Skocz do zawartości

For Honor


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem na PC. Całkiem sympatyczna gra, ale czuję że szybko wynudzi, bo nie będzie co robić- albo będzie, bo się kompletnie tytułem nie interesowałem. Na teraz wydaję mi się, że po xx walkach wynudzi ostro. 

Szkoda, że wersja na PC nie kosztuje 129zł, to bym wziął, bo 190 mi szkoda. Na konsole nie biorę, bo za miecha wolę kupić Ghost Recon. 

Ale będę się przyglądać tytułowi. 

Odnośnik do komentarza

Norma. W Division tez od 0 :(

 

For Honor będzie mial singla czy tylko namiastke?

Dotarłem do takiej informacji:

 

"Promując For Honor Ubisoft skupia się przede wszystkim na aspekcie wieloosobowym i zabawie w sieci. Tymczasem gra zaoferuje swoim odbiorcom również pełnowartościowy tryb dla jednego użytkownika. - To pełna kampania fabularna, kinowa przygoda, w której najpierw gracie jako Warden, następnie jako Raider, a na końcu jako Orochi - zapewnia Jason VandenBerghe, szef działu kreacji.

- Przemierzać będziecie trzy różne regiony: ziemie ojczyste rycerzy, wikingów i samurajów. Przeżyjecie wielką przygodę. Stworzyliśmy kampanię w taki sposób, by każdy, kto kupi grę tylko dla niej, był usatysfakcjonowany nawet nie decydując się na odpalenie trybu sieciowego i zagranie w wieloosobowym gronie. Zamierzenie jest takie, by było to pełne przeżycie - dodaje VandenBerghe."

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzis godzinę z kumplem i kurczę ładne to to, fajne to to i przyjemnie sie gra a raczej dostaje baty;p na początku cieżko troche opanować te wszystkie ruchy, ale z czasem myśle ze moze byc ciekawie. Troche taki fight night gdzie trzeba bić w luki choc walenie na pale czasem tez soe sprawdza. Moze jak kiedyś stanieje to wezmę bo gier od ubi na premierę nie biere

Odnośnik do komentarza

Pisząc delikatnie - wku...a mnie ta beta strasznie. 2 tygodnie temu matchmaking w trybie 1vs1 trwał u mnie maxxx 5 sekund. Teraz nie znajduje mi nikogo. Nie wierzę w to, że nikt nie gra dueli. Pozostałe tryby dla mnie nie istnieją bo jak gram 2vs2, umiera mój towarzysz i zwycięzca nie poczeka na rozstrzygnięcie mojej walki z jego towarzyszem to krew mnie zalewa i tracę wiarę w człowieczeństwo.

 

Ta gra bez dueli równie dobrze może nie istnieć.

 

EDIT: Też macie takie problemy z znalezieniem przeciwnika w trybie 1vs1 ???

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem 1h na PS4PRO oraz 2h na PC. Gra w obu przypadkach jest taka sama, różnic na tym samym TV nie widać jeśli chodzi o tekstury. Jedynie płynność 60FPS robi swoje.

Jeśli ktoś gra na PC ale tylko na Padzie jest to chyba pierwsza gra którą mogę polecić do multi. Gra się super, i nawet byłem w czołówce co w FPSach itp by nie miało prawo bytu.

 

Na pewno na premierę jej nie kupie, poczekam kilka miesięcy aż stanieje....

Dość dobra optymalizacja, żadnych problemów nie miałem na obu sprzętach.

Odnośnik do komentarza

Gra jest ładna ale nudzi mocno. Minusem jest dla mnie też to, że system walki nie pozwala skutecznie ograć 2 graczy. W sytuacji 1v2 właściwie możemy tylko uciekać w kierunku swojego ziomka. Brakuje dynamiki, jakichś szybkich uników które pewnie rzutowały by na "realizm" ale sprawiły by, że ten system walki był by bardziej elastyczny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest ładna ale nudzi mocno. Minusem jest dla mnie też to, że system walki nie pozwala skutecznie ograć 2 graczy. W sytuacji 1v2 właściwie możemy tylko uciekać w kierunku swojego ziomka. Brakuje dynamiki, jakichś szybkich uników które pewnie rzutowały by na "realizm" ale sprawiły by, że ten system walki był by bardziej elastyczny.

faktem jest że nudzi dość szybko ale wtedy można zmienić postać, bo każdą klasą się inaczej gra i  mam też nadzieję że będą jakieś spoko tryby. marzy mi się np taki duży tryb jak dominacja tylko na zasadzie eliminacji - duża mapa, małe boty, ale za zabijanie ich nie dostajemy punktów, tylko za same eliminacje + brak respów.

unik + kontra - jest... ale z tego co zauważyłem skuteczne tylko w przypadku dwóch postaci: berserkera i tej co gram wyżej na filmiku. może jeszcze przedstawiciel tej samej klasy od samurajów też mieć spoko. jeszcze nie sprawdzałem.

da radę ogarnąć dwóch wrogów jak jesteś sam. nawet udaję mi się to na filmiku. jak człowiek będzie jeszcze lepszy to myślę że jakiś noobów będzie w moment rozkładał. poza tym widziałem na pewno że jedna postać ma coś w rodzaju sygnalizacji jak ktoś chce Cię zaatakować z tyłu/boku i możliwość zblokowania tego. można to wyczuć na bank

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Wszystko to ładnie wygląda, fajnie jest zrealizowane i gra się przyjemnie do momentu gdy wskoczy to jedno "niestety" - brak dedyków. Przecież w takiej grze to powinien być mur beton. Myślałem, że to tylko w alfie będą takie cyrki i przy premierze wrzucą jakieś serwery, ale gugluje temat i okazuje się, że ubisoft ma wylatane. A szkoda, bo przy żadnych problemach z siecią gra się naprawde fajnie.

Odnośnik do komentarza

Gra moze i nudzi ale na 5 levelu. Jak sie spotka dwoch ogarniajacych temat typow na wyzej niz 15 lvl to walki potrafia byc epickie.

 

Licze na dobry singiel jednak tez. Nawet chocby taki jak w ryse. I tak bedzielepszy bo system walki o niebo lepszy. No chyba ze tez bedziemy mieli 3 rodzaje przeciwnikow przez cala gre. Ja tam jestem dobrej mysli.

 

A z tym matchmakingiem to i ja zauwazylem ze jakies problemy bylo a w zamknietej becie nie mialem nawet najmniejszych problemow zeby znalesc w kilka sekund ludzi do gry nawet 4vs4

Odnośnik do komentarza

Taaaak... ten napis na dole pudełka może być jakąś wskazówką...

 

Kolejne Destiny, gdzie bez neta nie pośmigasz i najwyżej obejrzysz ekran tytułowy - o ile tam w grze się w końcu zakochałem tak nienawidzę takiego rozwiązania (serwery off i mamy w domu bezużyteczny kawałek plastiku) i raczej FH nie jest dla mnie.

Zaraz sprawdzę betę (jeśli jeszcze działa), ale od samego początku nie przemawia do mnie ten UBI-always online model gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...