Skocz do zawartości

FIFA 16 Ultimate Team


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ocho minusik od Gyvera ! Pewnie nie na recznym, cheatujac i "szukajac sposobów na wykorzystanie błędów w grze aby wygrać."

Nie wiem jak ludzie mogą czerpać z tego fun.

 

 

xDDDDD

 

Gratki, 1 liga to dla mnie nie lada wyzwanie, znow jestem w 3ciej ; /

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak może pisać ktoś kto gra na asystach per cieniasie do kogoś kto sam decyduje gdzie poda jak strzeli i z jaką mocą :D

Dla mnie jest to ajkimś absurdem. Wy ludize gracie na asystach konsoli i to ona w głównej mierze decyduje o Waszych poczynaniach na boisku. Gracie w czysty ARCADE...serio nie wiem kiedy to zrozumiecie. 

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak może pisać ktoś kto gra na asystach per cieniasie do kogoś kto sam decyduje gdzie poda jak strzeli i z jaką mocą :D

Dla mnie jest to ajkimś absurdem. Wy ludize gracie na asystach konsoli i to ona w głównej mierze decyduje o Waszych poczynaniach na boisku. Gracie w czysty ARCADE...serio nie wiem kiedy to zrozumiecie.

No i co z tego, noobie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co zle robie, od wczorajszego fut draft o ktorym tu napisalem rozegralem z 20 meczy, mniejsza z wynikami ale wszystko oki, wiec postanowilem sobie ze sie odegram w drafcie za wczoraj i co? Znow wtopilem 1:2 po dwoch golach straconych po karnych. Chce mi sie smiac bo za 30k wladowane to jakiegos fajnego albo dwoch fajnych zawodnikow do teamu bym sobie wrzucil :/

Odnośnik do komentarza

no grasz drafta, zanim zlozysz sklad xD

Ja w koncu znalazlem swoja mantre - 2 sklady idealne ! Nawet jak przegrywam to sie 5 razy mniej denerwuje. 

galacticos.jpg

Krychowiak niszczy kazdy atak, Lacazzete ma juz 2 razy wiecej strzelonych bramek niz rozegral meczy, do boskiej technicznie pomocy idealnie wywazona obrona !

(dazymy do zakupu Ibry !)

A.jpg

Tu od poczatku wszystko sie zgralo, nie przewiduje zadnych zmian, poza ewentualna wymiana zawodnikow na ich karty IF (no - moze kiedys Pogba!).

Tevez co prawda biega roznie, ale i tak jest wiekszym dzikiem niz kazdy napastnik w A.

Palacio to jak dla mnie jeden z najlepszych budzetowych napastnikow jakimi w tej edycji gralem! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

czlowiek po prostu jest nikim w FIFE i nie radzi sobie z handicapami xD

Chce wrocic do normalnych sezonow.

 

Drafta tez na koniec 4 razy sprobowalem - 2 razy przed fialem i raz final prze(pipi)alem - nagrody swietne !

Pol godziny musialbym nazwiska zawdonikow googlowac, by sie dowiedziec kto to...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...