Skocz do zawartości

FlatOut 4: Total Insanity


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Gram na prosiaku i plynnosc przez 99% czasu jest ok, chociaz jak na samym poczatku wyscigu wszyscy sie wpyerdolili w sklad drewna i lataly dziesiatki belek + stodola, to troche spadla na chwile ;]

Mysle, ze sporo do zrobienia, ale to sie wypowiem po nocce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobra to na co czekałem, i myśle że  inni też -w koncu jakieś informacje o grze

film przedstawia skrótowo wszelakie elementy gry, rodzaje wyścigów, tryby gry, samochody, customizacje itp (uwaga na spoilery ;) )

 

 

tymczasem na pss można już pobierać gre, ja właśnie kończe ściągać, oczywiście grać będzie można dopiero w czwartek o 24

Odnośnik do komentarza

Nawet nie najgorsza grafa

Dropy przy starcie wyscigu

Bardzo duza destrukcja otoczenia

Mocny alliasing

Mega duzo trybow zabawy

Tryb arena normalnie destruction derby

Lepsze fury bardzo dynamiczne, jest speed

Dziwny model jazdy, od razu trzeba bawic sie z czuloscia, a i tak nie ma rewelki, troche takie lyzwy na lodzie

Czasem dziwna fizyka, byle kamien moze nas wybic w powiwtrze i restart na trase

Odnośnik do komentarza

Ficus ten początkowy garbus ma bardzo slaby handling i dlatego robi bączki jak po(pipi)any. Testowalem wczoraj wiele innych samochodow i zaden inny tak nie bączkował. Oczywiacie bywalo wpadanie w poslizg itp ale bączki bez powodu to tylko garbus. Btw nawet nie zmienialem ustawien aterowania

Odnośnik do komentarza

widać że gra nie miała dużego budżetu, jednak zabawa jest podobna do starych flatoutów, tylko że wtedy na ps2 one robiły świetne wrażenie, dziś w porównaniu z innymi grami ciężko mówić o świetnym wrażeniu, jedak ja osobiście gralem wczoraj od 24 do 5 rano i bawiłem sie dobrze, mimo kilku różnych wad

 

wydaje mi sie że trudno z czystym sumieniem polecić tą gre, uważam że jak ktoś lubił poprzednie części to ma sporą szanse i tutaj znaleźć mase sadochy, ale jednoczesnie może sie trafić że ktoś sie od bije od ściany niskiego budżetu i skupi sie tylko na wadach i po godzinie powie że to crap 5/10

 

mi sie podoba, ale nikogo nie namawiam żebyście nie mieli pretensji jesli akurat będziecie w tej drugiej grupie

 

 

 

no i gra ma powiew odlschoolu też w tym że jest trudna - przez to że zderzanie sie i walka na drodze są ważnym elementem to nie raz może sie zdarzyć tak że po 3 okrążeniach prowadzenia zrobi sie błąd a cała reszta samochodów przetoczy sie przez ciebie i wręcz zniszczy samochód (samochody mają paski "życia")

a nie ma tutaj żadnego cofania czasu i innych ułatwień obecnych w nowych wyścigach, więc pewnie nie jedna osoba sie może wkurzyć jak pod koniec wyścigu dostanie w dupe (chociaz oczywiście nie każda wpadka musi sie skończyć tragicznie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...