Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma duży głód to z braku laku można ograć Dead Aim, częściowo z trzeciej osoby widzimy postać a i przemieszczanie się jeszcze trąci oldschoolem. Ktoś na poprzedniej stronie zapytał jak długi może być Remake. Wraz z nowymi lokacjach strzelam, że około 15h za pierwszym podejściem plus jakiś dodatek. Hunk i Tofu może po 1:30h ale to pewnie będą oddzielne DLC na przyszłość. W oryginale był jeszcze Extreme Battle Mode ale tutaj chyba nie będzie.

 

Kolejne sekundowe filmiki od Capcomu:

 

Anette Birkin

https://youtu.be/qLETLFoiv4E

 

Brian Irons

https://youtu.be/NbQQThzK7MQ

 

Sherry Birkin

https://youtu.be/3baq0POaBX4

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę infa z nowego wywiadu

https://www.resetera.com/threads/tons-of-new-tidbits-on-resident-evil-2-remake-from-various-japanese-interviews.87413/#post-16013374

-The corpses of zombies that the player has killed will remain the whole playthrough, even when you leave and return to locations, and it can be hard to know if a zombie is ever dead. 

 

:obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, XM. napisał:

-The corpses of zombies that the player has killed will remain the whole playthrough, even when you leave and return to locations, and it can be hard to know if a zombie is ever dead. 

 

:obama:

oby nie znowu to (pipi) z pierwszego remaka gdzie chcieli zebys latal z zapalniczka i kanisterkiem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Trochę infa z nowego wywiadu

https://www.resetera.com/threads/tons-of-new-tidbits-on-resident-evil-2-remake-from-various-japanese-interviews.87413/#post-16013374

-The corpses of zombies that the player has killed will remain the whole playthrough, even when you leave and return to locations, and it can be hard to know if a zombie is ever dead. 

 

:obama:

Kozak, mnie sie podoba. Raz - mamy poczucie strachu, ze w kazdej chwili moze nas cos zaskoczyc, jezeli zostawilismy cos za soba.

Dwa -nie bedzie bezsensownych respawn'ow. Normalnie ida w realizm :usmiech:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

tyle ze jako leon powinnismy byc w stanie im zmiazdzyc glowy butem. zombiak bez glowy nie wstanie.

 

W dniu 14.12.2018 o 09:25, Wesker napisał:

Hunk i Tofu może po 1:30h ale to pewnie będą oddzielne DLC na przyszłość.

 

Prawdopodobnie Hunk bedzie w DLC i bedzie potraktowany serio. Oby. Tofu byl tylko sprawdzianem dla detekcji kolizji, wiec jego powrot ma sens jedynie w formie jakiegos subtelnego easter egga.

Odnośnik do komentarza

Przez szum wokół remake'u skusiłem się na powtórkę klasyka z PSXa i wciągnęło mnie mocno, choć niektóre archaizmy są strasznie upierdliwe (miejsce w ekwipunku, skrzynia) i skutkują lataniem po 10 razy po tych samych lokacjach (chyba, że ktoś gra na pamięć i robi to sprawniej, ja ostatnio grałem z 10 lat temu, więc jadę prawie na świeżo). Nawet nie chodzi o samo ograniczenie, tylko o absurdy typu shotgun zajmuje tyle samo miejsca, co klucz. Mocno brakuje też znanego z RE3 szybkiego obrotu, bo to powolne przekręcanie się to nieporozumienie w trochę szybszych akcjach (których tu w sumie niewiele). 4h na Leona A i pewnie tyle samo na Claire B ( bardziej upierdliwy mi się wydaje, pewnie z racji tego, że powiększenie miejsca w "plecaku" wykorzystałem za pierwszym przejściem). Dobrze, że w nowej edycji ograniczają ilość tych scenariuszy do podstawowych dwóch perspektyw jednej historii. Generalnie wkręca się zajawka na serię, zaliczę pewnie jeszcze trójkę i zaczaję się na jakimś promo na Origins, po czym jestem gotowy na remake dwójeczki. 

 

Ale kampania marketingowa to w ogóle mi się nie podoba, chyba całą grę już pokazali, zero niespodzianek. Sam sprawdziłem dosłownie kilka minut materiałów i zdecydowanie nie podobał mi się fragment, jak Ada wyciąga jakiś gadżecik, żeby "odkryć" przełącznik do wentylatora (który po prostu wisi na ścianie obok xd). Oby nie za dużo takich zgodnych z obecnymi trendami patentów. 

Odnośnik do komentarza

Będzie można włączyć auto aim w grze. Postać wtedy automatycznie wyceluje w słabe punkty potwora. 

Cytat

That being said, if you want to play the game closer to its original incarnation, there’s an optional “auto-aim” mode (that is off by default) which locks onto enemy weakpoints when aiming at them to make zombies take a more definite number of bullets, rather than you relying on your own ability.

 

Dobrze, że za darmo ten auto a nie w DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...