Skocz do zawartości

Narcos - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mcp napisał:

Aktor grający Don Neto klasa, w ogóle ten motyw

  Pokaż ukrytą zawartość

jak siedzi przy stole z zabójcą swojego syna

to jeden z lepszych momentów serialu.

 

TVP leci teraz z powtórkami Bonda, ostatnio quantum of solace i jak zobaczyłem generała Medrano od razu skojarzyłem tą twarz

 

Ja go musiałem wyIMDBować. No i sie nie myliłem. Angel z The Strain. Żona Kikiego też znajoma twarz i proszę daleko nie szukając to  Teresa, żona Bunchy'ego z Ray Donovan.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jestem po 3 odcinkach i póki co jest lepiej niż w poprzednim sezonie, a pewnie jak zwykle gów.no uderzy w wiatrak dopiero w końcowych odcinkach. Gość grający Pacho z kartelu z Cali miał krótkie cameo i przez te kilka minut czuć było, że to prawdziwy przech.uj, gdzie Miguel to dalej pier.doła :reggie:

Spoiler

DEA też się motają, czekam aż pójdą w full psycho-mode

I powiedzcie mi, że

Spoiler

przychody Amado i Acosty w Teksasie to nie jest wątek komediowy xd

 

15 minut temu, Il Brutto napisał:

Tez macie wrazenie ze czesc scen ma jakis dziwny blur? Nie wiem czy to moj tv czy co ale momentami az razi w oczy.

 

też mi się wydawało, że kilka razy się rozmazał obraz

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza

Jest zdecydowanie więcej ciemnych scen, czasem na pograniczu czerni. Ogólnie klimat stał się cięższy, bardziej mroczny. Jak zwykle dużo polityki, przy której nasz kurwidołek to szkółka niedzielna. Swietny wątek CIA i pokazanie na czym od podstaw podstaw polegała afera Iran-Contras. Scoot daje radę, szkoda że jak na razie (zaliczyłem 4 odcinki) reszta ekipy praktycznie nie jest mocniej zaakcentowana. Najlepszy i tak jest młody Chapo, debiutujący jako taki głupek od czarnej roboty. Mam nadzieję, że jeszce zobaczymy jak gość zaczyna rosnąć.

Odnośnik do komentarza

Weszla calosc wczoraj. Dupy niestety nie urywa, wyraznie slabsze od kolumbijskiej historii, ten Miguel Angel jakis taki niewyrazny, przy kolumbijskich porachunkach meksykanskie wygladaja jak walki kogutow. 

Oczywiscie bedzie nowy sezon, co oczywiscie rozumie sie samo przez siebie ale nawet ostatni odcinek jasno na to wskazuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...