Skocz do zawartości

Metal Gear Online 3


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

sory że nowy post ale musze - banasai zapomniał o jednym filmie chyba

pokaz z angielskim komentarzem podstawowych ficzerów, klas i przykładowego meczu z komentarzem co sie dzieje i co można robic

 

powiem tak - SRAM HAJPEM!!!

 

 

 

kurna mania co tam sie dzieje, akcje jakie można odwalać są prze kozackie, a samo to że w niby-deathmachu tak naprawde można sobie odbierać "tickety" fultonując najlepszych graczy wroga powoduje że mecz do ostatniej chwili może sie całkowicie zmienić co akurat pokazali właśnie na filmie powyżej, to napewno zmieni dynamike i styl zabawy a nie tylko "zabijać jak leci"

 

 

nie moge sie doczekać całej customizacji postaci i broni - zawsze to uwielbiałem a wygląda na to że tutaj będzie to na bardzo wysokim poziomie

 

i w ogole jaram sie że bedzie można poprowadzić otwartą zajadłą walke róznorakimi metodami, ponieważ singla staram sie przechodzić praktycznie całkowicie po cichu więc nie mam możliwości pobawić się w rambo, a w MGO bedzie można sie wyżyć  i wyszaleć!!

 

 

dla mnie MGS5 to mesjasz! do mega giery dodają jeszcze MEGA multi - no mesjasz i kij w oko każdemu kto sie nie zgadza:p

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ta, jedyny minus to jakieś wariackie przebieranki, ale być może nie będzie tego aż tak dużo bo prawdopodobnie będą ułatwiać zobaczenie gracza, trzeba liczyć że jednak większość będzie miała normalne mundury dla lepszych możliwości kitrania sie w krzakach

 

 

 

oglądam te długie gameplaye teraz, zauważyłem że po respawnie postać przez chwile jest przezroczysta troche - byc może to chwilowa niesmiertelność mająca zapobiegać ewentualnemu kampieniu na respach i zabijaniu graczy zanim zdążą obczaić co sie w ogole dzieje (chociaz mam nadzieje że ogolnie respy będą dobre i nie bedzie dochodzić do takich sytuacji)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Stealth camo ma krotki czas dzialania, w dodatku klasa z tym camo ma tylko pistolecik + granat usypiajacy.

 

Osobiscie jaram sie na tryb Team Sneaking (Cloak and Dagger) - jedno zycie na runde, jedna druzyna ma nieskonczone camo + non lethal zabawki, a druga to obroncy z ciezkimi zabawkami, najlepsze jest to, ze jak obroncy zauwaza jednego wroga, to wszystkim od razu camo sie wylacza, w MGO2 ten tryb mnostwo frajdy dawal, wiec licze ze tu bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Stealth camo ma krotki czas dzialania, w dodatku klasa z tym camo ma tylko pistolecik + granat usypiajacy.

 

Osobiscie jaram sie na tryb Team Sneaking (Cloak and Dagger) - jedno zycie na runde, jedna druzyna ma nieskonczone camo + non lethal zabawki, a druga to obroncy z ciezkimi zabawkami, najlepsze jest to, ze jak obroncy zauwaza jednego wroga, to wszystkim od razu camo sie wylacza, w MGO2 ten tryb mnostwo frajdy dawal, wiec licze ze tu bedzie podobnie.

 

O to brzmi świetnie, z ekipą pewnie sam miód bo narazie z tego co ogladałem to troche można by było się nawkur.wiać jak typy będą biegać sprintem i robić takedowny na jednego hita. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Też(pipi) hajpem a nawet podwójnie bo nie lubię multi fps, więc takie gry to dla mnie zbawienie.

Przekozackie te akcje na filmikach - modlę się tylko o balans bo to jest najważniejsze...

 

Trochę słaba opcja, że prowadzisz 20 punktami przez cały mecz i ktoś gościa z dużym bounty fultonuje i momentalnie można przegrać...

Niby fajnie, że można tak odwrócić wynik całego meczu tylko żeby nie było, że cała drużyna, która ciągle dostaje zacznie pod koniec meczu latać tylko za 1 gościem z dużym bounty.

 

Jak mi nie podłączą neta do czasu premiery MGO to się zapłaczę...

Oczywiście na wspólne granie się pisze :)

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

żeby nie było, że cała drużyna, która ciągle dostaje zacznie pod koniec meczu latać tylko za 1 gościem z dużym bounty.

 

pewnie będą takie zapędy ale wtedy drużyna wygrywająca musi bronić tego gościa jak oczka w głowie co daje zupełnie nowe możliwości do strategii gry i zmienia styl gry z typowego "zabijamy kogo popadnie" na bardziej kombinatorskie i zapewne znacznie ciekawsze rozgrywki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...