Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mad Maxa zmęczyłem całego, ale tam cały świat mnie porwał od pierwszych minut. Wspaniale się jeździło po pustyni i walczyło z wrogami. Tutaj masz biedne GTA. I nie wmówicie mi, że TO PRZECIEŻ MAFIA A NIE GTA, ale ta część nie ma swojej tożsamości.

Odnośnik do komentarza

W MIII też się bardzo dobrze jeździ i strzela( te reakcje postaci podczas strzelanin), ale struktura misji jest nieporozumieniem, nawet w momencie gdy dochodziłem do misji fabularnej to tak byłem zmeczony tym powtarzalnym syfem, ze nie byłem się w stanie nimi cieszyc tak jak powinienem.

Najgorsze jest to, ze niewiele trzeba, zeby ta gierka była naprawdę fajna, może Bansai jako zdeklarowany fan pokusi się o napisanie petycji do Hangar13, żeby zrobili oddzielny tryb STORY gdzie przytną gierkę do misji z przerywnikami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mad Maxa zmęczyłem całego, ale tam cały świat mnie porwał od pierwszych minut. Wspaniale się jeździło po pustyni i walczyło z wrogami. Tutaj masz biedne GTA. I nie wmówicie mi, że TO PRZECIEŻ MAFIA A NIE GTA, ale ta część nie ma swojej tożsamości.

No mnie w Maxiu dobiły te randomowe respawnujące się walki w drodze do celu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra skonczona. Czy nikt w czasie testów nie powiedział im: "hmm panowie, ale nie każmy ludziom robić w kazdej dzielnicy od nowa tych samych rzeczy"?

 

Gameplay dla mnie bardzo spoko. Prosty stealth, satysfakcjonujące strzelaniny z gustownymi headshotami, w których czuć siłę pocisku. Glowny bohater, cut scenki i historia bardzo zachecajace do parcia dalej. I to bylo jedyne co powstrzymalo mnie przed skonczeniem gry na YT.

 

W pewnym momencie, gdy święcie przekonany, ze wyczyscilem dany obszar, podjechalem do markera misji (licząc na wskazanie lokacji bossa), a ten dopiero zasypał mnie kilkoma copypaste "zabij, ukradnij, zniszcz za $100k w tym jeden cel obowiazkowo na drugim koncu mapy, bys 5 minut jechał" to chciało mi się wyć "whyyyyy?!" do ekranu i bić głową w podłogę.

 

Mad maxa dokończyłem ogladajac tylko cut scenki, tutaj zrobilem calosc, ale juz wiecej gier z mapką nie zniose w tej generacji :( Wzdryga mnie, ze jeszcze Primala mam na półce.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak ktoś grał w Mad Max - to ta Mafia jest podobna do tej gry? Chodzi mi o zbieractwo, przejmowanie i tego typu pierdoły. Myślę o tej Mafii ale słyszałem i widziałem jaki szum był wobec tej gry w w negatywnym znaczeniu tego słowa.

 

Inny zupełnie klimat, taki dziki, złowrogi, pustynia itp. Ale jeżeli chodzi o samą ideę to podobne.

Odnośnik do komentarza

Czaję się na tę Mafię i aż nie mogę uwierzyć, że to taki słaby tytuł. No, ale z drugiej strony, jeszcze chyba nikt tu nie napisał, że przeszedł całą i bawił się świetnie.

Ja grałem z przerwami po maks 1-2h dziennie i bawiłem się dobrze, tak samo Wredny. Kilka stron temu masz asze dokładne opinie. W skrócie na plus: świetny klimat, kozak główny bohater, klimatyczna muza, fajna misie główne, super początek i jeszcze lepsze zakończenie, soczysty gunplay, bardzo dobry jak na sandbox mode jazdy. Minus i to jeden ale wielki to mega schematyczność i powtarzalnośc przy chamskim wydłużaniu rozgrywki. Jakby tą gierkę zrobili różnorodną i ciut skrócili to może byłby b.dobry tutuł.

 

ps jak coś grałem na pspro po wszystkich paczach i technicznie było spoko.

ps 1 z drugiej strony patrząc jakie są teraz killery do ogrania, które ostatnio wyszły to nie ma co się zastanawiać w co pograć (i nie jest to Mafia3)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod tym, co napisał Balon, dorzucając że ja grałem na zwykłym PS4 i technicznie też było spoko.

W ogólnym rozrachunku, mimo tych wszystkich wad, gierkę wspominam bardzo ciepło i chętnie do niej kiedyś wrócę, bo soundtrack, klimat, fabuła i główny bohater to bardzo dobre strony tej produkcji - mocne 7/10 ode mnie, w porywach nawet 8 "na szynach" - do 80zł jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja też bardzo polecam i mnie nawet te schematyczne zadania nie znużyły bo lubiłem walić głowy z pistoletu z tłumikiem, które świetnie wchodziły. 

 

Mam zamiar do gry wrócić, tym razem na PS4 i jak wyjdzie edycja GOTY. 

Odnośnik do komentarza

U mnie problemów nie było, ale pogoniłem z dysku po 20 minutach. Nie podobała mi się narracja, główny bohater, no i w umie cała reszta. Powinni pozostać przy prawdziwej mafii. 

Z innej beczki, nie wkurza Was w grach tego typu jak gadają tym swoim slangiem podczas jazdy? Zamiast skupiać się na napisach to skupiamy się na jeździe albo na odwrót. Mnie to od zawsze irytowało, w GTA to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...