Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

 

Dobra, jeszcze się w tym wszystkim nie orientuję. Ten ziomek cośtam uruchomił na 10.1, ale to chyba jest homebrew. Jeśli dobrze rozumiem to ninjahack to jest coś innego i to to jest odpowiedzialne za region free?

Tja, zrobiłem update. W sumie gram głównie w Poksy i chcę być online :<.

 

Tubehax - Homebrew Channel (także region free)

Ironhax - Homebrew Channel (także region free)

 

Różnica jest taka, że przy Tube trzeba zawsze być na moment podłączonym do neta, a przy Iron nie. Czyli robisz Tube, a następnie Iron. Najpierw jednak Tubehax.

Odnośnik do komentarza

Mam najnowszy soft z siódemką na końcu i o dziwo działa tubehack i ironfallhack, mimo że maksymalnie mogłem wybrać soft 10.1.0. Sprawdźcie u siebie.

Post ragusa z góry + tu http://smealum.github.io/3ds/

---

Cadillacs & Dinosaurs działa, a nie przypominam sobie by emu CPS1 chodził dobrze na starym DSie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Świeżutki hax:

https://github.com/yellows8/3ds_homemenuhax

FAQ instalacji:
 

IMPORTANT: The convenience of homemenuhax comes with a disadvantage: You cannot use custom themes. (In the conventional way anyway)

  • Extract zip downloaded from the release section of the github to your SD card's root directory. "3ds" should be in the root directory.

  • Open Homebrew Launcher as normal (via TubeHax, IronHax, whatever)

  • "themehax_installer" should now be at the bottom of the Homebrew Launcher menu. Open it and then press "A" to confirm the installation.

  • Once it is installed, turn your 3DS off.

  • Turn your 3DS back on again, while holding L.

As homemenuhax exploits the "current theme" files, you can uninstall themehax simply by changing your theme, which overwrites the current theme

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No i zrobili:


Tak, emulator PlayStation na konsolce od Nintendo :)
Lecą po szampana.
---
Ragus dał na samej górze linka.
---
Jest przycinka, ale widzę, że dfa się podkręcić procka:

Ogólnie dzieje się, tyle, że jakoś za bardzo nie chce mi się bawić w tych softach, plikach itp. Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ogólnie dzieje się, tyle, że jakoś za bardzo nie chce mi się bawić w tych softach, plikach itp.

Tak, tyle tylko, ze CFW mozna zainstalowac jak ktos ma wersje systemu do 9.2 - na wyzszych to co najwyzej te rozne haxy. Wiadomo, fajnie mimo wszystko cos tam jednak sie dzieje, na pewno lepsze to niz nic.

 

Chodzily jakies ploty o kernelu na 9.9 - taki akurat soft mam, i poki co nie robilem update'u.

 

No i w sumie to poki nie ogram MH3U i nie bede chcial pograc przez neta w MH4U / MHX, to tak na dobra sprawe moge poki co siedziec na tym sofcie.

 

Najbardziej mnie w sumie boli (zaleta haxow) regionlock, bo jednak nie wszystko wychodzi u nas w dystrybucji fizycznej.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Pysznie :D

 

Sciagnalem sobie wlasnie demko Hatsune Miku na FW 9.9.0.

 

All hail Smea i ironhax 2.5 wraz z dostepem do eshopu (mam nadzieje, ze zostanie).

 

Powiem wam, ze przez te wszystkie haxy i podkrecanie procka coraz bardziej zaczynaja, mnie naklaniac do kupna N3DS XL.

 

Kurde, ciekawe co to bedzie ten NX...

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Panowie, jeśli wcześniej nie robiliście żadnego hax'a to niestety bez Cubic Ninja/Smash Bros na ten moment nie da rady. Youtube'owy hax i browserhax (wykorzystujący przeglądarkę) zostały spatchowane (niezależnie od firmware'u - na wejściu YouTube/przeglądarka powiadomi Was o tym, że potrzebny jest update..).

 

Informacyjnie polecam sprawdzić: http://3dbrew.org/wiki/Homebrew_Exploits(nie w 100% aktualne, bo nie uwzględnia świeżego menuhax'a 2.0 - ale żeby z neigo korzystać i tak trzeba mieć wcześniej zainstalowany inny hax).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, ogarnąłem temat i miałem zamiar to do końca weekendu zrobić u siebie, a później zdać relacje. Pokrótce jest tak jak mówisz: ninjahax i później themehax za jego pomocą. Dobre wieści są takie, że jak się ma Sky3DS-a, to ninjahax jest jak najbardziej w zasięgu ręki.

Ale serdecznie dziękuję za info, to nie są łatwo dostępne tematy :).

Odnośnik do komentarza

https://gbatemp.net/threads/pokémon-rutile-ruby-and-star-sapphire-or-as-challenge-mode-romhack.400937/

https://gbatemp.net/threads/pokemon-neo-x-neo-y.388272/

 

Panowie, to może być rozwiązanie problemu niskiego poziomu trudności w Pokemonach 3D. Nie powiem, ten cały hacking coraz bardziej mi się podoba.

 

Aha, jeśli chodzi o to, czy ktoś jest w du,pie po zablokowaniu browserhaxa: nie jeśli masz Sky3DS, bo dzięki niemu zawsze możesz odpalić Cubic Ninja i zrobić sobie Ninjahaxa, którym z kolei zainstalujesz Themehaxa.

Odnośnik do komentarza

Kurde jest dużo hacków, np. podkręcenie procka do 800Mhzów - myślę, że dla emu PSXa, byłoby to sensowne.

Chciałbym też mieć te gierki z eshopu w menu konsoli, a tak nie mam ich w ogóle, bo soft, czy coś.
Dorwałem starego 3DSa z bardzo starym softem, tam pewnie można wgrywać pliki CIA (czyli gry w menu konsoli), ale nie wiem jak się za to zabrać.
Nie ma skizo.org to i nie ma tutoriali żadnych :/

Odnośnik do komentarza

W starym 3Dsie masz więcej możliwości: np. gierki z eshopu możesz odpalić, a na nowym nie odpalisz. No i na starym 3Dsie i starym sofcie (nie wiem na jakim) podczas odpalania homebrew pracują procki odpowiedzialne za 3DSa, a nie DSa.
Ludzie pisza, że emu GBA wolno działa - bo niby emuluje go procek odpowiedzialny za DSa (tego starego, ARM9), a nie ten 800Mhzowy 'potwór' jaki jest w 3DSie (ARM11).
Dokładnie nie wiem, czytam wololo.net i czy eggsample.pl śledzę na fejsie (typek od programatorów do 3DSa i NDSa). Tak swoją drogą, to gość za 20 zł sprzedaje programator, pozwalający na odpalenie gierek z NDSa na 3Dsie. A że sprzedałem już NDSa..., fajnie sobie przypomnieć stare gry, przed erą smartfonów.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Gierki z NDS na 3DS to żaden wielki wyczyn, dużo większym są gry z GBA ;).

 

Z tego co widzę na staruchu emu GBA jest do niczego, ale ludzie ogarniają jakoś emu SNES-a i takie SMW działa bodajże na pełnej prędkości. Emu GBC to raczej ciekawostka, ale jest i nie powinno być żadnego problemu z wyciągnięciem pełnej prędkości.

 

Jeszcze ten HANS wydaje się bardzo ciekawą opcją, właśnie do hakowania Pokemonków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.