Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
HD remake Yakuza Kiwami will be available in the Americas and Europe on Aug. 29! The game will be coming out physically and digitally on the PlayStation®4 for $29.99/£29.99/€34.99. Additionally, pre-orders and limited first run copies of the physical version will come packaged in a stunning SteelBook®.  
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy taki "stunning steelbook", mnie się średnio podoba. Art-style jak dla mnie ważny, a jeżeli nie to przynajmniej minimalizm, a tutaj nie ma ani jednego ani drugiego. :/

 

Ale i tak kupię. :P Czekam na ofertę na kig. Fajnie że dostaniemy gierkę w stosunkowo niskiej cenie.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dupy nie urywa, ale miec musze tak czy siak, wiem juz ze na pewno bedzie stal na polce od strony tatuazy Nishikiego i Kiryu :cool:

 

 

 

btw. nowy trailer

 

 

Dla czlowieka, ktory ogral jedynke pierwszy raz na PS2 zaledwie 2 miesiace temu ten remaster wyglada jak zupelnie inna gra. Swietnie zrobione, trzeba bedzie platynke klepnac :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ultima widzialem juz ma. Ale oni jak cos maja to tego nie maja wiec lepiej chyba poczekac na inny sklep.

Lepiej bym tej opinii o Ultimie nie wyraził. Najbardziej zyebany sklep jeśli chodzi o edycje kolekcjonerskie w całym widzialnym wszechświecie...

Sorry za off top, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Złożyłem preordera tez. Ale Steel okropny ma front, szkoda ze po obu stronach nie jestes taki jak tył.

 

Jak nie grales w Y0 to mocno sugeruje jednak zagrac najpierw w 0 a potem w Kiwami. Zbyt wiele relacji miedzy kluczowymi postaciami w Kiwami zostalo poruszonych w 0 zeby sobie to odpuscic.

 

Niektore watki poboczne beda tez bezposrednia kontynuacja tych z 0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...