Skocz do zawartości

Rocket League


bartiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Odkopuję w związku z końcem sezonu i zmianami jakie zachodzą (a są to zmiany bardzo istotne), mianowicie Psyonix wprowadza Dekryptory - takie items, coś jak "klucze", tylko, ze nie trzeba ich kupować,a można je zdobyć. Z ich pomocą będziemy mogli otwierać nasze skrzyneczki za darmo, bez kupowania kluczy. Jednak warto na uwadze mieć jedno, itemy wylosowane z otwartej w ten sposób skrzynki tracą możliwość wymiany :O
Co myślicie o tym pomyśle? Ciekawią mnie nowe items do Rocket League :-)
Zwłaszcza Rocket League items i buy rocket league items

Edytowane przez EaglesofOctane
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wredny napisał:

Wszędzie skrzynki, lootboxy i openingi na yutubach... Dawno nie grałem, więc nawet nie wiedziałem, że tam takie raczysko się zalęgło :)

 

To są tylko itemy czysto kosmetyczne. Nie wpływają one w ogóle na gameplay. Żadne raczysko, całe szczęście.

 

5 godzin temu, EaglesofOctane napisał:

Odkopuję w związku z końcem sezonu i zmianami jakie zachodzą (a są to zmiany bardzo istotne), mianowicie Psyonix wprowadza Dekryptory - coś jak "klucze", tylko, ze nie trzeba ich kupować,a można je zdobyć. Z ich pomocą będziemy mogli otwierać nasze skrzyneczki za darmo, bez kupowania kluczy. Jednak warto na uwadze mieć jedno, itemy wylosowane z otwartej w ten sposób skrzynki tracą możliwość wymiany :O
Co myślicie o tym pomyśle?


Dekryptory są już od dwóch miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram (teraz głównie na Xbox) i nie widziałem jeszcze żadnego dekryptora wcześniej. Wcześniej sporo grałem na PS4 (z przyjacielem an splitscreen) i też nie widzielismy wczesniej żadnego. Crates, Rocket League items to cos rpzyjemnego dla każdego kto lubi tę grę i sprawia mu to dużo przyjemności.
Dodali Victory Crate, generalnie ilośc cratesów systematycznie rośnie i jest to niezła zabawa.
Nie wiecie czy w następne Halloween też będzie sie dało zdobyć Haunted Hallow Crate? Chcę zdobyć reapera i w ostateczności kupie te crates, ale wolałbym po prostu zodbyć. Ciekawie, czy dodadzą kolejne items. What I like most is Impact Crate, Titanium White Zomba and buy Rocket League items.

Rocket League items like Crates, Zephyr Crate, Impact crate and ofc you can buy Triumph Crate. This is not something unusual and it seems to me that there is no answer to it, it does not result from laziness, but only from that you want to save time. That's why it's best to buy Rocket League items

Edytowane przez EaglesofOctane
Odnośnik do komentarza

No to, że szybciej wymienie to pewne, ale mnie bardzo cieszy otwieranie crates i zdobywanie nowych items.
Nie, żebym miał coś do ludzi którzy się wymieniają, czy nawet kupują itemy za real money, ale mnie to nie bawi.
Victory crate, też jakieś takie słae. Najbardziej chciałbym kupic Champions Crate i Player's Choice crate, generalnie rocket league crates
Ja tez nie widziałem dekryptorów, Ins, skąd takie informacje?

Edytowane przez EaglesofOctane
Odnośnik do komentarza

Dobrze mi się wydaje, już odkąd Nitro weszło, że nowe crates wypadają częściej od innych, przynajmniej na samym początku od ich wypuszczenia?
No tak, dzięki, szukam głównie polskich źródeł, coś tam dukam po ang.
To dość cenne info, bo skąd indziej mogę wiedzieć, kiedy najlepiej farmić items?
W innym wypadku będę musiał kupić Rocket League items
https://odealo.com/games/rocket-league
Jak będziecie chcieli kupić crates lub items to gorąco polecam

Edytowane przez EaglesofOctane
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...