Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje, plusik będzie jak tylko mi się odnowi. Bardziej mnie zastanawia czy nie ma dłużyzn, czy między tymi eventami (które wydają się ciekawe, jak najbardziej) to podróżowanie między nimi nie staje się monotonne i niezbyt wymagające.

Odnośnik do komentarza

Na początek to uczysz się startować, latać i lądować na stacjach :yao:  następnym krokiem jest zarobienie kredytów na lepszy stateczek bo ten podstawowy jest lekko mówiąc chvjowy :lapka: (chociaż są poyeby co nim do centrum galaktyki dolecieli i wrócili do bańki) i tu masz do wyboru misje cargo/data delivering i chyba na tych idzie najszybciej dorobić się następnego statku(najlepszy wybór to Cobra MKIII moim zdaniem) jak już to Ci się uda osiągnąć to masz bardzo wiele rzeczy do wyboru m.in możesz:

- bawić się w kosmicznego taksówkarza

- bawić się w górnictwo

- być kosmicznym łowcą nagród

- skanować układy planet

- przemycać towary

- założyć gumki na pada i zostawić pojazd na planecie żeby jeździł w kółko (pozdro @Kyo :Coolface: )

 

A tak ogólnie to właśnie większość czasu latasz sobie po linii prostej w bezkresach przestrzeni kosmicznej może nie 90% czasu ale tak 85% na pewno :cool: 

 

@raven_raven gra potrafi być w cholerę monotonna jeżeli nie masz pomysłu jak się bawić, większość społeczności jest skupiona w klanach i tam sobie robią jakieś wyzwania typu przejmowanie kontroli nad danym układem, wojny z innymi klanami itp.

 

Będąc wolnym strzelcem trzeba sobie urozmaicać rozgrywkę bo inaczej uśniesz 

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Jak nie chcesz robić platyny to nie ma monotonii :) Najbardziej monotonny jest lot do centrum galaktyki (bez przygotowania tydzień grindu będzie mało). I ogólnie trofea to nieustanny grind który może szybko znudzić. U mnie grę zabił grind w multi. Ale niedługo wracam :lapka:

Odnośnik do komentarza

A trofea to nie moja bajka, The Order jeszcze pocisnę ale nawet w grach które kocham jak FH3 nie mam na tyle zaparcia/szaleństwa, żeby cisnąć rzeczy, których mi się nie chce. Nie powiem, kusi mnie. Mam na PC, ale jestem leniwym, wygodnym graczem i kusi mnie opcja wygodnej gierki na PS4 z padem w ręce na OLED-zie, który pod tą grę wydaje się być stworzony (czernie). Niby można przełączać wyświetlanie na TV, wszystko i tak już mam podłączone, ale za dużo zachodu z tym dla gierki na tyle godzin. Dzięki za odpowiedzi, proces decydowania o zakupie w toku.

Odnośnik do komentarza

Gumki! Teraz juz wiem jak nabic kilometry lazikiem :D. Co do pytania o cele i zadania w grze - E:D ma strasznie sandboxowe podejscie, tzn daje Ci wiele mozliwosci ale nie daje Ci zadnych polecen i kolejnosci. Dlatego glowna rzecza dla kogos podchodzacego do gry jest umiejetnosc wymyslania sobie rzeczy do zrobienia. Ja po wbiciu elity w eksploracji przymierzam sie do masterowania combatu. Opcji jest kilka, mozna leciec do obszarow gdzie panuje anarchia i niszczyc wszystkie statki bez zadnego wytlumaczenia. Mozna tez polowac na poszukiwanych pilotow i dodatkowo zarabiac kase za zestrzelenie ich statkow. Kiedy jedna i druga opcja Ci sie znudzi, to mozesz wyruszyc w inne miejsce galaktyki zeby tam polowac na obcych. Mozliwosci sa, jednak grind jest przerazajacy i z tym trzeba sie liczyc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.