Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie planują dodać obsługi VR na PS4.

 

Co do zarabiania jest jeszcze coś takiego na tą chwilę

Z forum skrzydlatej Husarii 

Cytat

Witajcie,

Jeśli komuś brakuje gotówki i chce troch zarobić to można trochę zarobić w systemie ROBIGO jako taksówka turystyczna.
Zarobek na jednym kursie to około 12-18 mil. Jedne kurs zajmuje ok. 9-12 minut. Wszytko zależy od statku ilości kabin skoku i reputacji.
Najlepiej wykonywać misje Pythonem ( TYLKO STATKI KTÓRYMI WYLĄDUJEMY NA OUTPOSTA'CH). Potrzebujemy kabiny First Class oraz klasę ekonomiczną.
Ważne aby nasz statek miał jak największy skok. Tarcze oraz broń nie są potrzebne.

Zaczynamy:
1. Dokujemy na stacji ROBIGO MINES
2. Wybieramy misje pasażerskie tylko do SIRIUS ATMOSPHRICS - Misie są dostępne w 3 frakcjach .
3. Lecimy do SOTHIS  odległość 59.03 LY tam lecimy do lokacji SIRIUS ATMOSPHRICS .
4. Powtarzamy całą procedurę aż nas Żona / Dziewczyna nie opieprzy Smile 

Misje obecnie odświeżają się co 10 minut.

Pozdrawiam
SP-GGX

Cytat

Najlepsze jest to że można zbierać misje bez relog'a a przy tym można dobrze zarobić Smile
Obecnie latam Pythonem  średnio za jeden kurs wychodzi 20 -22 mil 

Kabiny ma takie:

3 x 6 Ekonomiczna
2 x 5 First
1 x 4 Ekonomiczna
1 x 3 Ekonomiczna

Spokojnie mogą być same ekonomiczne klasy
Co ważniejsze zawsze zapełnisz wszystkie kabiny.

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, ja się cieszę jak za jakiegoś większego bandziora zapłacą mi więcej niż milion. 

 

Za masakry piratów płacą lepiej. Najlepiej wziąć kilka kontraktów w tym samym systemie na tą samą grupę przestępczą. Indywidualne kontrakty zaliczają się przy okazji do ogółu masakry. 

 

Przy okazji jeszcze jakaś kontrabanda dla anarchistów i jakoś to życie schodzi, Bożenko. 

 

 

Wozić ludzi..? Nuuda. 

Odnośnik do komentarza

Niechcący wziąłem sobie kontrakt ma jakiegoś Mastera. No fajnie mnie pogonił, a zwolniony o 17 razy skok pod nieustannym ostrzałem, zbitą szybą i fikołki jakie musiałem przy tym odwalać były niezapomniane. Ładnie przeprosiłem i powiedziałem, że z tego kontraktu jednak zrezygnuję. 

 

 

Kupiłem Delfina i zacząłem wozić bydło. Pierwszy kurs i jakiś typ mi wyjeżdża, żebym mu kupił ubrania. Patrzę ile zapłacił za bilet. Marne 300k. Myślę sobie "obesrańcu, kupiłeś biedabilet na klasę ekonomiczną i jeszcze śmiesz mieć jakieś zachcianki. Wymordowałem setki takich chłystków jak ty, wiec morda, siad płaski i ciesz się, że nie lecisz przywiązany do skrzydła". 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dużo rzeczy dostaje się też za wykonywanie misji transportowych, ale takie właśnie jak siarka itp. to raczej tylko składnik "kopalniany"

 

Kopalniane rzeczy możesz wykorzystać w innym statku, ale musi ci się zmieścić w cargo, raczej volture będzie miał mniejszy "bagażnik" niż taki ASP, graty z misji w większości nie potrzebują bagażnika.

 

Ogólnie polecam poradniki Skrzydlatej Husarii, można korzystać bez rejestrowania się u nich na forum

https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=31

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
2 godziny temu, estel napisał:

Wlasnie zastanawiam sie czy to brac czy No Man's Sky zeby sobie polatac w kosmosie bez fabuly.

 

Jak szukasz gry arcade gdzie wiekszy nacisk jest na bieganie po planecie i zbieranie surowcow oraz w miare niski prog wejscia, polecam NMS. Latanie jest tutaj zrobione strasznie po omacku i jest mega uproszczone, walka to smiech na sali.

 

Jak szukasz gry gdzie wiekszy nacisk jest polozony na symulacje oraz gry ktora probuje cie calkowicie wciagnac w swoj swiat i swoje zasady, polecam E:D. A co do latania w E:D, no jest szansa ze sie rozbijesz o sciane stacji kilka razy zanim nauczysz sie nawet ladowac, wysoki prog wejscia, ale wiaze sie to z glebsza mechanika gry i znacznie lepsza satysfakcja z samego latania/walki etc., niestety jednak nie ma chodzenia z buta nigdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.