Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem w demo, no i cóż w czasach premiery GTA IV może gra by mogła sie podobać. Teraz to no niezbyt a jeszcze jak mówicie, że całą gre zjada schemat z niszczeniem baz to mogę powiedzieć, ze szkoda bo Licoln to fajna postać, klimat jest świetny, reżyseria scenek tez daje radę no ale sama gra :/

Odnośnik do komentarza

Obczaiłem te demo. Ogólnie, no nic nie zaskakuje, nic nie przyciąga. Strzelanie całkiem przyjemne, pokazane lokacje dość ładbe, jazda samochodem w obydwu trybach mocno średnia, nie daje przyjemności jak w GTA. To co mnie zaskoczyło negatywnie to fakt, że ta gra jest po prostu bardzo przeciętna wizualnie. Tło jak z kartonu, mało przejrzyste otoczenie, słabe tekstury. No i przede wszystkim, model destrukcji aut jak w GTA III, o ile nie gorszy. Chyba, że to kwestia dema, w pełną nie grałem.

 

No jeśli demo odzwierciedla pełną wersję to poczekam aż mocno stanieje, bo fabuła faktycznie dość ciekawa.

Odnośnik do komentarza

A ja z kolei jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wizualiami, przynajmniej w przerywnikach filmowych, które są znakomicie animowane, reżyserowane  i zrealizowane. Być może to, że gram na prosiaku wpływa na taki a nie inny odbiór. W moim przypadku demko spełniło swoje zadanie. Kiedyś na pewno sięgnę po fulla.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Zresztą Lincoln to taki czołg, że nawet jakby z bazooki strzelał jedną ręką to bym się nie przypierdzielał.

Poza tym w całej masie gier bohater strzela z pistoletu, używając tylko jednej ręki.

Tu się należy cieszyć, że nie strzela tak jak stereotypowy niggas :)

 

Gangta_43e356_990285.jpg

Odnośnik do komentarza

Demko skończone. Jedno z lepszych i najdłuższych w jakie grałem. Jeśli ono nie nakręci do spróbowania fulla to już nic nie nakręci. Fabularnie fajne zagajenie. Szkoda, że z tego wątku i nie tylko wyłania się obraz gry zgoła niepełny. Główna fabuła, filmiki superaste, ale niestety inne aktywności w fullu podobno nudne i powtarzalne. Pod tym względem demko trochę zakłamane i to jest jedyny zarzut, jakie mam w stosunku do niego.

Ach, gdyby cała gra była na 20-30 godzin i tak przypakowana akcją i fabułą jak ta wersja demonstracyjna to... :obama:  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mnie niestety demo odrzuciło. AI przeciwników jest na tak niskim poziomie, że czułem jakbym grę przechodził na kodach - nie było żadnego zagrożenia, nawet gdy mnie wykryli wystrzeliłem ich jak kaczki bez żadnego wysiłku. W moim odczuciu gameplay robi się przez to bardzo płytki i gra nie wciąga. New Bordeaux to jedno z brzydszych miast jakie widziałem i nie czerpałem przez to żadnej przyjemności z jego zwiedzania. Jeśli ten prolog to najlepsza część gry to pełniak mnie już nie interesuje. Pewnie bym wymiotował zaliczając te dzielnice. Fabularnie widać jednak, że gra daje radę.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie skończyłem dema bo po prostu klimat mi siadł, gameplay odpowiada i chcę to przechodzić na pełnej wersji. A czy to całe przejmowanie dzielnic będzie takie nurzące jak tu wszyscy piszą to się sam przekonam bo już sobie płytkę zamówiłem. Na madmaxa też było psioczenie, a ja się dobrze bawiłem.

Odnośnik do komentarza

Dużo tego grania w demo jest? Szybko idzie kończyć? Ile czasu Ci starczy na rozpracowanie tego wszystkiego w demie? Wypadałoby by sprawdzić przed zakupem pełnej wersji.

Demko jest bardzo długie, wręcz niebywale rozwleczone. Ja to w pewnym momencie miałem podejrzenie, że omyłkowo twórcy wrzucili fulla ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Zresztą Lincoln to taki czołg, że nawet jakby z bazooki strzelał jedną ręką to bym się nie przypierdzielał.

Poza tym w całej masie gier bohater strzela z pistoletu, używając tylko jednej ręki.

Tu się należy cieszyć, że nie strzela tak jak stereotypowy niggas :)

 

 

Gangta_43e356_990285.jpg

Nic dziwnego, że przeszkolony typ w wojsku strzela z pistoletu jak debil? No nie wiem, mnie takie rzeczy wytracaja z immersji i nie chce mi sie grać. Podaj tytuły tych gier gdzie postać strzela jedną ręką, zobaczę czy tam też mi to działało na nerwy.

 

Demo to po prostu pierwszy akt

Odnośnik do komentarza

 

Nic dziwnego, że przeszkolony typ w wojsku strzela z pistoletu jak debil? No nie wiem, mnie takie rzeczy wytracaja z immersji i nie chce mi sie grać. Podaj tytuły tych gier gdzie postać strzela jedną ręką, zobaczę czy tam też mi to działało na nerwy.

Watch_Dogs czy chociażby dowolny Hitman.

Ok w w_d nie gralem a Hitmana przechodzę po cichu więc tez nie ogarniam strzelania tam. No więc tak czy siak bardzo głupie i odpowiada mi to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...