Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się dziś odblokować pierwszy skrót - drabina na nadbrzeżu. :D Progres, z którego można być dumnym, zważywszy na to, że jeszcze wczoraj rozkładał mnie pierwszy napotkany przeciwnik. No może nie, ale zawsze postęp. Skoro demko tego potrafi mnie oderwać na parę dni od casualowego Bloodborne'a, to wiadomo, że coś się dzieje.  :sorcerer:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie gre zrobilo blizej nieznane studio Comcept, co do Yaiby to pewnie ze tak. Najmocniejsze 4/10 w historii.

 

Przy pierwszym Bossie w Niohu  uniki reaguja jak trzeba bez opoznienia?, bo cos mnie nie pasi  gdy  boss rzuca kulami w drugiej fazie. W momencie gdy rzuca wciskam unik i nie jestem w stanie uciec nawet jak jestem daleko.Tak wyglada jakby trzeba bylo robic unik zanim rzuci chyba ze to kwestia TV i  dopiero w grze gdzie kazda sekunda jest wazna to dostrzegam.

Ewentualnie sprobowac inny tryb gry z 60 klatkami.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nie mam czasu przysiasc do tego demka bo jest kuhwa sztos over 9000 :obama: Jestem totalnym januszem w tego typu gierkach, BB to moje pierwsze Soulsy ale Nioh to jest day1 jak chuy :banderas: pomimo tego ze walka jest trudniejsza, eq psuje sie o wiele szybciej, a jak juz sie zginie kilka razy to w ogole jest lipa. Nie rozumiem narzekan na grafe i fpsy bo gra chodzi dobrze, a co do grafiki to niestety ale tutaj nie jest to najwazniejszy aspekt i jezeli gra bedzie tak wygladala jak w alphie przy stalych 60 fps to bede w pelni zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myśle że nie jest to finalna oprawa, przy exach mają wsparcie ice team w razie potrzeby, powinno jeszcze troche lepiej wyglądać

Choć jak pisałem wcześniej już teraz w ruchu jest naprawde przyjemnie dla oka

HÓIA kogo obchodzi ta grafika, typie. Liczy się soczysty, japoński gameplay w 60 klatkach.

 

W weekend i ja będę grał. Nawet nie jestem w stanie grac w inne gry tylko czekam na te chwilę z nioh niohem :fsg:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

No, ale pierwszy boss jest względnie łatwy, z naładowanym specjałem wręcz banalny (tylko trzeba pamiętać o systemie gry - rozbijanie "demonicznych kałuż" i korzystanie z odpowiedniej postawy, w odpowiednich momentach etc. - do tego czasu powinno się to ogarniać). Osobiście również uważam, że dotarcie do niego jest trudniejsze niż sama walka.

Drugi poziom to po prostu większe, opcjonalne wyzwanie (dlatego nie trzeba przechodzić go, żeby dostać nagrodę w postaci DLC), a końcowy boss to inny wymiar w porównaniu do swojego poprzednika.

Odnośnik do komentarza

chce być jak kazub, chce zrobic zawrotną kariere w grze

 

nie, nie, andżej, nie dosłownie. obczaj to głuptasku

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperbola_(teoria_literatury)     

 

zastosuje przykład, oszczędzając ci trwałych obrażeń mózgu od zastanawiania się...

 

"andżeju, wulkanem intelektu to ty kur.wa nie jesteś"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...