Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - rozwój Mother Base, ekwipunku, porady, pytania etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpalasz grę to na początku masz kilka notek informacyjnych że Konami ma trochę problem z serwerami, sraty taty i jedną z nich jest lista bonusów jakie się dostaje od nich w zamian każdego dnia. Ale żeby je dostać to raz dziennie na kilka minut musisz się połączyć z serwerami, inaczej nic nie dostaniesz ;-) 

 

A mnei gra zrobiła w bambuko bo olałem jednego Side Opsa na rzecz zrobienia głównej misji i SO zniknął a pierwszy raz miałem iść do głównego obozu Afganów. Lipa straszna mam nadzieje że ten SO jeszcze powróci ;/ 

Odnośnik do komentarza

 

Cholera, zapomniałem wczoraj gierkę włączyć i pobrać daily bonus ;/.

co to za bonusy? bo ja gram offline caly czas żeby idroid szybciej biegał

 

Wbijasz w odpowiedni menus pod "Start", klikasz receive bonus i już. Musisz oczywiście być podłączony.

Odnośnik do komentarza

W zakladce z zolnierzami pojawia mi sie coraz wiecej zolnierzy KIA/Former, to jest nieuniknione?

 

czasem umierają jak wysyłasz na misje,  pewnie też jak są w FOB to mogą umrzeć

 

Gdzie to można sprzedawać, bo nie zauważyłem żadnej zakładki.

 

w zakładce gdzie przeglądaasz swoje materiały/rośliny/pojazdy/bronie stacjonarne masz "X = sell"

 

 

Wbijasz w odpowiedni menus pod "Start", klikasz receive bonus i już. Musisz oczywiście być podłączony.

 

ok, ale co to są za bonusy? co sie dostaje?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W zakladce z zolnierzami pojawia mi sie coraz wiecej zolnierzy KIA/Former, to jest nieuniknione? 

 

 

Jak wysyłasz ich na wszelakie misje masz podany % sukcesu misji Twoich żołnierzy. nawet kilka % szans na straty może sprawić że któryś z Twoich żołnierzy zginie to raz, dwa masz jakby ich pasek zdrowia pokazany w tabelkach. Jak wiecznie będziesz ich wysyłać na misje to nie będą mieli czasu zregenerować swojego zdrowia i tym bardziej albo zginą albo przejdą do zakładki "sickbay" gdzie będziesz jakiś czas czekał aż będą gotowi do ponownego wyruszenia w pole. Pomaga też odwiedzanie bazy bo morale swoje również robią i patrz dokładnie jakiej rangi piechurów wysyłasz na daną misję. Jeżeli ktoś odchodzi od Ciebie to znaczy że masz za mały fundusz lub jesteś pod kreską albo o nich nie dbasz (trzeba również sprawdzać czy ktoś nie ma skilla Troublemaker - taki palant potrafi zniechęcić Twoich do życia w Diamentowych Pieskach i też będą odchodzić). 

 

 

@ Yano

 

Dostajesz MB Coins, materiały jak roślinki itp. czy GMP. Wszystko co zawsze się przydaje w grze ;-) Na rzadkie bronie czy pojazdy nie licz :reggie:

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...