Skocz do zawartości

World Cup 2018 kwalifikacje


Rekomendowane odpowiedzi

No na te chwile to nic nie wskazuje. Diament xD Citko tez byl diament, kadra lat 90 same rubiny. Ale Sfinx juz 100% pewny ze bedzie calowal puchar swiata bo orliki pobudowali i krzeselka odmalowane. Nawalka ma problem zeby dzis zebrac zamiennikow pod podstawowy sklad dla ktorego bedzie to raczej ostatnia wielka impreza. I to zarowno z powodu wieku jak i niewiadomej co do kwalifikacji. A mlodzi po prostu nie rokuja. Typ zarabia 20k na miesiac w jakims wks slask wroclaw za pokopanie pilki co on sie bedzie staral. Zarzad sie zmienil, piekny pr w tv, boniek elokwentny a wciaz slyszy sie tylko Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski i nic wiecej. Polska pilka zyje RL a RL juz taki mlody nie jest i nie pociagnie wozu z weglem jakim jest reszta ekipy. Zreszta na kazdego przyjdzie czas. Szczypiorniak bylismy potega a teraz jak weszli "mlodzi profesjonalni" to sie wylozyl na cyce. Na kazdego przychodzi pora, Polska druzyna jest przehajpowana ale jak przylozyc ja do wczesniejszych naszych reprezentacji to jest na ich tle wybitna, ale ta kadra za 4 lata sie skonczy. A nawet predzej.

 

 

 

 

Messi jak wszedl na boiska klubowe majac 2x lat to odpalil od razu i trzyma poziom do dzis. To ile ja mam czekac az w koncu Milik przestanie strzelac z 5m za stadion? 2 lata? 5 lat? Az "dojdzie z forma, wybiega sie, zdobedzie doswiadczenie". Czy to jest ta slynna polska mysl trenerska?

 

 

Ja pie,rdole no chyba wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem, zaczyna wątpić w to forum na prawdę. Przecież napisałem, że nic nie wygraliśmy za kadencji Lewego, więc co mamy przestać wygrywać, o tutaj to napisałem:

 

Wszystkim panstwom sie koncza kiedys wygrywajace generacje. Holendrom, Wlochom, Angolom, Hiszpanom, Dunczykom itd. Ale przeciez nie wielkiej polzdze. Z chrystusem na ustach, kielbasa w rece i pod sztandarem tyskiego bedzie niesion ten narod wybranym i po wieki na murawach swiata panowac. #roberciknaszbaw

 

Powtarzam pytanie. Co my wygraliśmy że ma nam się generacja skończyć?

 

 

 

 

Nawalka ma problem zeby dzis zebrac zamiennikow pod podstawowy sklad 

Co przez to rozumiesz? Oczekujesz, że będziemy mieli dwie równe jedenastki? No będziemy mieli w sumie, bo ani jedna ani druga jedenastka nic nigdy nie wygrała. Ale tak serio, patrząc na ostatnie mecze - pokaż mi pozycję na której nie mamy zmiennika?(oczywiscie nie biorac pod uwage aktualnych kontuzji).

 

 

 

 A mlodzi po prostu nie rokuja. 

No oczywiście,  bo jaky rokowali to by grali w pierwszym reprezentacji jak Jach, Kędziora, Kapustka, Stępiński. No ale oni nie rokują.

 

 

No dobra a dalsza część posta o Bońku czy porównywanie Milika do Messiego to nie będę komentował.

Odnośnik do komentarza

Problemem Polskiej kadry narodowej porownujac ja z naprawde najlepszymi reprezabtami jak Brazylia, Niemcy, Francja czy Hiszpania jest to, ze oni na poziomie polskiej reprezebtacji to maja 100. My mamy 15

I stad buerze sie ich sila.

 

Duzo jeszcze wody w rzece uplunie zanim bedziemy miec 20 ludiz nie na poziomie Lewego ale przynajmniej Szczesnego czy Krychowiaka nawet.

 

I jestesmy bardzo daleko od europy gdy o pilkarzach majacyhc 22-26 lat mowimy wielki talet, ma jeszcze czas

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, dlatego powtarzam:

 

Moim zdaniem to dopiero dobre czasy nadejdą, bo teraz widać profesjonalizm wśród młodych piłkarzy, widać, że szkolnictwo poszło do przodu, nie są to już grajki tylko profesjonaliści. Myślę, że złote czasy przed polską piłką.

