Skocz do zawartości

Czy Człowiek Warga musi pisać?


metalcoola

  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zastąpieniem Człowieka Wargi kimś innym?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nawet ciekawie się to oglądało, gość włożył w to sporo pracy, a poza tym, takich wideorecenzji nie ma na polskim jutubie.

Co nie zmienia faktu, że taki poje.bany koleś, nie powien pisywać do takiego profesjonalnego magazynu. Gazetki z najdłuższym stażem na rynku pism konsolowych.

Odnośnik do komentarza

Nawet ciekawie się to oglądało, gość włożył w to sporo pracy, a poza tym, takich wideorecenzji nie ma na polskim jutubie.

Co nie zmienia faktu, że taki poje.bany koleś, nie powien pisywać do takiego profesjonalnego magazynu. Gazetki z najdłuższym stażem na rynku pism konsolowych.

 

Jak Playman mógł pisać, to i Człowiek Warga może.

 

A Monika wyleciała, bo w ankiecie na PPE lud dał jasno do zrozumienia, że nie chce jej w szmatławcu.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

 

Nawet ciekawie się to oglądało, gość włożył w to sporo pracy, a poza tym, takich wideorecenzji nie ma na polskim jutubie.

Co nie zmienia faktu, że taki poje.bany koleś, nie powien pisywać do takiego profesjonalnego magazynu. Gazetki z najdłuższym stażem na rynku pism konsolowych.

Jak Playman mógł pisać, to i Człowiek Warga może.

 

A Monika wyleciała, bo w ankiecie na PPE lud dał jasno do zrozumienia, że nie chce jej w szmatławcu.

Ta jasne na pewno przez to... raczej Monika chwilowo sama zrobiła sobie pauzę.

Odnośnik do komentarza

Akurat ankieta jak najbardziej jest jednym z powodów zmian. Robiliśmy takie dwie, dwa razy było bardzo dużo głosów, mnóstwo merytorycznych opinii, więc są to dla nas jasne sygnały. Pamiętam bodaj ze 3 lata temu ankietę, w której przy pytaniu czytam/nie czytam kąciki wszelakie miały po 10-15%, że ktoś je czyta, bodaj tylko RPG miał ze 70%, więc to był jasny znak, że warto pomyśleć nad ich formułą (RPG zmienił się w stały felieton Zaxa). Z Moniką było podobnie - były i Wasze opinie na forum, i maile, ale i ankieta swoje dorzuciła.

Odnośnik do komentarza

No akurat ja gram od bardzo dawna i dość dużo, mam pełno konsol ale nie czuję się jakimś mega znawcą i z chęcią czytałem takiego "laika" jak ja.

 

edit : czyli Monki już nie będzie? Może zaprosicie prwną userkę z tego forum, ma dziewczę wiedzę grową (m.in. Ninny), a do tego wygląda na otwartą i sympatyczną.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ta jasne na pewno przez to... raczej Monika chwilowo sama zrobiła sobie pauzę.

 

Nowy CoD wychodzi w październiku? No to wtedy Monika "wróci". Bo o czym innym miałaby pisać? Brała się już za The Last of Us i wiemy, jak to się skończyło. A Człowiek-Warga? Tekst o szejkowych batonikach fundowanych polskim modelkom był całkiem zabawy. Reszta - dno.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie widział na łamach PE Rysława, znanego z podcastów, kanału YT i innej szerokiej działalności na polu gier (i przede wszystkim pracy tłumacza). Świetny, elokwentny gość z wielka klasą i wiedzą (co nie jest jakąs norma w światku growych celebrytów). Niestety, chronicznie i notorycznie też zajety, więc to raczej pobożne życzenia.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie widział na łamach PE Rysława, znanego z podcastów, kanału YT i innej szerokiej działalności na polu gier (i przede wszystkim pracy tłumacza). Świetny, elokwentny gość z wielka klasą i wiedzą (co nie jest jakąs norma w światku growych celebrytów). Niestety, chronicznie i notorycznie też zajety, więc to raczej pobożne życzenia.

Potwierdzam, super gość.

Odnośnik do komentarza

ja bym widzial avgn <3 albo od biedy dr maxa ktory swego czasu rzadzil na lamach sp neo

 

Dokładnie, zatrudnijcie wreszcie odpowiednich ludzi:

- AVGN do retro

- Nostalgia Critic w kąciku filmowym

- Sasha Grey w grających damach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No (pipi) :facepalmz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...