Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, murzynka w afro w trailerze gry o mafii z przełomu lat 60/70. Czy teraz typy z Polygonu kreują design gier? Bo jak dla mnie to typowe asekuranckie polit-poprawne zagranie pod hamerykanskie gusta.

Tylko niech mi nikt nie mowi o jakis murzynskich gangach z Bronksu, bo smiech mnie ogarnia. Równie dobrze mogli tam umieścić wobec tego Reptilian, samurajów i pijane rosyjskie niedźwiadki. Tak samo pasuja do klimatu epoki.

 

Nie ma co za bardzo przesadzać. Czarni główni bohaterowie to w grach wideo stosunkowo rzadkie zjawisko. Zresztą gość z Mafii 3 wygląda bardziej na mulata, a nie stuprocentowego nyggasa.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się ani ten trailer ani tym bardziej elementy gry, które już zostały pokazane. Śmierdzi to Scarfacem na kilometr. Zrobiliby nowe IP pod inną nazwą a nie maltretują legendarna serie. Zresztą, po dwójce juz serie zarżnęli. Z dorosłej i osobistej fabuły nie zostało już nic a w trójce bedzie GTA do kwadratu. Jeszcze te wybuchające po strzale samochody, broń trzymana bokiem, no gangsta z osiedla pełną gębą. Zaorać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo mozliwe, ze poprostu rozne postacie sie skrzyknely, kazda po jakis przejsciach i beda tworzyc swoje wlasne frakcje lub jedna wspolna aby walczyc z dotychczas rzadzacymi grupami. U naszego glownego bohatera, ktoremu blizej do jakiegos cygana niz to CJa z gta, jakis deal nie poszedl dobrze, Vito byc moze nawywijal grubo zaraz po koncowce Mafii 2, moze byla jakas zemsta i zszedl do podziemia albo jeszcze chwile popracowal i odszedl "na emeryture" i teraz znowu chce kozaczyc.

Odnośnik do komentarza

Nalezec do wloskiej mafii,a wykonywac dla niej zlecenia to dwie zupelnie rozne rzeczy,a czarna mafia to jest w kosciele.

 

Czarna Mafia była i ma na swoim koncie kilka głośnych spraw, no i tytuł gry to Mafia, nie Cosa Nostra lub American Mafia i pozwala na odstępstwa jednak, wykorzystując samą definicję słowa. Osobiście bardzo się cieszę, przede wszystkim wreszcie nie ma Nowego Yorku albo jego imitacji. Nowy Orlean to ciekawe miasto i w połączeniu z wybraną epoką, zapewnia spore pole do popisu da twórców.

 

Efekt końcowy powinien być niezły. Chociaż szkoda, że gry nie pozwalają jeszcze na odpowiednio poważne potraktowanie tematów, które mogłyby się pojawić w tej grze.

 

Tutaj szykuje się wiecznie żywy topos zemsty. I ewidentnie mamy grupę osób, która ma na pieńku z "makaroniarzami". Ciekawe jak będzie się przestawiała historia Vito w związku z tym.

Odnośnik do komentarza

Mafia to był growy odpowiednik Ojca Chrzestnego,z kolei Mafia 2 uderzała bardziej w tony "Goodellas" i wiadomo,że fani oczekuja po tej marce w glownej mierze takich klimatow.

Pewnie,ze mozna zrobic gre o kolumbijskich kartelach,meksykanskich czy cokowiek,ale nie bedzie to mialo nic wspolnego z poprzednimi tytulami oprocz nazwy.

 

Tez sie ciesze ze nie poszli na latwizne i probuja  wykorzystac jakies swieze motywy(lata 60-70) i zamiast sztampowego od pucybuta do zostania Donem rodziny bedziemy po drugiej stronie barykady starajac sie prawdopodobnie ja zniszczyc.Motyw zemsty jest juz mniej swiezy,ale taki temat tez trzeba umiec poprowadzic.

Osobiscie licze tez na retrospekcje z grywalnym Vito w roli glownej(jako niespodzianka) albo chociaz jakas cutscenke,ktora nakresli co sie z nim dzialo przez ten czas.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu trailera zawiodłem się. Murzyn jako główny bohater (nigga please), a na końcu do.(pipi)ali jakąś murzynkę z afro :whyyy:  Bakteria karola marksa widzę już mocno w branży gier. Tylko czemu do uja wafla w mafii? Niech se będzie w jakimś gufnie jak saints row ale od mafii wara.

 

BTW Nie śledzę już tak tych premierowych gameplayów jak kiedyś ale co jest z tym gadaniem w onych? Filmik trwa z 16 minut z czego 12 to gadanie dziennikarzyny i gościa od mafii o grze i 4 minuty faktycznego gameplaya. 5 sekund gameplaya, minuta gadania. I nie znajdziesz filmiku bez pier.dolenia.  Ić pan w uj z takim marketingiem. I co najśmieszniejsze to na oficjalnym kanale 2K na YT jest trailer i coś o tym murzynie czyli 2 marne filmiki, a gameplaye na kanałach gamespotu czy ign czy co tam jeszcze jest. Materiały o GTA były najpierw zawsze na kanale R* a potem inni sobie kopiowali te filmiki i wrzucali na swoje.

Odnośnik do komentarza

 

A nie pamiętacie na początku Let it snow ??? No weźcie !

Pamiętam, był też komunikat w radiu o działaniach zbrojnych w Warszawie.

 

 

Ja pamiętam z Mafii 2 przede wszystkim doskonały klimat mafii, powrót z wojny z Let it snow o czym pisze balon, Joe jako świetną postać, misję w hotelu i tego młodego martwego na parkingu, zasztyletowanie Henrego, misję w destylarni bodajże (z tym typkiem, który wije się pod beczkami mówiąc, że ma rodzinę na co Henry mu odpowiada "Should've thought 'bout it before", przyjęcie do rodziny, motyw z martwym kolesiem w bagażniku, epizod we więźniu i wiem, że zakończenie było słabe, ale nie pamiętam teraz jak to się wszystko kończyło :D

 

Dzisiaj zacząłem sobie Mafię odświeżać, godna giera.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

 

 

 

A nie pamiętacie na początku Let it snow ??? No weźcie !


Pamiętam, był też komunikat w radiu o działaniach zbrojnych w Warszawie.

 

 

Ja pamiętam z Mafii 2 przede wszystkim doskonały klimat mafii, powrót z wojny z Let it snow o czym pisze balon, Joe jako świetną postać, misję w hotelu i tego młodego martwego na parkingu, zasztyletowanie Henrego, misję w destylarni bodajże (z tym typkiem, który wije się pod beczkami mówiąc, że ma rodzinę na co Henry mu odpowiada "Should've thought 'bout it before", przyjęcie do rodziny, motyw z martwym kolesiem w bagażniku, epizod we więźniu i wiem, że zakończenie było słabe, ale nie pamiętam teraz jak to się wszystko kończyło :D

 

No i zabicie Tommiego ^^

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...