Skocz do zawartości

For Honor


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pograłem godzinkę i nawet niezła ta gierka, pojedynki potrafią być emocjonujące. Może uznacie że to głupie, ale gameplay walki 1 na 1 kojarzy mi się trochę z Gearsami, tylko zamiast shotów ma się miecze, a zamiast osłon blok. Poza tym zdecydowanie pochwały należą się za świeżość i grywalny rezultat podejścia do tematu na pewno pasjonującego wielu. Ja na razie odpuszczam, ale będę rozumiał co mogą w FH widzieć oddani fani.

Odnośnik do komentarza

całkiem fajnie się gra, ale czy na dłuższą metę będzie to grywalne to nie wiem. Czekam na opinie o singlu. A multiplayer oczywiście przez pierwsze tygodnie jak i miesiące będzie niegrywalny, bo w becie non stop wywala z meczu albo matchmaking nie łączy.

Odnośnik do komentarza

W piatek tez mialem problemy, co chwila przy 2vs2 lub dominacji 4vs4 wyskakiwal blad i mnie wyrzucalo. Wczoraj za to przez 2-3h gry ani razu mnie nie wywalilo, moze mialem farta.

 

Dobra gierka na rozluznienie i pykniecie godzinke-dwie wieczorem, bo przy dluzszym posiedzeniu raczej znudzi. Tematyka fajna, gameplay tez spoko. Rowniez czekam na opinie o singlu. Na premiere nie wezme, ale mam wrazenie, ze szybko z ceny zleci i uzywke za 100-130zl raczej przygarne do ogrania :)

Odnośnik do komentarza

No też niestety podejrzewam, że kampania to będzie wydmuszka z misjami opartymi na walce z botami na arenach zbliżonych z multi okraszona fabułą poziomu zbierania kontraband z Wiedźmina. Jak tak będzie to gierka nie dla mnie. Przecież mnie nie poje.bało aby grać multi. Gierka ma fajną otoczkę więc chciałbym się pozytywnie zaskoczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No oby nie dalo dupy ubi za mocno, bo ostatnio celuja w moje czule punkty i klimaty ktore najbardziej mnie kreca. Rycerze, wikingowie, cala ta otoczka dawnych czasow swietnie wyglada. Ale moze byc jak pisze balon.

 

No i assasin w klimacie starozytnego egiptu. Chyba od czasow AC2 zagram w raka.

Odnośnik do komentarza

całkiem fajnie się gra, ale czy na dłuższą metę będzie to grywalne to nie wiem. Czekam na opinie o singlu. A multiplayer oczywiście przez pierwsze tygodnie jak i miesiące będzie niegrywalny, bo w becie non stop wywala z meczu albo matchmaking nie łączy.

Obstawiam ze skonczy jak Division, hype 2 tygodnie i do żyda.

Odnośnik do komentarza

 

Obstawiam ze skonczy jak Division, hype 2 tygodnie i do żyda.

 

 

Tylko, że Division po patchu 1.5 i mega dobrym dlc Survival ma się całkiem dobrze i mnóstwo ludzi wróciło i aktywnie gra.

A w kwestii For Honor Beta zamknięta była ciekawostką i każdy chciał sprawdzić, natomiast w otwartą to już nikt tego nie instalował i tylko nieliczne osoby z friend listy pogrywali, a więc hype-u przy tej produkcji raczej bym się nie spodziewał.

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Bardzo czekam na recenzje i to jak gra będzie się trzymać w momencie premiery. Miałem czas pograć tylko w niedzielę i muszę powiedzieć, że grało się całkiem za(pipi)iście. Bardzo podoba mi się pomysł na model walki. Starcia są emocjonujące tylko obawiam się tak jak z każdą grą nastawioną tylko na multi, że pierwsze wrażenie jest świetne a po miesiącu gra wyląduje w kącie i do niej nie wrócę.

 

Trzeba bacznie obserwować temat i jak gra będzie wspierana.

Odnośnik do komentarza

No też niestety podejrzewam, że kampania to będzie wydmuszka z misjami opartymi na walce z botami na arenach zbliżonych z multi okraszona fabułą poziomu zbierania kontraband z Wiedźmina. Jak tak będzie to gierka nie dla mnie. Przecież mnie nie poje.bało aby grać multi. Gierka ma fajną otoczkę więc chciałbym się pozytywnie zaskoczyć.

 

Dokładnie tak to widzę. Zajawka na max tydzień i do widzenia. Niezła oprawa, pojedynki 1 vs 1 bardzo fajne, ale dominacja z botami to jakaś chaotyczna i zlagowana wersja Dynasty Warriors. Do tego masa pierdół na ekranie, typowo UBI_style. Wydmuszka, ale od początku się na nią zapowiadała.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak kampania ma wygladac, 3 rozne mini kampanie czy jedna jakas? Fajniej byloby 3 rozne z kazdej frakcji. Ale to ubi wiec tak nie bedzie.

Slyszalem od kumpla, ktory jest zajarany ta gra, ze fabula ma miec wlasnie cos w stylu 3 roznych mini-kampanii kazda frakcja, wiec mogloby byc ciekawie. Ciekawa kampania, 3 rozne frakcje do ogrania (kazda z osobna fabula) i chociaz te 3h gry na frakcje i byloby spoko, no ale i tak nie na premiere.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.