjalne forum PC2, słyszałem wcześniej, że są jacyś przewrażliweni, ale nie sądziłem, że aż tak :D 
 

5ITqKXs.png

zUo7qpm.png?1


:lol::lol::lol:

Piękna reakcja na krytykę. Muszą mieć spore rozwolnienie w związku z tym, że PC2 nie spełnia oczekiwań wielu graczy. Moderacja zwyczajnie kasuje graczy którzy nie wychwalają deva pod niebiosa. Przed moim postem moderator innemu forumowiczowi dosłownie groził banem za pisanie niepochlebnych postów... 

Byłem pozytywnie nastawiony do tego tytułu, ale widząc taki stosunek do fanów, zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem dając im swoje pieniądze.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Taki stosunek mają od dawna. W przypadku pierwszej części było tak samo. Negatywna opinia o grze, jej elementach, pracy devów itp. = ban. Ta gra ma nawet wyłączone forum na steam :E. Tam nie mogliby tego kontrolować, więc dali tylko odnośnik do ich oficjalnego forum.

Edytowane przez bocieque
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, bocieque napisał:

Taki stosunek mają od dawna. W przypadku pierwszej części było tak samo. Negatywna opinia o grze, jej elementach, pracy devów itp. = ban. Ta gra ma nawet wyłączone forum na steam :E. Tam nie mogliby tego kontrolować, więc dali tylko odnośnik do ich oficjalnego forum.


Tak właśnie się tego dowiaduję powoli, wcześniej widziałem na GTPlanet posty ze skargami na moderację w stosunku do osób wyrażających niezadowolenie. Na oficjalnym forum też widziałem wątki gdzie moderacja była opryskliwa wobec osób negatywnie wypowiadających się na temat gry. W innym wątku mod "radził" użytkownikowi przestać krytykować, inaczej dostanie bana. Użytkownicy znikają, wątki znikają, a zespół SMS chyba uważa, że wszystkie problemy znikają razem z nimi. Tragiczne podejscie do graczy. Mogliby przynajmniej formułkami rzucać, albo ignorować hejt.

Odnośnik do komentarza

Słabe, aczkolwiek całe SMS to swojego rodzaju biznes rodzinny. Ponoć syn Iana Bella zajmuje się aspektem społecznościowym projektu, więc czytanie różnych skarg i internetowego hejtu jest dla nich jednak zniewagą jak obrażanie rodzonej matki. Mają zbyt osobisty stosunek do internetów, przez co wychodzą takie właśnie kwiatki. Otoczyli się więc gronem słodziaków, którzy głaszczą ich ego czułymi komentarzami i ganią złych hejterów. Teoretycznie nie dziwię im się, jednak wypadałoby zachowywać się bardziej profesjonalnie, ta branża tak wygląda nie od wczoraj i do pewnych rzeczy trzeba mieć dystans i odpowiednie podejście. Powinni zatrudnić agencję PR do kontaktu ze społecznością, a taki bezpośredni kontakt przenieść na jakieś zamknięte forum dla zaufanego grona, z resztą mniej zaufanych fanów powinni kontaktować się pośrednio, chociażby za pomocą popularnych blogów developerskich, które odpowiadają na wiele skarg i pytań graczy hurtowo.

Odnośnik do komentarza

Krytykę powinni wziąć na klatę i starać się zrobić wszystko, aby grę możliwie jak najlepiej dopracować.

 

Dla mnie PC2, to obecnie najlepsze wyścigi dostępne na konsolach, co nie zmienia jednak faktu, że uważam ten tytuł za technicznego bubla.

O ile sama grafika (tekstury, aliasing itp.) mają dla mnie w przypadku sima drugorzędne znaczenie, tak dropy animacji i straszliwy screen tearing już mnie mega irytują, bo to czasami przeszkadza uzyskać dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, prośba do was, czy możecie sprawdzić jak u was wygląda kalibracja pedałów w grze? Szczególnie interesują mnie wyniki dla pedałów od T150 i T300, ale dla porównania od logi też mogą być. Pytam, bo wydaje się że mam problem z pedałami od T300:

 

 

 

33% martwej strefy na obydwu pedałach. Albo te pedały są uszkodzone, albo jakość Thrustmaster, ewentualnie każdy tak ma...

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Może komuś sie przyda....

Tip dla tych którym nie odpowiada umiejscowienie kamery i fov (przez co traci choćby wrażenie prędkości).
Wiadomo że w menu można zmieniać fov jednak po zwiększeniu jego wartości umiejścowienie kamery jest dalekie od ideału (np. w widoku TPP tył samochodu wychodzi poza kadr, a kamera z dachu jest za bardzo z tyłu)
Okazuje się jednak, że na PS4 dzialają te same króty co na PC więc jedyne czego potrzebujemy to dowolna klawiatura usb.
Wystarczy wcisnąć kombinację ctrl+k i od teraz można klawiszami WSADQE dowolnie zmieniać umiejscowienie każdej kamery.
Można tak ją przesuwać przód-tył, góra-dół i prawo-lewo. Dodatkolo na klawiaturze numerycznej możęmy ją przekręcać i przechylać a klawiszami + i - w locie zmieniać FOV.
Daje to nam praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania kamery do własnych preferencji. Osoby przyzwyczajone go GT mogą bez problemu podnieść kamerę ze zderzaka, a kamere z dachu można "wsadzić" do srodka auta u uzyskać widok z youtubowych onboardów z widocznym kierowcą :)

 

projectcars2_20180218r5qfq.png

 

Poniżej krótki filmik pokazujący te zmiany w locie:

 

Edytowane przez Magik
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oesus, jaką ta gra daje satysfakcję, kiedy w końcu zaczyna wychodzić.

Jeżdżę na G920. Wystartowałem karierę w Formule Renault 3.5, wszystkie asysty off, manualna skrzynia i z 1,5h mi zajęło zanim w miarę ustawiłem bolid jak chciałem i poskładałem dobre okrążenie, wygrywając trening. Pojechałbym kwalifikacje od razu, ale mam tak zryty baniak, że musze sobie zrobić przerwę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.