Skocz do zawartości

The King Of Fighters XIV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś ten pokemon nie razi mnie tak, jak ten cały King of Dinosaurs. Oczywiście to tylko postać, a spośród 50 i tak będzie w czym wybierać, ale wizualnie głowa dinozaura jakoś bardziej mnie odpycha, niż psychiczna lolitka.

 

Aczkolwiek brakuje mi kilku postaci. Mai co prawda nie gram, ale to pewniak. Mam tylko nadzieję, że Yuri nie pominą. No ale ważne, że jest King.

 

I nadal uważam, że gra wygląda spoko. Jako każual zagrałbym chętniej, niż w SF5.

Odnośnik do komentarza

Gra pewnie bedzie niezla. Ale czy warto inwestowac 250zl w bijatykę ktora umrze w europie po 2 tygodniach?

(Pytanie z dupy bo do gry wystarcza 2 osoby ale jednak troche prawdy jest kupilem juz raz kofa i lipa była online z ludzmi i kodem sieciowym)

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

W KOFie design zawsze ssał, prócz chłopków, których SNKowcy zapożyczali z innych flagowych swego czasu bijatyk (Fatal Fury, Art of Fighting)

Dużo postaci było "nijakich", w porównaniu do większości postaci z serii SF. Dodatkowo z muzyką/arenami też było różnie. Jedynie "super combosy" były bardzo fajne. Postacie z ostatnich KOF (2D) gorzej się wg mnie prezentowały w porównaniu do starych KOF. Jakaś dziwna "kreska" :P

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

E, od strony grafiki jest słabo z technicznego punktu widzenia, ale akurat stylistycznie nie jest tragicznie. Grafika jest w tej kwestii zjadliwa, a jak na animkowe potworki mimika twarzy jest nawet ok. Właśnie dzięki temu imo ta odsłona ma więcej uroku, niż wszelkie 2D, bo nawet te "nudne" postacie jakoś wyglądają przez to.

Odnośnik do komentarza

No myślę, że jednak lepiej wygląda to, co zaprezentowali np. na ósmym teaserze, niż na niskiej jakości screenie z jakiejś wczesnej wersji. Moim zdaniem postacie typu Vice, Angel, Chang, Terry, Leona itp. nieźle się prezentują jak na kreskówkę. Fighterzy generalnie czymś się wyróżniają, lub charakteryzują i w efekcie takiemu każualowi jak ja łatwiej je spamiętać. Bo przyznam, że sprite'y KOF 2D w większości przypadków do mnie nie przemawiały, gdyż to właśnie tam z paroma wyjątkami postacie niczym się nie wybijały względem bijatyk konkurencji.

 

 

 

PwoCGqh.jpg

zirXhYo.jpg

px5NOQK.jpg

kfvgydI.jpg

iJj8eCz.jpg

 

 

 

 

Ale przyznam, że Kyo nadal wygląda tragicznie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie śmieszyło, kiedy fani KOFów (sami twórcy pewnie też) reklamowali za(pipi)istość kolejnych odsłon używając argumentu wielkości rosteru. SF nie ma tylu postaci, ale co z tego skoro w KOFch połowa ekipy to taśmowo produkowane chłopki.

 

Co do designu, to jednak w KOFach zawsze uwielbiałem tła - klimatem często miażdżyły konkurencję.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No dobra, każda firma popełnia błędy :D

Swoją drogą mnie jakoś nie jara te 3D,wolałbym dopakowaną grafikę 2d niż to co pokazali.Już chyba lepiej by było,gdyby pociągli gierkę lekkim cell-shaddingiem to by może nabrała jakiegoś charakteru.

No ale 2d oznacza większe koszta więc się nie dziwię im po części,że w obecnej sytuacji jaka panuje na rynku i kto rządzi portfelami to trzeba było gdzieś zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.