Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Na Halloween rzucili zwiastun z klasycznymi strojami do odblokowania w grze :) ten kawałek filmiku okraszony jest takim soundtrackiem że klimat wylewa się litrami, ehh no byle do stycznia :)

 

 

https://youtu.be/30BQjlXXamY

 

a tak odnośnie samej kolekcjonerki to mam taką rozkminę dla osób które się wahają lub twierdzą, że cena jest do przesady wysoka.

 

A jakby tak się zastanowić to policzmy po takich cenach ogólnych, tak z czystej ciekawości:

1. Gra w wersji Deluxe w Steelbooku - cena około 299zł-319zł
2. Figurka w takim wykonaniu no powiedzmy 260zł choć na ultimie podobne widnieją za 800zł
3. Soundtrack - niech będzie za 50zl
4. Przypinka Made in Heaven to może koszt 10zł
5. Plakat RPD coś koło 50zł no i tutaj zależy od rodzaju papieru ale widziąc unboxing Capcomu to może nie być z papieru toaletowego
6. Replika kluczy też zależy od wykonania ale niżej niż 100zł to bym raczej nie szukał, samo pudełko plus fizyczne 4 klucze
7. DLC z pierdółkami to pewnie 30zł
8. Artbook - koszt około 80zł
9. No i całe pudełko w stylu Item Box, może 35zł

Łącznie wychodzi - 934 zł zakładając cenę gry w formie 319 i figurki 260 czyli wychodzi na to że cena nie jest jakoś przesadnie zawyżona. A jakby się zastanowić to i figurka mogłaby chodzić drożej i cena by przebiła oficjalną. To samo tyczy się jakości kluczy. W cenie 999zł również jest darmowa wysyłka i dwie dodatkowe bronie za preorder (wiem, to błahostki ale zawsze).

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Naah, pasjonaci i kolekcjonerzy na to nie pozwolą. Brakuje mi powoli w mieszkaniu miejsca na fizyczne dobra, a skoro i tak trzeba płytkę zainstalować i poświęcić miejsce na dysku konsoli to wybieram wygodniejszą dla mnie opcję.

Odnośnik do komentarza

No właśnie temat wygody, przemija pewna era, niczym w Red Dead Redemption i choć łza w oku się kręci to tendencja kupowania cyfrówek i strumieniowanie nadchodzi nie ubłaganie na własne życzenie. MEVEK byłby to najlepszy kompromis, zamawiasz płytkę a kodzik leci na cyfrę i to działa np w przypadku filmów na BR ;)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...