Skocz do zawartości

Unravel


maciekww28

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh przeszedłem triala i dla mnie ok ale nic specjalnego albo ogram w ea access albo kupię na wyprzedaży. Sorry ale widziałem bardziej poruszające platformówki (ori) czy lepiej skonstruowane (mariany, donkey kong etc). Klimat jest , muza też super ale sama platformówka taka sobie.

Odnośnik do komentarza

A idz ty Balon zawsze znajdziesz jakąś pierdołe, gierka świetnie sie prezentuje!

Liniowa opowieść o Panu włóczce, zaprowadzi cie po sznurku i myśle, że nawet z angielskimi napisami sobie poradzisz. Sama fabuła też cały czas sie rozwija. Podobno jak gra sie dobrze sprzeda ma wyjść też wersja pudełkowa, a w limitce będzie szydełko. Ja to biere!

Odnośnik do komentarza

Skonczylem 6 chapter, co za symaptyczny tytul!

Nieporadny pan wloczka, ktory wyglada troche jakby mial downa, niezdarny czasami, zaplacze sie w swoja wloczke i tak prowadzimy go caly czas za reke.

Ciekawy dodatek stanowia tez zwierzaki jakie spotykamy, jak jez czy kret xD

Jest troche kombinowania co jak ustawic aby przejsc dalej, troche elementow zrecznosciowych.

Graficznie to zdecydowanie najladniejsza giereczka tego typu jaka widzialem.

Dostalem dokladnie taki tytul jakiego sie spodziewalem!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Razem jest 12 chapterów, przed chwilą skończyłem ostatni, zostało mi jeszcze 3 trofiki dobić, najtrudniejszy przejść każdy chapter nie ginąc. Niektóre są długie i wymagja sporo zręczności, trzeba będzie powtarzać po pare razy. Przejście zajęło mi razem pewnie jakieś 10-12h? Powtarzałem już kilka rozdziałów, gra nie jest jakoś strasznie krótka, ani długa.

 

Gierka super! Sceneria lasy, śnieżne zamiecie, garaże, strych, złomowiska, wszędzie czuć ten świetny klimat przygód Pana włóczki :) 
Oprawa zdecydowania najładniejsza platformówka jaką widziałem, duże wrażenie robi fizyka, ruch roślin, zachowanie postaci na wietrze, przyklejający i opadający śnieg od Pana włóczki. Muzyka z czasem może jedynie sie nudzić bo prawie cały czas jest taka sama, zagadki raczej łatwe, w paru miejscach jedynie zatrzymałem sie na dłuższą chwile.

 

Przesympatyczna gierka, w swojej kategorii = platformówek 9+/10 nie ma sie do czego przyczepić. Polecam :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie muzyka nie nudziła, zawsze dobrze komponowała się z klimatem lokacji, zwłaszcza przy końcowych etapach pomagała budować nastrój.

 

Poza tym podpisuje się pod opinią Fanka. Świetna i lekka gierka, dająca dużo radochy, ani przez moment nie nudząca, w sam raz na odpoczynek od jakichś większych tytułów.

 

Też zostały mi trzy achivy. Ten za przejście każdej planszy bez zaginięcia, za 100% oraz ostatni za przejście trzeciej planszy bez odganiania komarów, co wczoraj zrobiłem, ale achiv nie wskoczył. Zresztą nie pierwszy raz, inne poboczne rzeczy nieraz musiałem powtórzyć, by wpadło osiągnięcie.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wg guida z TrueAchevements wystarczy się nie odganiać lasso, czyli używać R2/RT tylko wtedy, gdy gra tego wymagana. U mnie może powodem nie wbicia achiva było to, że dwa razy restartowłem sekcję, bo zamiast się zawiesić na haku Yarni machnął komara. Spróbuję przejść na czysto, może wtedy wpadnie.

 

Podobny problem miałem z achivem za przejście etapu na Off the Rails bez użycia kłody, zaskoczyło przy trzecim podejściu, za każdym robiąc dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza

Daj znać jak Ci się uda.

 

Jeszcze myślałem, że może za głęboko wbiegając do wody na tych bagnach w momencie gdy dużo komarów lata koło Yarniego niektóre 'topimy', ale ta gra chyba nie jest aż tak dokładna. :dunno:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem co sie dało i został mi 1 trofik do platyny, przejść bez zgonu, ale to masakra jest xD

Już sam chapter z tymi trybikami w takiej jakby maszynie, ile ja to razy normalnie powtarzałem, a co mowa tak...

Sam nie wiem czy nie odpuszcze, Ty męczysz? :D
 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.