Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Sporo. W sumie dobijam 20 poziom i zwalnia w drastyczny sposob. Dlatego kminie nad najwydajniejszym sposobem gry - na razie testujemy CTF, w ktorym nie bierzemy 3ciej flagi tylko nabijamy fragi. Plusy sa takie, ze nie ma limitu fragow jak w TDM i mozna wykrecic na prawde pokazna liczbe fragow + druzyna przeciwna respi sie w sumie zawsze kolo swojej flagi wiec nie trzeba nawet sie specjalnie szukac. To sie wydaje byc najlepszym sposobem ale moze czegos nie widze i jest jakas lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza

W czwartym kwartale ma wyjść duży dodatek za friko, to co było w season pasie było dostępne od premiery.

Gra jest głównie nastawiona na granie samemu, zabawa w wingu też daje radochę ale nie jest wymagana chyba że planujesz platynę wbijać. Za te 85zł warto ;) 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Figuś napisał:

W czwartym kwartale ma wyjść duży dodatek za friko, to co było w season pasie było dostępne od premiery.

 

Dobrze rozumiem, że Season Passa w takim razie nie opłaca się brać? Bo trochę tak to brzmi. A świerzbi mnie zakup gierki, nie powiem.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, raven_raven napisał:

 

Dobrze rozumiem, że Season Passa w takim razie nie opłaca się brać? Bo trochę tak to brzmi. A świerzbi mnie zakup gierki, nie powiem.

Ehh faktycznie źle napisałem, w season passie jest zawarty dodatek Horizons który dodaje m.in lądowanie na planetach i inżynierów i jest on płatny.

 

To co ma Wyjść w Q4 to dodatek Beyond który będzie za darmo(chyba że się coś zmieni).

 

Jak brać to wersje z SP :) 

 

28 czerwca wyszedł content update

 

 

@Kyo @Wredny może powrót? :yao:  

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jest tylko jeden dodatek w postaci Horizons i jest on płatny (a dodaje sporo, robi z ELITE grę kompletną). Reszta to są wszelkiego rodzaju update'y, które są darmowe i wzbogacają tytuł o sporo ciekawych rzeczy - coś jak w The Division, tam też były dodatki płatne, ale oprócz nich każdy większy update solidnie zmieniał/wzbogacał całość.

Odnośnik do komentarza

Co się tak naprawdę robi w tej grze? Zawsze jak myślę o grach, które traktują o lataniu w kosmosie to myślę o tych olbrzymich odległościach między ciałami niebieskimi i od razu mam wrażenie, że w tych grach przez 90% czasu patrzysz na wskaźnik odległości lecąc po linii prostej do celu.

Odnośnik do komentarza

No też to tutaj jest w sensie latanie od punktu do punktu.

W ED możesz być: łowcą głów, piratem, górnikiem, odkrywcą, handlarzem albo latać i robić wszystkiego po trochu. Możesz też latać robiąc różne misje dla różnych nacji albo bez większego celu. Ciężko to opisać w kilku zdaniach. Ogólnie zdobywasz hajs aby kupić coraz to nowe niekoniecznie większe zabawki do latania.  Grając w trybie solo współdzielisz całą sytuację (polityczną, gospodarczą etc) z innymi graczami więc to gra always online. Nie ma opcji grać offline. Ogólnie bardzo rozbudowana. Można latać solo, na open play albo w "wingu" z innymi graczami i robić wspólnie misje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...