Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

To koniecznie się wyloguj i odlinkuj konsolę, sobie na przyszłość też. Potem zrobisz factory reset i powinno być si.

Ah, Ty chcesz to zostawić :). Źle przeczytałem na początku. No to factory reset można śmiało robić, nie wiem jak dużo później jest starania, żeby przywrócić wszystkie aplikacje które robią ten CFW użytecznym (jak FBI), ale najważniejsza rzecz czyli A9LH zostaje.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to wpierw trzeba było FBI wgrać przez zastąpienie Health & Safety, ale dokładnie nie wiem. Musiałbyś zmęczyć jakichś guru tutaj, bo są dużo bardziej ogarnięci ludzie w tym temacie niż ja :hi:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

11.3.0 jest już w pełni złamany (akurat jak 11.4.0 wypuścili, nie wiem w sumie które było pierwsze)!!!!

 

https://3ds.guide został uaktualniony o nowe informacje.

Tak więc jeśli ktoś wtopił i czekał na swoją szansę, to niech ręka boska go broni przed updatem i szybciutko niech robi downgrade i instaluje A9LH.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I jakieś źródło niusa? W sumie może bany są od pobierania gier z marketu? Ale skoro i nieprzerobione konsole się załapały. Dziwne, że dopiero teraz się za to wzięli.

 

https://www.reddit.com/r/3dshacks/comments/6d8dpl/nintendo_banwave_25517_online_services_for_many/

To, że przerobione konsole się nie załapały to nieprawda, wszystkie bany dotyczą tych z CFW, ale dokładna przyczyna nie jest jeszcze znana. Są osoby, które nie dostały bana, mimo że ściągają regularnie gry z freeshopu i nawet dostały wcześniej bana za Pokemony. Ja cały czas jestem na 11.2, aż boję się sprawdzać :/.

Odnośnik do komentarza

Jakby co to fala cały czas leci i wciąż jedynym łącznikiem banów jest CFW (nie ma żadnych potwierdzonych raportów o zbanowanych legitnych konsolach). Jedyną ewentualną prewencją jest w tym momencie nie łączenie konsoli z netem i czekanie na zakończenie fali i dojście sceny skąd się te bany wzięły. Oczywiście nie podłączenie konsoli do neta w żadnym wypadku nie gwarantuje uniknięcia bana jeżeli konsola została wcześniej oflagowana na serwerach Nintendo.

 

A, no i istnieją 3 metody odbanowania konsoli, ale w tym momencie i tak lepiej tego nie robić, bo po prostu będzie można w niedługim czasie bezsensownie zarobić kolejnego bana (ze względu na to, że nie wiadomo na razie co jest wyznacznikiem otrzymania bana). Dodatkowo wszystkie mają swoje wady, przede wszystkim w postaci utraty historii zakupów z eShopa i niemożliwości zlinkowania swojego NNID.

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I jak tam, kogo dotknął banhammer? Można wtedy korzystać z free shopu wciąż? Bo z tego co pamiętam na 3DS grałem online całe 0 razy. Jedynie co to bardziej mi szkoda takich rzeczy jak PokeBank, bo może w Pokemony sobie latem pogram.

Odnośnik do komentarza

Nie mam potrzeby włączania 3ds'a na razie, więc póki co czekam sobie cierpliwie na rozwój sytuacji. Ogólnie na razie dalej wszyscy biegają jak kurczaki z odciętymi łbami, a Nintendo się cieszy.

 

Z tego co mi wiadomo ze eShopu możesz dalej korzystać, a co za tym idzie z freeShopu tak samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...