 

 

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

@Sfinx

 

Ale Welna piszac

 

I jestesmy bardzo daleko od europy gdy o pilkarzach majacyhc 22-26 lat mowimy wielki talet, ma jeszcze czas

 

ma na mysli to, ze 26 letni pilkarz jak juz nie odpalil to raczej nie odali. A ty mu przytakujesz piszac "Dokladnie, widac profesjonalizm wsrod mlodych pilkarzy". No to chyba sam masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

 

Tluczemy ci od kilku stron, ze kadra sie starzeje, ze "mlodzi" graja obecne ch.ujowo, ze do obecnej repry ciezko znalesc zastepcow na teraz a ty piszesz "zlote czasy nadejda". No pewnie nadejda, za 30 lat jak dogonimy murzynow. Albo "to my mamy miec dwie rownie jedenastki?". No to wielkie zaskoczenie ze moze byc szeroka lawka zmiennikow. Takie rzeczy pewnie w futbolu sie nie zdarzaja.

 

Dzisiaj jak brakuje Lewandowskiego to nie potrafimy strzelic gola. A ty sie pytasz "pokaz mi zmiennikow". Nie ma. Tzn. sa ALE Z ICH OBECNYM POZIOMEM KIEDY PRZEJMA STERY ZA 4 LATA SLABO WIDZE NASZ WYSTEP I KWALIFIKACJE DO NASTEPNEJ DUZEJ IMPREZY. Bo od tego sie zeczela cala dywagacja. W skrocie: era Lewego, Blaszcza, Piszczka minie, zaczniemy grac piach. Takie moje zdanie po tym co prezetuja dzisiaj "mlodzi profesjonalni". Ty wierzysz, ze bedzie tylko lepiej (lepiej czyli co? polfinal ME?) ok, twoje zdanie, twoja wiara w polska mysl szkoleniowa.

Odnośnik do komentarza

Przykład potencjału Reprezentacji Francji

 

Zawodnicy ponizej 21 lat

 

Lafont

 

Amavi  Kimpembe Laporte Mendy

 

Dembele Rabiott Toliso Lemar

 

Mbappe Martial

 

A to tylko gówniarze i tylko przykladowo

 

Myslisz sobie Francja i piszesz: kazdy z nich grałby w pierwszym skladzie Reprezentacji Polski, a do tego masz jeszcze takie kwiatki jak

 

Loris , Areola , Mandanda  , Rami , Kurzawa , N'zonzi , Mangala, Umtiti, Varane , Koscielny , Digne , Sagna, Kante, Cabaye , Sneiderlin , Pogba , Matiudi , Sissoko , Grizman , Payet  Girou , Coman, Lacazette

 

o czym mowa wogole, Jak sie poszuka to jeszcze z 20 mozna wypisac

 

 

Co do polskiej repry, CO tu robi np taki Wilczek. (pipi) 29 lat? jak nie odpalił to juz nie odpali, dlaczego nie powolywac KOwnackiego niech walczy Itd.

 

Dlaczego potezna reprezentacja Hiszpanii moze grac z Asenssio , Ceballosem i innymi mlodymi naprawde kozakami, a nie mi tu mowisz o przyszlosci.

Polska obecna reprezentacja nie ma przyszlosci. Nie ma nastepców. 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

O Lewego nie ma co się martwić, bo z jego profesjonalnym podejściem spokojnie jeszcze 5-6 lat pogra, a to szmat czasu dla potencjalnego zastępcy na zabłyśnięcie i rozwój. Bez Błaszczykowskiego już sobie radziliśmy, zresztą sam częściej gra przeciętnie w ostatnim czasie z ewentualnymi przebłyskami, myślę że ktoś za niego powinien się znaleźć. W każdym razie sam Kuba mówi że on z kadry nie zrezygnuje, więc równie dobrze może grać i do 35 roku życia jeśli będzie w odpowiedniej formie.

 

Gorzej z Piszczkiem który ma ponoć odejść z repry po mundialu, tak mówił przynajmniej parę miechów temu, ale mooooże Bereszyński da radę go zastąpić. W każdym razie moim zdaniem odejście obecnej generacji wciąż jest zbyt odległą perspektywą by panikować z tego powodu. Równie dobrze póki oni jeszcze nas będą ciągnąć może odpalić jakiś gów,niak który teraz ma 16 lat i nie ma prawa kopać w dorosłej piłce, nie musi wymiatać właśnie teraz, gdy kręgosłup kadry jest w sile wieku. Te 27-32 lata to nie jest tragiczny wiek dla profesjonalnie prowadzących się piłkarzy.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.