Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj ponad dwie godziny na silce bylem, do tego co wypisałem jeszcze nogi zrobiłem i juz w mięśniach czuję, ze troche za bardzo polecialem i znowu będę miał problemy z chodzeniem. Ale dobrze jest, mięśnie ladnie rosną, lecimy dalej. Szkoda jedynie, ze mogę ćwiczyć trzy, max cztery razy w tygodniu :/

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj ponad dwie godziny na silce bylem, do tego co wypisałem jeszcze nogi zrobiłem i juz w mięśniach czuję, ze troche za bardzo polecialem i znowu będę miał problemy z chodzeniem. Ale dobrze jest, mięśnie ladnie rosną, lecimy dalej. Szkoda jedynie, ze mogę ćwiczyć trzy, max cztery razy w tygodniu :/

 

Mięsnie rosną podczas regeneracji nie treningu. Tak w sumie podczas treningu to je niszczysz. 

 

Ja teraz siłownie tylko rano, po południu nie nadaje sie do niczego poza tym trening bylby nieefektywny w taką pogode u mnie, znowu by mi krew z nosa poszła.

 

A tak nawiasem mowiac jaką mam cudowną kobiete, wczoraj na urodziny dostałem zestaw hantelków z obciążeniami i poręcze do pompek <3

Odnośnik do komentarza

To sugestia z jej strony, że musisz dopakować dodatkowo jeszcze w domu ;) Co by było jakby moja kupiła mi zestaw pompek do benisa irAosmF.jpg

Dziś regeneracja i cheat day z racji wesela :D Alkoholu nie piłem chyba od zlotu w ilości większej niż 2 piwa, gdyż nie mam ochoty, także dziś też maksymalnie lampka wina, a do tego tyle regeneracyjnego mięcha będzie, o borze.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie porządnie nóg dowalić w 60 minut , na porządnie by je robić musiałem podzielić je na 2 dni bo wychodziły mi jakieś 42 serie na trening(20 czworogłowe , 12 dwugłowe , 12 łydy) .

Da radę ale idzie zejść ;) 40 sek pracy,60 sekund przerwy,mega intensywne,ciężary mocno w dół.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

To sugestia z jej strony, że musisz dopakować dodatkowo jeszcze w domu ;) Co by było jakby moja kupiła mi zestaw pompek do benisa irAosmF.jpg

Dziś regeneracja i cheat day z racji wesela :D Alkoholu nie piłem chyba od zlotu w ilości większej niż 2 piwa, gdyż nie mam ochoty, także dziś też maksymalnie lampka wina, a do tego tyle regeneracyjnego mięcha będzie, o borze.

 

Nie, ja mam siłownie na działce. Sprzet leci tam ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem kabi, ogólnie mówię, że mi mięśnie rosną. Co chwile mi ktos mówi, ze widac ze pompuje. Niedługo będę musial wyrzucić koszulkę z Buddą z napisem i have body of a god i zainwestować w taka sama tyle, ze z Herkulesem :obama: Dzisiaj jedynie w aerobik się pobawię po pracy i moze jakies rozciąganie.

Odnośnik do komentarza

No na poczatku tak jest , organizm dostaje taki bodziec że rosnie jak na koksie. Niestety to nie trwa wiecznie :/

 

Ja ostatnio zauwazylem ze mało .... chodze. No bez kitu, biegam, cwicze ale prawie nie chodze. Do pracy rowerkiem, na siłke autem itd

 

Dlatego postanowilem codziennie od dzis robic progresywnie zaczynajac od 5km spacerki wieczorem po wale na ktorym biegam, robiac po drodze skłony , wykroki i rozciaganie. 

 

BEDE NA NASTEPNYM ZLOCIE JE>BANYM NINDŻA

Odnośnik do komentarza

Nie ma rodzynów w spartakusie więc wklejam tutaj:

 

 

 

Cała lodówka piwa, pizza w drodze, jest drużyna i jedziemy filmy.

 

Codziennie browara, cuksy a do 2 bigmaków leci litr DIETETYCZNEJ koli zero spartakusy. Nie pisze tu co robię bo bieg 2x600 m po zimnego Piasta to za mało. Zostawiam to dla prawdziwych asów ćwiczeń. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Kabi, a w zimę jak trenujesz? Też na działce? To altana jakaś?

 

Tak mam tam domek i w domku siłke. W zime normalnie tylko trzeba odsniezac wejscie jak sniegu doje.bie ale to dobra rozgrzewka :D

 

Kobik co ma do tego ze mam auto i kase? Jaki jest sens wydawania 100zł miesiecznie na siłke , czekanie na swoja kolej, patrzenie na lamusów jak kalecza ten sport jesli na działce mam taki sam sprzet na którym bym osobiscie ja cwiczyl na siłowni? Bo nie rozumiem? 

Odnośnik do komentarza

Kabi ma auto i profity z gierek. Jak to nie cwiczy na silce? Kabi potwierdz.

 

Ja dzis rest. W tako pogoda to dzis dieta i arbuz :)

Specjalnie leciałem do biedronki licząc że dostane konkretnego soczystego arbuza i się przeliczyłem wsio wykupione :( Jestem tak zdesperowany że zaraz chyba ruszę w miasto szukać arbuza.

Odnośnik do komentarza

Kanas ale co sie goraczkujesz. Tez naginalem 2 lata w domowych warunkach, niby wiekszosc mialem ale jak juz szedlem na silke gdzie bylo wszystko to wychodzilem bardziej zadowolony z treningu i bardziej nabity.

Nie ukrywam ze wady ktore wymieniles sa wkurzajace ale..

 

Gdybym yebnal w totka to sam bym sobie silke zrobil.

 

Szarku, tez zmarszczylem pytonga rano w biedrze bo nie bylo nic :/ ale malutki zieleniak przy ulicy uratowal 5,5kg soczystym skuhwysynem. :)

Odnośnik do komentarza

Nie gorączkuje sie po prostu nie widze sensu chodzenia na siłke skoro nie korzystam z maszyn. Tym bardziej teraz gdy doszedł mi nowy zestaw sztangielek i poręcze do pompek. Jak zaczne korzystac z maszyn zaczne chodzic na pro siłke. Ale to nie prędko, wole wolne ciezary zdecydowanie. W dodatku mam zamontowany worek bokserski wiec mozna ponapie.rdalac i mysle zamontowac jeszcze gruszke bokserską kupic taka jak sie trenowało w fight night :D A bądźmy tez szczerzy, ciężary szczegolnie stalowe , dobre stojaki czy ławeczki tez swoje kosztuja a wszystko kupowalem nowe , a jakbym chciał to sprzedac to pewnie za psi pieniadz, to tez jest jeden z argumentow czemu przy tym zostaje.


Jedyny spory minus to asekuracja :/ Już dwa razy przy wyciskaniu na klate było ledwo ledwo  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.