Skocz do zawartości

Mission Impossible: Cinematic Universe


Gość Frostbite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frostbite

Film wychodzi 31 lipca (nie wiem tylko gdzie) i zapowiada sie to samo co widzielismy we wczesniejszych odslonach serii czyli jazda na krawedzi. Jak chodzi o mnie to jestem fanem pierwszej czesci ktora byla filmem czysto szpiegowskim, pozostale odslony mialy w sobie tylko drobne namiastki tego co widzielismy w pierwszej odslonie i byly filmami czysto akcji. Film na pewno obejrze jako ze mimo wszystko lubie serie ;) Trailery:

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ostatni był taki sobie, nie bardzo mi leżą co nie którzy aktorzy i to, że film idzie w jakąś komedię, też jestem fanem jedynki i wolał bym bardziej coś w tych klimatach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do M:I

 

2>1>4>3

 

Przy czym trójka bardzo dobra, różnice są nieduże.

Jak dla mnie zdecydowanie 1>3=4>>>2.

 

Dobrze, że Tom wierzy w nieśmiertelność swojej duszy i przebił właśnie wspinaczkę z MI 2.

Odnośnik do komentarza
Gość Frostbite

Wczoraj odswiezylem sobie jedynke, ale ten film ma scenariusz  :obama: Film od poczatku do konca swietnie zrobiony, caly czas jakies ciekawe akcje i duzo mindfuckow, pomimo uplywu czasu (to prawie 20 lat) film dalej sie swietnie oglada i ma mnostwo zapadajacych w pamiec scen - poczatek, scena z wlamaniem do siedziby CIA, nawet koncowka. W ciagu kilku nastepnych kilku dni ogladam pozostale 3 czesci tak sie wkrecilem a do kina ide obowiazkowo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok dopiero teraz zauważyłem ten temat.  Film miał już swoją premierę w Korei.

 

Ja jestem bardzo zadowolony bo dostaliśmy spoko film akcji. Elementów szpiegowskich jest trochę ale też wrzucono trochę komedii, więc nie wiem czy przypadnie do gustu piszącym w tym temacie.   Szkoda trochę że bad guy jest strasznie lipny i nie czuć jakby miał stanowić jakieś większe zagrożenie. Z drugiej strony jest Alec Baldwin, który świetnie spisuje się w roli bossa z CIA.  Jest też laska, która jest żeńskim odpowiednikiem Hunta na sterydach.

 

dokładniej swoje wrażenia opisałem tutaj - http://gameplay.pl/news.asp?ID=93257

 

Ogólnie całość naprawdę przypadła mi do gustu  i w ten weekend pewnie przejdę się jeszcze raz. Moim zdanie warto się przejść na seans bo dawno nie widziałem równie przyjemnego filmiku akcji. Zwłaszcza gdy spojrzy się na to z perspektywy 5 części cyklu, które to zazwyczaj są lipne (ostatni Terminator czy Die Hard).

Odnośnik do komentarza

 

no ale ta pod wodą scena to komputer, nie ma chu.ja.

podobno trenował specjalnie do tej sceny nurkowanie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KA2_Jyb8jkY

 

 

wiadomo kiedy w PL? Tak jak pisał erix - należą się Tomkowi pieniążki za takie zaangażowanie.

no to pewnie miks tego i tego. co by nie gadać o człowieku i jego odpalach to jednak czołowy o ile nie najlepszy gwiazdor kina akcji.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jestem po seansie i jestem bardzo zadowolony.

Ghost Protocol bylo naprawde bdb, a nawet swietne. Z Rogue Nation jest bardzo podobnie.

Film naprawde jest swietny. Tomek znowu daje rady. Co on tam robi to :obama: na twarzy sam sie robi.

Samolot, sekwencja pod woda(jak to zrobil bez kaskaderow to jest przech.ujem), poscig motocykli. Do tego jak zawsze fajna sceny szpiegowskie/heistowe.

No swietnie sie bawilem. Mam nadzieje ze kolejna czesc powstanie. Wlasnie takie filmy pokazuja jak robic dobre akcyjniaki gdzie nie walisz fejspalma co chwile tylko obame.

Nastepny w kolejce mam nadzieje bedzie UNCLE.

 

Ocena: :obama: /10

Odnośnik do komentarza

MI: Rogue Nation daje radę  ^_^

 

Jest to, to czego oczekiwałem po tej serii.

Sceny akcji: pościg BMW w mieście oraz pościg ścigaczem na autostradzie  :obama:

Sceny kaskaderskie: Samolot i nurek  :obama:

Sceny szpiegowskie: W pewnym mieście  :obama:

oraz sceny z Simonem Peggiem powodowały banana na twarzy  ^_^

 

Dodam, że byłem w Imaxie.... ten dźwięk i obraz  :banderas:  idealnie pasowały do tej produkcji.

Ocena: 8/10    :obama:

Odnośnik do komentarza

wczoraj oglądałem dla zbicia czasu.

Czasem miałem :obama: na twarzy, a generalnie wrażenia z filmu bardzo pozytywne, aż zachciało mi się odkurzyć poprzednie części których praktycznie nie pamiętam

 

ocena:

 

mieszane uczucia, bo czasem mi się zwiewnęło (może to ze zmęczenia? bo fabula dawała radę) dlatego najlepiej będzie dać... 

 

:obama: /10

Edytowane przez Rayos
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To mi smaka jeszcze większego narobiliscie. ghost protocol było b fajne, tutaj przewiduje kosiora. Ps chyba pójdę sam na ten film bo już nie mogę się doczekać seansu, a coraz więcej znajomych ma już gdzieś kino podając argument "niebawem będzie w necie" albo "nie lubię Cruise'a". I can't handle this shit.. Facepalm, Janusze kinematografii.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.