Skocz do zawartości

Mission Impossible: Cinematic Universe


Gość Frostbite

Rekomendowane odpowiedzi

Jak słyszę takie coś "niebawem będzie w necie" to mam ochotę łeb upier...olić  :shotgun:

Na niektóre filmy trzeba iść do kina bo wyglądają fenomenalnie np. Grawitacja w Imaxie  :obama: jak i na MI:RN warto iść. 

Idź sam, jak tak robię bo brak przyjaciół  :sorry:

 

  :dynia:  :dynia: 

po prostu żal im wydać 25-30 zł na kino  :joe: 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie z tego samego powodu co w poprzedniej części. Dla jej bezpieczeństwa i przez jego "styl" życia. Moim zdaniem spoko, za bardzo ckliwy wątek.

 

Moim zdaniem ciut lepsze niż poprzednia część. Mniej rozpierduchy, bardziej kameralna i klimatem czasami przypomina świetną jedynkę. Tradycyjnie sporo głupotek i silenia się na widowiskowość, która psują jakąś tam umowną wiarygodność. Swoją drogą sceny kaskaderskie w wodzie było MOCNO wspomagane CGI. Dla mnie solidne 3/5

Odnośnik do komentarza

Spoko część. Tomek nadal może i potrafi ale o jakieś 20 min za długi film. :)

To samo miałem w przypadku poprzedniej części (tutaj jest podobnie), ale moim zdaniem to nie problem tych 20 minut, tylko dziwnego tempa. Tam gdzie powinien być pościg jest gadka, a tam gdzie gadka jest pościg - to oczywiście przenośnia, ale błędy reżysersko-scenariuszowe źle dozują dramatyzm w przyjętym obrębie czasu.

Odnośnik do komentarza

Źle nie jest, ale chyba poprzednia odsłona mi się bardziej podobała, więcej efektu "wow" było. Do tego coś średnio mi podeszła ta laska, jakaś taka zwyczajna, a Renner mógłby robić za rododendron w tle, bo w sumie jest nie wiadomo po co. Wszystko inne na plus - sceny akcji to miód (pod wodą, motory), choć końcówce zabrakło pierydolnięcia, jakiejś kropki nad i połączonej z siedzeniem na krawędzi fotela, główny zły w porzo choć wiele nie pokazał żeby się go mocno bać. Ogólnie bawiłem się dobrze, polecam na letni seans. 7.5/10.

Odnośnik do komentarza

nijaki ten film, od jednej sekwencji akcji do drugiej a w międzyczasie jakieś czerstwe pier.dolenie, renner drewno i mdły villain z motywacjami z du.py. nie wiem po co ta seria jeszcze istnieje. już wolę szybkich i wściekłych. no a jak wróci bourne to już w ogóle agent ethan mógłby sobie ostatecznie dać spokój.

Odnośnik do komentarza

Trochę przesadziłeś z szybkimi i wściekłymi, oni podchodzą pod poziom Transformersów (czyli scenariusz bez żadnego potencjału i abstrakcyjne sceny akcji kręcone na serio i w slo mo- najgorsze co można wymyślić w tym temacie), a ten MI w najgorszym razie wypadł jak ostatni Bourne'a, który dupy nie urwał i wyraźnie odstawał od trylogii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...