Skocz do zawartości

Crash Team Racing - turniej offline


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Skrót! ;) Zawracasz i przeskakujesz. Skill. :P W przyszłości nie będę tego używał ;) Mało osób o tym wie w zasadzie. Nigdzie nie widziałem na necie na filmikach żeby ktoś z tego korzystał. 

 

Co do przycinania to FPS'y chyba ustawiłem na 20 przypadkiem i to dlatego (przy konwertowaniu).

 

btw. filmik usunięty.

 

Edit.

Apropo...
https://www.youtube.com/watch?v=D-H4KAyIK48

Edytowane przez Plamek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Daniel: słabo widać czas - 1:40:71? O 2 sekundy szybciej od mojego czasu :/

Mogłeś tak szybko nie wyłączać, tlyko na koniec przybliżyć na czas aparat.

Aha, piszcie w tytule czas.

----

Trzeba w ogóle jakieś reguły dać w pierwszym poście.

Albo gramy arcade na hardzie, albo time trial.

Czas wpisany w tytule również ułatwi sprawę.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

UP: a co to wersja japońska zlicza te slajdy?
Pamiętam, że miałem wersję NTSC i tam była inna miniatura miśka Polar, taką różnicę wyłapałem.
---
No i co z tym turniejem? Może grajmy tak, że tylko wrzucać screena z czasem przejazdu? Albo nawet nie, a sam czas + plansza, a potem porównujemy i jak coś, to by się nagrywało filmik?
Tylko w sumie będzie trudno 2x mieć taki sam wynik:), ale chyba to łatwiejsze niż uploadowanie 500MB z każdej planszy.
Pomysł spoko, ale jednak żyjemy w czasach LENISTWA.
A kiedyś kur.wa na VHSsie się nagrywało, do PE wysyłało listem poleconym i jeszcze w zamian mazaka przysyłali.

Odnośnik do komentarza

Sorka za zwłokę, z przyczyn prywatnych nie było mnue na forum 2 tygodnie. Niemniej skleciłem posta turniejowego. Screeny odpadają, za łatwo można byłoby oszukiwać wrzucając jakiś czas z neta.

 

-----------

 

Witajcie w nieoficjalej lidze Crash Team Racing Classic Championship.

 

Gra w którą oczywiście będziemy się pojedynkować to Crash Team Racing, wydany pierwotnie na konsolę PSX/PSOne. Tym samym akceptowalne jednakże są wersje:

 

- pudełkowa z PSX-a/PSOne

- cyfrowa z Playstation Store.

 

Nie gramy na emulatorze, by uniknąć przekrętów. Tym samym zawęża się liczbę platform do grania do:

 

- PSX/PsOne

- Playstation 2

- Playstation 3

- Playstation Portable

- Playstation Vita (chyba się da?)

 

Gramy w formule Time Trial, zaś liga będzie obejmować określoną liczbę torów, które będą objętą tygodniową rotacją. W ciągu tygodnia zgłoszeni gracze, będą mogli zgłaszać swoje najlepsze wyniki nagrane i wrzucone na Youtube. Metoda nagrywania jest dowolna - od kamery cyfrowej, po nagrywarki telewizyjne. Jednakże każda próba przekrętu i wrzucenia np. cudzego przejazdu, zostanie ukarana dożywotnią dyskwalifikacją. Możliwa jest bierząca aktualizacja wyniku w trakcie trwania zmagań na aktualnym torze, jednakże w momencie spisania wyników i przejścia do kolejnego toru, aktualizacja nie będzie brana pod uwagę.

 

Proponowana rotacja:

 

Faza 1:

 

1. Crash Cove

2. Roo's Tubes

3. Mystery Caves

4. Sewer Speedway

 

Faza 2:

 

5. Coco Park

6. Tiger Temple

7. Papu's Pyramid

8. Dingo Canyon

 

Faza 3:

 

9. Blizzard Buff

10. Dragon Mines

11. Polar Pass

12. Tiny Arena

 

Faza 4:

 

13. Cortex Castle

14. N.Gin Labs

15. Hot Air Skyway

16. Oxide Station

 

Po ostatniej fazie osoba mająca największą ilość punktów zdobędzie tytuł mistrza CTR FPE 2015. Punktacja wygląda następująco, za poszczególne miejsca:

 

1. +7

2. +6

3. +5

4. +4

5. +3

6. +2

7. +1

>7. +0

 

Ponadto zwycięzcy poszczególnych faz dostają dodatkowe punkty:

 

Faza 1: +1

Faza 2: +2

Faza 3: +3

Faza 4: +4

 

Na samym końcu rozegramy dodatkową fazę, która jednak nie wpłynie już na mistrzostwo, a jedynie pozwoli na zdobycie dodatkowego tytułu "mistrza koloseum". W fazie 5 rozegra się jeden dodatkowy wyścig na planszy Slide Colloseum. Zmierzą się w niej zwycięzcy poszczególnych faz. Jeśli zwycięzca dwóch lub więcej faz będzie ten sam, wyznaczy się osoby z kolejnych miejsc.

Można grać postaciami z wersji podstawowej:

 

- Crash Bandicoot

- Neo Cortex

- Tiny Tiger

- Coco Bandicoot

- N.Gin

- Dingodile

- Polar

- Pura Pura

 

---------

 

Dajcie znać czy ok.

Odnośnik do komentarza

Mam PS2 u rodziców, tam też mam grę, tutaj emulator na pc+ iso i nie mogę grać :/ Przecież widziałeś filmik, co tu da się oszukać?
Kod Action Replay na wieczne turbo? Przecie na filmiku by było widać.
A czy wrzucony filmik będzie od kogoś, to wystarczy wpisać inicjały 'PE" na koniec, albo ksywę.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Padł mi laser w psx :////////////////////

 

Zostaje mi emu. Nie wiecie pad od ps4 albo x360 działa z kompem jak podłącze?


Jesli chodzi o rame, to ja bym proponował po prostu jedna runda na tydzien, i tak po kolei wszystkie i za te kilkanascie tygodni zliczamy punkty. Przykładowo 1 wrzesnia jest informacja ze jedziemy tę trase no i do 7 wrzesnia musimy przesłac screen z wynikiem. 

Odnośnik do komentarza

Cały przejazd najlepiej nagrać, co by w razie czego widzieć jakieś nowe skróty. Kanabis, pad z x360 zadziała bez problemu, a do PS4 nie wiem, ale chyba SCP Drivers trza pobrać http://emulation-general.wikia.com/wiki/SCP_Driver_Package

 

"Jesli chodzi o rame, to ja bym proponował po prostu jedna runda na tydzien, i tak po kolei wszystkie i za te kilkanascie tygodni zliczamy punkty. Przykładowo 1 wrzesnia jest informacja ze jedziemy tę trase no i do 7 wrzesnia musimy przesłac screen z wynikiem. " - kanabis

 

Pomysł dobry, ale tydzień to za długo, może ustalmy pierwszą planszę i ją bijemy do jutra, a na JUTRO WIDZE TU WSZYSTKIE FILMY!

Co Wy na to? Pierwszą planszę masterujemy i do jutra wieczór wrzucamy filmiki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...