Skocz do zawartości

Metal Gear Online 3


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Schylam sie zeby typowi fulton zrobic i nad glowa idealnie w tym momencie przelatuje mi Rocket Punch XDDD

 

 

Tutaj krotki montaz, glownie z 1 meczu + kilka akcji z mortarem, te najlepsza dalem na sam poczatek, ktos krzyczy ze na moscie jest 2 typow, ja mowie ze (pipi) widac przez te (pipi)e dzungle i nie wiem gdzie mam strzelac, zrezygnowany oddaje jeden strzal, odchodze od mortara i... po chwili slysze smiech i haslo "no wlasnie tu miales strzelic" xD

 

 

Jak ktos chce zobaczyc jak Pawciocebulak i Yano dostajo w dupe to zapraszam do spoilera :D Pod koniec 1 meczu mozecie zobaczyc jak mi Ukyo_TAPCZAN fraga ukradl :kiss:

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja też nie jestem w tej grupie chyba a gram z nimi, luz ;p

 

 

bansai a ty masz ten kod na podwojnego expa? bo ja go jeszcze nie wpisałem, ale dzis chyba w koncu musze wpisać i korzystać

 

w ogole to dziś mam jeszcze większą chrypę i kompletnie zdarty głos po tych 6 godzinach krzyczenia "uwazaj za tobą!!!" ;p

 

ale i tak było świetnie :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja jestem z niego bardzo zadowolony, jakość dzwięku w słuchawce jest jak najbardziej spoko, nie ma trzasków i szumów

 

jedyne co to kształt słuchawki jest ciut niewygodny ale w sumie zły też nie jest, po 6h z słuchawką w uchu nic mnie nie bolało, a jedynie był minimalny dyskomfort

 

 

oczywiście jak wpadnie tu ktoś kto ma słuchawki gamingowe za 600zł to powie że ta sznurówka to gunwo obesrane, ale jak dla mnie jest całkowicie spoko. w ps3 używałem jakiejś słuchawki bluetooth od komórki i miałem z nią sporo kłopotów i niewygody. a teraz jestem zadowolony ze szurówki. fajne jest to że jest podłączona do pada i np w czasie przerwy w grze wsadziłem se pada do kieszeni i poszedłem do kuchni zapalić cały czas gadając z ekipą ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w takim razie

12368914814677867.jpg

 

 

ja mam jeszcze spostrzeżenia co do strzelania w balony. Czesto slychac "aaas fultonuja mnie. Pomocy" ale nie wiadomo kto to krzyczy po głosie.

Mam dwie propozycje

mozna by krzyczeć swoje imie w tej sytuacji albo jeśli pamiętamy kto stal obok nas w danej chwili, lub widzac czyjs nick w zasiegu wzroku krzyknac cos w stylu "xxxx fultonuja mnie. Za toba"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ale w to się miodnie gra :) Mój ulubiony tryb to cloak and dagger. :)

 

NArzekam tylko na troszkę zbyt krótkie mecze - przyzwyczaiłem się do czegoś dłuższego, może nie tak jak w BF3, ale jednak pare minut dłużej mogłoby być. Ten tryb dominacji ciut słabo sie gra w tak krótkich rundach.

 

Co mam zrobić by pograć z ludzmi z foruma? jakaś grupa czy coś? doda mnie ktoś?

Odnośnik do komentarza

krótko maja opinia o trybach:

 

cloak and dagger - GOTY tryb i dający najwięcej miodu. Jakie tu akcje odchodzą czasem. Skradanie i kminienie co zrobić gdy 3 kolesi obstawia miejscówkę do której chcesz się dostac jest nie do opisania. Co fajne, to to że "złodzieje" nie zawsze musza być mięsem armatnim. Spotkałem paru ziomków co grali tak agresywnie że wybijali większość albo cała drużynę obrońców.

 

Bounty hunter - najsłabszy tryb, przynajmniej jak gra się z randomami. Ludzie latają wszędzie i nie kumają zasad waląc do każdego jak popadnie. Robi się totalny roz(pipi)el i team deathmatch z tego.

 

Comm control - przyjemny choć nie odkrywczy tryb gdzie ludzie już kojarzą co robić i biegają od punktu do punktu jak należy. No fajne i tyle.

 

 

Wkurzające rzeczy:

- jak host się rozłączy to koniec gry i tracisz punkty

- lagi czasem takie że nie mam pojęcia jakim cudem po powaleniu kolesia na glebę to ja umarłem bo to on mnie powalił... albo patrzę jak koleś strzela do kogoś, ale 3 metry za nim... bo akurat on ma laga i widzi co innego niz ja

- krótkie rundy. No czasem konczy się to zanim się dobrze zacznie. Chcesz się gdzieś przekraść ( w bounty hunter czy comm control) a zanim to zrobisz to runda skończona.

 

 

Ludzie serio jest jakaś forumowa grupa czy coś? Nie grałem jeszcze online na ps4 i nie wiem czy tam jest coś takiego

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.