Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Destiny, Destiny, Destiny i nic na horyzoncie innego nie widze bo questy same sie nie zrobio, a ja jeszcze zadnego rejda ani najtfola nie zrobilem, nie wspominajac o misjach gdzie musi byc mnie wiecej niz jeden. Ciesze sie, zekupilem od razu wersje TTK bo sama podstawka jest troche za mala jak na looter shooter.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gears od War 2. Piękne rozwinięcie patentów z jedyneczki. Bigger better more badass zastosowane w pełni.

 

 

- akcja 'w robaku'

- opuszczona fabryka/laboratorium: ten klimat :xboss:

- jazda na brumaku :banderas:

 

 

 

btw w sumie to gierka wczoraj pękła o odpaliłem trójeczkę i... zaliczyłem niezłe wtf

 

 

 

brak locustów tylko to wybuchające żółte (pipi) i akcji naje.bane jak w filmach z stevenem seagallem

anya super soldier chick xd

ale animacja zaliczyła spory skok i wygląda to wszystko fantastycznie

 

 

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Na tapecie ciagle Forza Horizon 2, mam ochote wycisnac jak najwiecej z.tego tytulu, bo mnie po prostu oczarowal. Quantum Break skonczone na normalu, zaraz pojdzie hard, jak tylko zbiore wszystkie wpisy i miejsca mocy. No i styx, koniec 5 rozdzialu, fajnie prowadzona fabula, ra gra mnie czasem zachwyca, a czasem doprowadza do furii przez zageszczenie w niektorych miejscach 20 straznikow na 5 metrach kwadratowych...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Oxenfree - klimacik i muzyka nawet dają radę, szczególnie wieczorem i na słuchawkach. Ale grania to tam za wiele nie ma. Chodzenie, rozmowy i strojenie radia, na jakieś puzzle raczej się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza

Quantum fucking Break

 

Kupiłem Xboksa to warto największe hity na niego ograć. Gierka krótka i dużo miejsca na dysku mi zajmuje, to idzie na pierwszy ogień między wyścigami z FH1. Początek dobry jak cholera, aż nie mogę się doczekać jak historia się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Wlasnie skonczylem 5ty rozdzial w Halo 5 na Legendary. Co tu sie dzieje to glowa mala. Juz myslalem, ze typa na koniec rozdzialu za nic nie ubije. Szykuje sie jeszcze sporo wymagajacych starc.

Tydzień temu przejechałam H5 na Legendarnym. Było kilka bardziej wymagających miejsc i takie, które racZej problemów nie sprawiały. Dpbrze, że wybrałem taki poziom, miałem większą satysfakcje.

 

 

Co do tematu to FIFA17, FH3 i Halo 5.

Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu, kilka dni temu, bardzo niedocenionego Quantum Break rozpocząłem Halo1. Grałem w to dawno temu, z rok-dwa po premierze, przeszedłem kilka rozdziałów, ale nic poza tym.

Nie jestem wielkim fanem tej marki, ale teraz, po tylu latach, zaczynam rozumieć fenomen tej gry wśród xbotów.

Genialna muzyka. Przepiękne widoki i cudowne lokacje. Wciąż tylko przykro patrzyć na żelki z kolorowymi laserami i Warthoga, którym się jeździ wyjątkowo koszmarnie, podobnie jak te lata temu.

Nie zmienia to faktu, że jest super i nie mogę sie doczekać kolejnych misji.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...