Skocz do zawartości

Karas

For Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Można zapisywać się do testów alfa i beta:

http://forhonor.ubisoft.com/game/pl-PL/home/

Przyznam, że do czasu tegorocznego E3 gra zupełnie mnie nie interesowała, aczkolwiek gdy ujawniono, że dostaniemy też content dla jednego gracza i pokazano gameplay, stwierdziłem, iż może być całkiem ciekawie. Wygląda to to jak taki trochę bardziej rozbudowany Ryse w innych, dość dziwnych klimatach. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ta gra zapowiada się jak typowe padło od Ubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chivalry z system walki z Assasins Creed. Mój boze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam nie podoba się jedynie zbyt duża ilość elementów interfejsu na ekranie. Te wszystkie paski, podświetlenia, okręgi... Bleh  :bad: Mam nadzieję, że będzie można to wszystko sobie powyłączać. No i walka wygląda, jak dla mnie, mimo wszystko trochę zbyt wolno. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie to nawet podoba, zwlaszcza taki mix roznych klimatow. Szkoda ze gre robi Ubi bo to raki ale chyba sie skusze. Jak mi jednak nie podejdzie co szybko wyladuje w cexie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UBI zbiera ludzi do alfy/bety, moze warto sie zapisać i sprawdzić co ciekawego ma gra do zaoferowania bo po tych gameplayach to cieżko cos powiedzieć o tym systemie walki. Toto ma mieć w ogóle jakis tryb fabularny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć ma mieć to to "pełnoprawny" singleplayer przedstawiony z perspektyw trzech wojowników - samuraja, wikinga i rycerza:

http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/32/ubisoft-zdradza-nowe-informacje-o-kampanii-singlepayer-w-for-honor#fp=ksgame

Oby tylko te zapowiedzi nie skończyły się na quazi-tutorialowych zadankach, jak w R6: Siege. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The For Honor closed alpha runs from September 15-18.

Edytowane przez SG1-ZIELU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyglada guwnianie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale syf. Jakby spróbowali zrobić swoją wersję Dark Soulsa z tym systemem i bez tak zwalonego multi to może by to było ciekawe, ale w tej wersji kierunek piec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są pierwsze wrażenia z gamescomowego dema:

http://www.ppe.pl/publicystyka/2773/gralismy-w-for-honor-to-nie-jest-produkcja-dla-niedzielnych-graczy.html

Co zaskakuje na +, to że podobno system walki nie celuje w każuali i ma potencjał na bycie skillowym, a do tego podczas rozgrywki ważny jest teamplay. Tak więc wygląda na to, że Ubi szykuje kolejną, po R6 Siege, bardziej wymagającą produkcję. Podoba mi się ten trend.  ^_^ 

Nie wiem jak Was, ale mnie tam ta gierka coraz bardziej intryguje.  :sorcerer:

Edytowane przez Frantik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ma byc taka dota w 3d? Widzialem jakis gameplay to oprocz bohaterow latala masa przydupasow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupi sie dla singla ponizej 50 zl, obejrzalem kilka meczy z filmiku wyzej i wszyscy boja sie 1v1 prac, ktos zaczyna przegrywac i od razu szpagat do kolegow, jak to robia na pokazach, to az boje sie pomyslec co bedzie na publicu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś dostałem na maila, 15-19 sierpnia zamkniete testy, było też info że bede mógł zaprosić 3 znajomych do grania (chyba klucze do rozdania).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoc ktos kto otrzymal klucz moze zaprosic do 3 graczy do alfy przez uplay. Jakby co to nie pogardzilbym szansa przetestowania, moj nick na uplay [ps4] to kagannpwnz

widze ze Fanek mnie uprzedzil :lapka:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglada na to, że na jaką platforme sie zapisało na taką dostaje sie 3 zaproszenia do rozdania, pobiera sie 12.5gb zajmuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi