Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zagrałem w triala Everspace i chociaż gierka jest w early acces, to jej zakup w tym stadium w jakiejś promocji nie wydaje mi się abstraktem.

 

W skrócie to rogue-like w kosmosie, gdzie poruszamy się w 3D i strzelamy do innych stateczków i złóż minerałów, zbieramy kasę, materiały i ekwipunek, i tak aż jakaś zabłąkana rakieta nas nie trafi...

Aż nie okaże się, że fregata była strzeżona przez pięć, a nie jeden myšliwiec...

Gdy na pełnym gazie wypierdzielimy w meteor...

 

Nie mam doświadczenia w grach o myśliwcach, więc ogarnięcie sterowania było dla mnie pewnym wyzwaniem, co gierce nadało pikanterii.

 

Polecam sprawdzić triala, 5 gigabajtów waży, u mnie trafia do obserwowanych.

Odnośnik do komentarza

Powoli do przodu z GoW 4 na insane. Dragon Age I z EA access i wlasnie ukonczylem pierwsza kampanie w BF4. Gre wzialem glownie ze wzgledu na online ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony trybem fabularnym. Mam nadzieje, ze dalej nie bedzie gorzej. Do tego kilka "pojedynkow" online w nowych Gearsach i juz czasu na nic innego nie starczy.

ta gra jest w ogóle trudna na tym poziomie ''Insane''?  Sam gram teraz w pierwszą część Gearsów na Hardcore i ten tytuł dla mnie, człowieka który się wychował na Medal Of Honor z PSXa jest stanowczo za łatwy. 

Odnośnik do komentarza

No prościzna xD Chyba drugi raz nie podejmę się przejścia tej gry na Insane, nie na moje nerwy ;P Do tej pory nie wiem jakim cudem to ukończyliśmy.

 

Wracając do tematu. Obecnie męczę Blue Dragon, nigdy daleko nie zaszedłem na X360 i teraz mam zamiar ukończyć. Póki co bardzo przyjemny tytuł, a i oprawa nadal ślicznie się prezentuje. Dodatkowo na X1 nie ma problemu z frameratem tak jak na 360tce :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ostatnio skończyłem Arkham Knight, a teraz przechodzę Resident Evil: Revelations 2 kupione na aktualnej promocji na Marketplace. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony (jest klimacik, do tego gra dwoma bohaterami o różnych umiejętnościach jest bardzo fajnie rozwiązana, nie mówiąc już o niemalże stałych 60 fps). Do tego dochodzi jeszcze remaster DmC (już od samego początku widać, że będzie sztosik - dobry slasher w 60 fps to je to co tygrysku lubią najbardziej :)).

Odnośnik do komentarza

Resident Evil Revelations 2 niedawno kupiłem...pocieszyłeś mnie Don, bo wiele osób narzekało na ten tytuł.

Teraz kończę po raz drugi ogrywać Watch Dogs...tzn. syn ogarnia kody QR...super zabawa. Gra dostała mocno po (pipi)e, jednak ja jestem zadowolony...w końcu drugi raz bym jej nie przechodził gdyby mi nie podpasowała.

Wczoraj późno w nocy zacząłem Dead Space i to może być dobre.

Odnośnik do komentarza

No prościzna xD Chyba drugi raz nie podejmę się przejścia tej gry na Insane, nie na moje nerwy ;P Do tej pory nie wiem jakim cudem to ukończyliśmy.

Moim zdaniem nie jest aż tak trudno jak piszecie. Są momenty cięższe ale ogólnie jak się gra ostrożnie. Wykorzystuje osłony. Nie robi się Rambo to idzie sprawnie posuwać do przodu. Gram z Bansaiem coopa na Insane i równolegle, na tym samym poziomie, przechodzę sam. W coopie jest miejscami ciężej, a w innych momentach wręcz przeciwnie. Ogólnie gra mi się tak dobrze na tym poziomie, że innego sobie nie wyobrażam.

 

 

Co do tematu, to właśnie GoW 4 i FIFA17 obecnie. Nie rozumiem też trochę narzekania na fabułę w tej części pudzianow. Mimo, że postaci takie se to ogólnie jest przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pościągałem sobie parę gierek z Game Passa na próbę póki go mam, na pierwszy ogień poszło Cities Skylines. I jestem zaskoczony, bardzo grywalne na padzie. Interfejs używalny a gra przede wszystkim płynna. Na razie miasto jeszcze mam małe, ale jest 60fps z tego co widzę i spadki tylko jak na przybliżeniu maksymalnym się szybko poruszamy po mieście, co i tak nie jest dużym problemem. Wciąga jak wersja na PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...