Skocz do zawartości

FIFA 16 Ultimate Team


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, draft to chyba teraz najlepszy tryb tylko trzeba wygrac chociaz 1 mecz zeby cos powaznego trafic. i musicie miec pecha skoro coinsy wam sie nie zwracaja, mi z paczek z drafta co chwile ktos dobry wypada, juz z 300k ogarnalem dzieki tym paczkom. w zadnej fife tyle coinsow nie ugralem.

Odnośnik do komentarza

jak zarobiłeś 190k od premiery?

To chyba zaden problem jak ktos wie jak przy okazji handlowac kartami. Ja opieram sie na radach kumpla, ktory co roku coinsami handluje (w tym tak go FUT wciagnal, ze po raz pierwszy powiedzial, ze zbiera na Messiego ^^) i zarobku z transferow mam gdzies z 260 tys. Tyle, ze co mi sie zwroci i widze 100tys na koncie inwetsuje po raz kolejny i sam sie zastanawiam, czy jak juz zloze sklad, to nie sprzedac czesci coinow.
Odnośnik do komentarza

Tym skladem gra mi sie naprawde przykemnie, ale moze ktos bedzie mial pomysl, kogo wstawic na prawo (poza najbardziej pasujacym Messim xD), gdyby na srodku byl Tevez

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=btpM1lRRnLZdV:FFA16PS4

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Karwa głupi jestem miałem uzbierane 90k i postanowiłem otworzyć paczki. Wiadomo jak się skończyło :D nie wiem o co chodzi. Jestem w 6 lidze. Srebrnym składem z ekstraklasy wygrywam a złotym włoskim mam problem. Gra się ekstra. A. W piątek otworzyłem za 2950 FIFA points. Nic nie daje, nie otwieram już.

Odnośnik do komentarza

100k uzbierane, wpadl jeden inform za 50k wiec troche pomoglo

Teraz pytanie czy Costa czy Rooney w atak, nie moge zadecydowac wiec pewnie poczekam i sproboje nazbierac jeszcze te 60k i kupic obu naraz

 

12087894_10153795998418738_4033222678863

 

Co to druzyny, to Falcao Welbeck i Sissiko combo daje rade

Odnośnik do komentarza

100k uzbierane, wpadl jeden inform za 50k wiec troche pomoglo

Teraz pytanie czy Costa czy Rooney w atak, nie moge zadecydowac wiec pewnie poczekam i sproboje nazbierac jeszcze te 60k i kupic obu naraz

 

12087894_10153795998418738_4033222678863

 

Co to druzyny, to Falcao Welbeck i Sissiko combo daje rade

Przetestuj sobie Benteke - ja tam jestem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...