Skocz do zawartości

Exist Archive: The Other Side of the Sky


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

famitsu ujawnilo nowy projekt powstajacy we wspolpracy dwoch swietnych devow tri ace(min valkyrie profile) i chunsoft (danganronpa) - jrpg z rzutem 2d jak wlasnie seria valkyrie profile od tri-ace

 

gierka zmierza na vite i ps4

 

na razie pierwsze nedznej jakosci skany, pewnie dzis bedzie wiecej szczegolow z famitsu, oficjalnie gierke maja pokazac 30lipca

 

gs4Pr7n.jpg

SwNNUyH.jpg

Odnośnik do komentarza

sa newsy z famistu, jezus maria dajcie mi to po angielsku, duchowy nastepca valkyrie profile nadchodzi, jaram sie jak pochodnia, odin sphere i to, moja vita mruczy ze szczescia na mysl o tym co ja moze czekac

 

Release Date: 2015
Platform: PS4/PS Vita

Producer: Yuichiro Saito
R&D Lead Programmer: Yoshiharu Gotanda
Director & Scenario: Masaki Norimoto
Music: Motoi Sakuraba
Character Design: Taro Mino
Developer: tri-Ace
Publisher: Spike Chunsoft

Story:

The game is set in an alien world known Protolexa (?), which is made up of a large circular land mass surrounding a huge central structure. It seems to be some sort of afterlife. The game centers around 12 people from modern Tokyo who have been caught up in an explosion and have died. But because they possessed fragments of an evil deity within them, they were transported to this strange new world instead, where they are drawn into a conflict between the gods.

The main character is Ryoji Kujo (VA: Ryota Osaka), a guy from a well to do family who is engaged to Ranze Kamikawa (VA: Aya Endo) in an arranged marriage. Ranze is from a respected family who has high expectations of her, but when she is caught in the explosion with Ryoji, her true nature emerges when faced with death. Mayura (VA: Ai Kayano) is another girl who Ryoji will meet at Protolexa, and like him she has white hair. Another character introduced is Tokihisa (VA: Tetsuya Kakihara) who at first glance looks to be a punk with a bad attitude, but is someone who thinks of his companions.

The story in the game is about how these characters react to the situation they've been put into and not a traditional tale of good versus evil.

Gameplay:

Like Valkyrie Profile, it is a sideview RPG where towns, dungeons, and battles are viewed from the side. There will be platforming actions in dungeons and fields like dashing and jumping, and enemy encounters are visible. Players can gain an advantage in battle by striking at the visible enemies first.

The battles are also similar to VP where parties comprise of 4 characters and their attacks are bound to the face buttons on the controller. Executing good combos will increase the rating players get in a battle, which will result in better item drop rates. The battle system is called "Active Chain Battle". The L/R buttons are also used to rotate the row order of the party, and it is known as the "Active Rotation" system. The 12 characters in the game also each have a unique special attack type known as "Demon's Greed" where they unleash the power of the evil deity within themselves.

There will be multiple endings in the game, and these will depend on which characters the player decides to send back to Earth over the course of the game. The characters all seek to return back to their previous lives, but to do so they have to influence the balance of power in the war between the gods as a third force.

The evil power the characters have within them can also be used in a "Greed Mode" to interact with dungeon gimmicks. There will be tons of optional content, an extra dungeon post-game, and an online boss time attack feature. The base game is expected to take around 40-50 hours to complete.

The game is currently 75% complete.

Odnośnik do komentarza

ile ja godzin w silmerii przegralem, ten system walki w tamtej czesci byl GENIALNY, ogolnie uwielbialem ten sposob przemierzania swiata i wiosek w 2d - jeszcze te informacje z famitsu - 40-50h, pelno dodatkowej zawartosci i questow, boss time attack, rozne zakonczenia...ehhh cos pieknego, dyrektorem projektu koles, ktory stal za sterami przy vp1/2 i so1/2

 

30 lipca trailer i oficjalne ogloszenie gry

Odnośnik do komentarza

ja już jestem w kropce, nie stać mnie na takie smakołyki, jak choćby jedna gra za 250 mies., a chciałbym mieć równocześnie pudełko choćby z importu i ściągnąć ją z europejskiego store, by pokazać że takie produkcje wciąż mają u nas racje byty. zaczynam czuć się growym hipsterem.  :[

Odnośnik do komentarza

Ładnie prezentuje się, jeszcze w ruchu trzeba zobaczyć. Choć i tak kupię jak tylko ukażę się na NA Store.  Tylko portfel powinien być głębszy, bo ilość tytułów na wishlistcie zaczyna przewyższać możliwości kupienia/ogrania. Na szczęście czas nie goni i jak teraz się nie ogra to pozostają następne lata posiadania konsoli :)

Odnośnik do komentarza

Strasznie przeszkadzają mi te "wielkie głowy" ughhh...

 

W ogóle to naprawiłem sobie ps2 po latach, granie na emu mnie już irytowało, gram teraz w Valkyrie Profile 2 i jest ACE!

 

Edit:

Grafa jak grafa, widać, że gra robiona na Vitę, wersję PS4 dodali bo pewnie jakby nie było to by nie było też wersji na PSV...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Wygląda mega ciekawie. Szkoda że niski budżet bije po oczach nijakimi teksturami otoczenia.

Wiadomo, że jak gra będzie dobra to tekstury zejdą na drugi plan ale miłoby było gdyby jednak gra "wyglądała". Sam design mi się podoba.

Czekam na więcej info i może jakiś upgrade graficzny

 

Ps tak się zastanawiam dlaczego temat nie jest w kąciku RPG?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.