Skocz do zawartości

The King Of Fighters XIV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W srolu KOFa pogubiłem się jakies 13 lat temu. Czy Terry zabił Geese'a w FF3 czy ten nadal żyje?

KOF to spin off/miszmasz Fatal Fury i kilku innych gier SNK. Kontynuacją FF3 był Garou: Mark of the Wolves, akcja działa się 10 lat później i jednym z bohaterów był Rock Howard, syn Geesa, którego wychował Terry

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Wiem, ale Geese wraca w jakiejs tam postaci. W poniedziałek pewnie będę miał grę. Już czytam na forach, że online to dno (tradycja SNK). W ogóle ktos przetłumaczył wywiad z ludźmi z SNK, który ukazał się chyba w Famitsu. Można się tam dowiedzieć wielu interesujących rzeczy jak np to, że brakowało ludzi do zakończenia projektu. Poza tym nie pracują nad żadnym innym tytułem, natomiast samo SNK dzieli się na dwa zespoły. Jeden dłubie przy KOFach a drugi opracowuje gry na smartfony :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nikt nie ma.

Z tego co wiem z netcodem były problemy na początku i mieli paczować. Każdy wydawca bijatyk zawsze tak kłamie, a ch.uja da się naprawić paczem netcode. 

Bardziej niż jakością martwiłbym się tym, że pewnie gra jest martwa online. Nawet najpopularniejszy na rynku bijatyk obecnie SFV nie ma jakiejś powalającej liczby graczy online.

Zresztą z całym szacunkiem dla serii KoF szkoda na to kasy.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie ma.

Z tego co wiem z netcodem były problemy na początku i mieli paczować. Każdy wydawca bijatyk zawsze tak kłamie, a ch.uja da się naprawić paczem netcode. 

Bardziej niż jakością martwiłbym się tym, że pewnie gra jest martwa online. Nawet najpopularniejszy na rynku bijatyk obecnie SFV nie ma jakiejś powalającej liczby graczy online.

Zresztą z całym szacunkiem dla serii KoF szkoda na to kasy.

Ja mam ale w ogóle nie chce mi się już nawet konsoli odpalać. Pamiętam, że kiedy uruchomiłem KOFa po zakupie to nie mogłem nikogo znaleźć do grania czy to ranked czy player match.

 

Co do SF5 to się nie zgodzę. Za każdym razem kiedy uruchomię to czy w ranked czy casual znajduje mi przeciwników w max 30 sekund.

 

Co do samego KOFa to naprawdę dobra gra więc nie wiem czemu ma być szkoda na nią kasy. Tzn jak ktos ma kumpli do grania w domu to jest naprawdę za(pipi)isty tytuł.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...